PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi kartı nasıl alınır, gelir belgesiz ve aidatsız kredi kartı bilhassa da çalışmayan kişilerin tercih ettiği tek kart tipi. Gerçekte kart tipinden ziyade, banka politikaları ile ilgili tek vaziyet olan belgesiz kredi kartı, bankaların kimi şartları adına getirildiğinde bütün kullananlara verilebiliyor. Bilindiği gibi kredi ve kredi kartları gibi kredili ürünlerin ödemeleri, kredi notuna direk tesir eden unsurlardan yalnızca bazıları. Bunun için de ilk olarak kredi notumuzu öğrenmek gerekiyor. Bunu fiyatsız ve en basit yoldan banka çalışanları vasıtası ile öğrenebilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Alınabilir Mi?

Aslına bakarsanız gelir dokümanı, yanlızca bazen talep edilen bir belgedir. Şayet siz bir bankanın müşterisi iseniz ve ödemelerinizi derli toplu olarak yapıyorsanız, o bankanın ürünlerini tüketiyorsanız sizi tanıyor demektir. Sizi tanıyan bir bankaya gerçekleştireceğiniz gelir belgesiz kredi kartı müracaatı daha çabuk sonuçlanır. Bankanın da sizi tanıdığını düşünecek olursak, sizlerden defalarca gelir dokümanı talep etmeyecektir. Şayet bir kredi kartı ihtiyaç duyuyorsanız, öncelikli olarak çalıştığınız bankaları seçenek ederek yola koyulabilirsiniz. Herhangi bir bankaya olan borçlarınızı gayri muntazam öderseniz, kredi notunuz düşer. Kredi notunuz düşüş gösteriyorsa, banka başvuruları henüz değişik değerlendirir. Esasen defa çok tek düşüş varsa kendiliğinden red yanıtı verir. Kredi notunun düştüğünü gören banka, başvurunuzu onaylamak için ek teminatlar isteyebilir. Bunlardan en ehemmiyetlisi de anlayacağınız emeliyle gelir belgesi. Bu belgenin tamamlanması, bankaya ibraz edilmesi uygulanan başvuruların net olarak onaylanacağı manasına da gelmiyor. Aylık bordrosu olmadan kredi kartı gerçekleştiren bankalardan kimileri şunlardır;

Anadolu Bank,

Enpara.com,

Cepteteb

ICBC Bank,

Şekerbank,

Odeabank,

ING Bank,

Yapı Kredi,

Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Hem vesika istemeden kart müracaatı yapmanıza imkan tanıyan bankaları listeleyecek, hatta müracaat adımlarını göstereceğiz. Bu bankaların müşterisi olmasanız da müracaat inşa etmeyi deneyebilirsiniz. Tercihen birebir şubelere gittikçe kredi kartı müracaatı yapmanızı tavsiye ediyoruz. Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar;

Odeabank Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kartı

Odeabank, bu arada Axess kredi kartını kullanmanıza imkan tanıyan bir bankadır. Axess mensup işyerlerinden gerçekleştireceğiniz alışverişlerde aynısı Akbank gibi puan kazanmak istiyorsak bu kart sizin için mükemmel bir seçenek! Birçok alandan müracaat yapabiliyor oluşunuz da yeniden mükemmel bir özellik.

Yapı Kredi World Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Yapı Kredi bankası da World özellikli kredi kartını kredi notu yüksek olan şahıslara belgesiz olarak sunabiliyor. Müracaat esnasında herhangi bir vesika talep etmemesi nedeniyle de epey sık olarak seçenek ediliyor. Bilhassa de web üstünden hatıranda müracaat yapabileceğiniz gibi, SMS ile de müracaat gönderebiliyorsunuz.

ING Bank Bonus Belgesiz Kredi Kartı Başvurusu

Gelir belgesiz kredi kartı müracaatı ile ilgili lider bankalardan bir tanesi olan ING bank, bilhassa de nihai kampanyaları ile göz doyuruyor. Epey düşük faiz oranları ile müşterilerin ilk tercihi durumuna gelmiş durumda.

Enpara.com Gelir Belgesi Olmadan Kredi Kartı

Enpara.com, web üstünden dijital bankacılık hizmeti veren tek kuruluş. Sektörün lideri olan ve QNB Finansbank iştiraki olan Enpara.com vasıtası ile gelir dokümanı olmadan hatıranda kredi kartı müracaatı yapabilirsiniz. Aslında bakılırsa internet bankacılığı olan tüm bankalar’dan başvurmak oldukça kolay. Çünkü bir dokunuş ötenizde. Enpara.com adresi üstünden formu doldurarak derhal başvuru yapabilirsiniz.

Belgesiz Evraksız Kredi Kartı Şartları

Belgesiz kredi kartı sahibi olmak istiyorsak, ilk ilgi faktörüz istenilen nokta kredi notunuz olmalıdır. Şayet kredi notunuz, başka kullananlara göre henüz düşükse ne yazık ki başvurular negatif sonuçlanabilir. Şayet yeniden de gelir dokümanı temin edebiliyorsanız bunu bankaya sunabilir, başvurunun pozitif olmasını sağlayabilirsiniz. Bu arada yazımızın giriş bölümlerinde de aktardığımız gibi, çalıştığınız bankalara müracaat yapmak onaylanma olasılığını daha da arttırır. Şayet aylık aldığınız tek banka varsa, bu banka üstünden kredi kartı müracaatı yapmak epey daha mantıklı olacaktır. Gelir belgesiz kredi kartı alma şartları ise şunlar olarak gösterilebilir.

Yoruma kapalı.