PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

instagram bilgi sitesi açıldı! Haydi enterle!

Merhaba, değerli arkadaşlar. Nasılsınız? Umarız iyisinizdir. Bildiğiniz gibi internette bir şeyler araştırırken karşımıza çıkan güzel siteleri zaman zaman sizlerle paylaşıyoruz. Bu yazımızda da sizlerle beğendiğimiz bir site hakkında paylaşım yapacağız.

Bildiğiniz üzere sosyal mecraların sayısı bir hayli arttı, facebook, twitter derken instagram, zoom, whatsapp, telegram vb. uygulama ve sitelerin sayısı ve kullanıcıları epey artmış durumda. Bu gibi platformlar uygulamalarına ve sitelerine zaman zaman güncelleme yapıyorlar ve yeni özellikler ekliyorlar. Bu da kullanıcıların zaman zaman kafa karışıklığına neden oluyor ve çoğu zaman yeni çıkan güncellemelerin nasıl kullanılacağı hakkında insanlar bilgi arıyorlar.

Örneğin whatsapp uygulamasına yeni bir özellik gelmiş olsun, kimileri bu özellikten haberdar olup bu özelliği hemen kullanmaya başlarken birçok insan özellikten habersiz oluyorlar, haberi olanlar da bu özelliğin nasıl kullanılacağını bilmediklerinden dolayı kullanamıyorlar.

Sizin de başınıza mutlaka gelmiştir. Mesela herkes whatsapp durumda nasıl müzik paylaşacağını bilmez. Mesela birçok insan nasıl facebook sayfası oluşturacağını bilmez. Mesela birçok insan instagramda hikayelerin nasıl izleneceğini bilmez veya instagramda nasıl hikayelerin gizlice izlenebileceğini bilmez. Bunlar gibi örnekler çoktur.

Şimdi size ilginizi çekebilecek birkaç başlık sunacağız. Söz konusu başlıklar https://www.cantanrikulu.com/ sitesinden alınmış başlıklardır.

Whatsapp ile ilgili özellikler, nasıl yapılır makaleleri

Whatsapp ile alakalı birkaç önemli özellik öğrenmek isterseniz mesela kullanışlı bir özellikten bahsedelim. WhatsApp durumda müzik ve video nasıl paylaşılır? WhatsApp durumda müzik nasıl paylaşılır merak ediyorsanız bu verdiğimiz linke tıklamanız yeterli. WhatsApp müzikli durum paylaşımları genellikle mü’minlerin bayramı olan mübarek Cuma günü kullanılmaktadır. Cuma günleri milyonlarca insan whatsapp duruma ilahi ekleyerek paylaşımlar yapmakta ve cuma tebrikleri yayınlamaktadırlar. En çok kullanılan bir özellik olduğu için bu özelliğin işinize yarayacağını düşünüyoruz.

instagram ile ilgili özellikler, nasıl yapılır makaleleri

Instagram ile ilgili olarak da bazı bilgiler ve az bilinen bazı püf noktaları paylaşmakta yarar var. Mesela instagramda birinin hikayesine bakmak istiyorsunuz fakat hikayesine bakmak istediğiniz kişi, sizin onun hikayesine baktığınızı bilmesin istiyorsunuz. Yani bilmesini istemiyorsunuz. O halde size şöyle bir güzellik yapalım : instagram hikayelerine gizliden çaktırmadan bakma yolları İşte bu link tam aradığınız işlevi görecektir. Tıklayın ve instagramda storylere nasıl gizlice arkanızda iz bırakmadan nasıl bakabileceğinizi öğrenin.

Instagram kullanıcılarının en çok merak ettikleri şeylerden biri de instagram aktiflik kapatma işleminin nasıl yapıldığıdır. Yani şunu demek istiyoruz; instagrama ne zaman girdiniz, ne zaman çıktınız, en son ne zaman görüldünüz ve benzeri bilgiler hiç kimse tarafından görülemesin. Hiç kimse sizin instagramda en ne zaman aktif olduğunuzu bilmesin. İşte instagramda son görülme nasıl kapatılır diye merak ediyorsanız, o da verdiğimiz linkte yer alıyor.

Ayrıca son bir ipucu da arkadaşlarının instagram hesaplarını telefon numarası sorgulayarak bulmak isteyenler için. Telefon numarasından instagram hesabı bulmak isteyenler için ayrıntılı ve geniş kapsamlı bilgi hemen aşağıda kocaman yazıyla vermiş olduğumuz linkte yer alıyor. Tel no’dan instagram hesabı arayan arkadaşlara duyrulur.

Nick bulma siteleri, nickname oluşturucu siteler hakkında bilgiler

https://www.cantanrikulu.com sitesinde ayrıca birbirinden güzel nick bulma siteleri ve nickname oluşturucu siteler hakkında da güzel bilgiler var. Nedir bu nickname diye soracak olursanız eğer, nickname yani kullanıcı adı genellikle sosyal mecralarda, oyunlarda ve benzeri ortamlarda kullanılan bir nevi rumuzdur. Kullanıcı adıdır. Tabii insanlar kendileri hakkında bir ipucu verecek kullanıcı adları seçmeye çalışırlar. Bu tarz nickname bulucu siteler de size kullanabileceğiniz nickler konusunda fikirler verirler.

Telefon numarasından instagram hesabı bulma yolları

Ayrıca https://www.cantanrikulu.com/ sitesinde birçok ipucu, bilgisayarlar, akıllı telefonlar, sosyal mecralar ve bunların kullanımları hakında da detaylı bilgiler mevcut. Aşağıda örnek birkaç konu daha verip bir bilgi paylaşımı makalemizi daha burada sonlandırıyoruz.

Klavyede ya da telefonda metrekare işareti nasıl yazılır

Bilgisayarda ve telefonda karekök işareti nasıl yapılır

Exxen Aynı Anda Kaç Kişi İzleyebilir, Exxen Aynı Anda Kaç Farklı Yerden İzlenebilir?

Instagram Başkasının Hikayesini Kendi Hikayende Paylaşma Nasıl Yapılır?

Değerli arkadaşlar, internette bulduğumuz değerli ve gerçekten işe yarar siteleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Hepinize sağlıklı mutlu huzurlu günler dileriz. Dünyaya fazla dalmayın, ahiretinizi unutmayın 🙂

Yoruma kapalı.