PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

İnternetten Para Kazanmanın En Hızlı 10 Yolu

İnternetten Para Kazanmanın Alternatif 10 Yolu

Her sabah o gün işe gitme düşüncesiyle kalbinizde sevinçle uyanmayı hayal edebiliyor musunuz? Elbette, bazılarımızın yapmayı sevdiğimiz işler olabilir. Ancak, çalışan halkın büyük çoğunluğu için vaktimizi başka bir şey yaparak geçirmeyi tercih ediyoruz.

Ne yazık ki, çoğumuz için, faturaları ödeme ihtiyacı, işe gitme düşüncesinin acısına ağır basar. Ya sevdiğin bir şeyi yaparak para kazanmanın bir yolu varsa? Gün boyunca doyumsuzluk hissi içinde gezinmek yerine, hiç çalışmayı bırakmak istemezseniz ne olur? Bu senaryo hakkında ne düşünüyorsunuz?

Neyse ki, internetin gelişi çevrimiçi para kazanma konusunda yepyeni bir döneme yol açtı. Artık tutkunuzdan para kazanmak mümkün. İnternet, dünyanın her yerindeki milyarlarca insanla bağlantı kurmamızı sağlıyor. Satın almaya değer bir ürün veya hizmetiniz varsa, o zaman para için ödemeye hazır birileri var.

Tavsiye Konusu : Dilerseniz, internetten para kazanma yolları hakkında daha fazla bilgi için internetten para kazanma başlıklı bir yazıyı da okumanızı ayrıca tavsiye ederiz.

İşte hayattaki tutkunuzu izlemenin ve hobilerinizi çevrimiçi para kazanmak için kullanmanın 10 yolu.

  1. İsteğe Bağlı Bir Baskı İşi Yapın

İsteğe bağlı baskıyı duydunuz mu? Sanatsal bir zevke sahip yaratıcı bir dahiyseniz, bu gelişen sanayi çevrimiçi para kazanmanız için ideal bir yol olabilir. Talep üzerine baskı, tişörtlerden kahve kupalarına veya iPhone kapaklarına kadar bir dizi tüketici ürününe tasarım yerleştirmeyi içerir. Tasarım çalışması için bir hevesiniz varsa veya komik veya ilginç tasarımlar oluşturmayı seviyorsanız, POD yeteneklerinizle para kazanmanın bir yolunu sunar.

Sanat eserinin nasıl çizileceği veya tasarlanacağı hakkında bir fikriniz olmasa bile, vizyonunuzu hayata geçirebilecek çok sayıda serbest çalışan var. “Teespring” vb. şirketler, tasarımınızı oldukça fazla çeşite sahip tüketici ürünlerine yükleme imkanın sunan çevrimiçi bir platforma sahiptir. Platform, satış sayfasını ve bir tavsiye linkini ücretsiz olarak yayınlar ve satış linkini sosyal medya hesaplarınız veya blogunuz aracılığıyla tanıtmanıza olanak tanır.

Biri tasarımınızı beğenirse, satış sayfasını ziyaret eder ve bir ürün sipariş eder. Teespring daha sonra ürünü yazdırır, paketler ve müşteriye gönderir ve sizin adınıza iade alır. Yapmanız gereken tek şey satış sayfanızı tanıtmak ve para yatırmayı hesabınıza izlemek. Teespring, sıkıntıları için bir komisyon talep ediyor, ancak satışa koydukları işi düşündüğünüzde ödenmesi gereken bir bedeldir.

  1. İnternetten Ticaret Piyasalarını İzleyin

Piyasalarla ilgileniyor musunuz? Her zaman bir Wall Street kralı olmayı hayal ettiyseniz; “Gordon Gecko” gibi, artık oturma odanızdaki koltuk rahatlığından forex, hisse senetleri, tahviller, emtialar ve endeks fonları takas etmek artık mümkün. 2006 yılı boyunca, offshore brokerların yükselişi, ekonomik pastanın parçası olduğunu iddia etmek için acemi tüccarların finansal piyasalara girmesine neden oldu.

2008 yılındaki Büyük Mali kriz, piyasayı bir miktar yavaşlatmış olsa da, piyasaya giren yeni yatırımcıların patlaması, yavaşlama belirtileri göstermiyor. Bugün ABD Virjin Adaları’nda bir denizaşırı broker ile 300 $ ‘dan az bir hesap açabilirsiniz. Bu brokerler, dünyanın dört bir yanındaki gelişmiş ve gelişmekte olan pazarların büyüyen ekonomilerinden yararlanmanıza izin vererek, dünyadaki finansal piyasalara doğrudan erişim sağlar.

2010 yılında akıllı telefonların ortaya çıkışı, bir Wi-Fi bağlantısı sunan dünyanın herhangi bir yerinden cep telefonunuzu kullanarak işlem yapmanıza olanak sağladı. Tropik bir adada bir palmiye ağacının gölgesinde yatarken akıllı telefonunuzda para kazanmayı hayal edebiliyor musunuz? Bu cennet gibi gelmiyor mu?

  1. İnternette Bir Yaşam Tarzı Blogu Oluşturun

Seyahat etmekten hoşlanıyor musunuz? Belki aileniz için besleyici yemekler pişirmeyi seviyorsunuzdur? Tutkunuz ne olursa olsun, bir yaşam tarzı blogunu başlatarak uygulanabilir bir çevrimiçi işletmeye dönüştürebilirsiniz. Bir WordPress sitesi kurmak ve bir blog başlatmak için basit bir prosedür. Diğer web sitelerinin tonu aday blogculara, insanların içeriklerini görmeye geldikleri bir yer yaratma şansı sunuyor.

Blog yazmakla ilgili en zor şey seyirci oluşturmaktır. Bununla birlikte, orada söyleyeceklerini duymak isteyen insanlar olduğunu garanti edebiliriz. Tüm dünyada 3 milyardan fazla insan çevrimiçi olduğunda, düşüncelerinizi ve fikirlerinizi okumak isteyen milyonlarca potansiyel müşteri olmasa da binlerce insan var.

Blogunuzu sosyal medyaya ve diğer dijital kanallara maruz bırakmayı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olmak için ücretsiz uygulamalar kullanarak bir kitle oluşturmak kolaydır. Çok büyük bir kitleye sahip olduktan sonra, blogunuzda gelir karşılığında reklamverenlere premium alan sunabilirsiniz.

Pek çok blogcu küçük başlar, ancak blogları çekiş kazandıkça gelir kartopuları ve daha fazla gözbebekleri ne söyleyeceklerini görür. Hobileriniz tişörtülerde kaniş giyinse bile – şansınız binlerce insanın içeriğini okumak ister.

  1. İnternette Çevrimiçi Kurs Oluşturun

İnternet, dünyanın her yerindeki milyarlarca insanla bağlantı kurmanıza izin verir, birçoğu sizinle aynı ilgileri ve özlemleri paylaşır. Bir alanda uzmanlığınız varsa, o zaman neden diğerleriyle paylaşmıyor ve aynı zamanda bunu yaparken de para kazanmıyorsunuz?

Eski kaslı arabaları tamir etme deneyiminiz varsa, bu tür araçlara nasıl servis verileceği ve bakımının yapıldığı konusunda bir video kursu oluşturabilirsiniz. Sebze bahçesi dikimi ve bakımı ile ilgili her şeyi biliyor olmalısınız; o zaman onlara bilginizi öğretmeniz için para ödemeye razı olacak birçok insan var.

Bir web sitesi başlatın ve modüllere ayrılmış çevrimiçi bir kurs sunun. Rotanızı sosyal medya kanallarıyla pazarlayın ve ardından arkanıza yaslanın ve banka hesabınızın ürününüzü satın alan kişilerden büyümeye başladığını izleyin.

Çevrimiçi bir kurs oluşturma ile ilgili en iyi şey, tekrar tekrar öğretmek zorunda olmamanızdır. Kurs materyali sitenize girdikten sonra, insanlar dünyanın herhangi bir yerinden oturum açar ve öğrenim yollarına devam eder.

  1. Kitap Yazın ve İnternetten Satış Yaparak Para Kazanın

Yazar olmak senin hayalin mi? Her zaman Stephen King’in beğenisine meydan okuyacak bir el yazması yapmak istemeniz durumunda, internet bunu gerçekleştirmenize izin verir. Kitabınızı yazmak, evde çalışırken bile, boş zamanlarınızda kolaydır.

Herhangi bir yazarın karşılaştığı en büyük zorluk, kitaplarını bir yayıncıya satmaktır. Bu nedenle birçok aday yazar yeteneklerini havluya atıyor. Ancak, başyapıtınızı bitirdikten sonra, romanınıza bir şans vermek için büyük yayınevlerinden birine güvenmek zorunda kalmayacaksınız.

Bugün dünyanın dört bir yanındaki binlerce yazar orijinal eserlerini Amazon ya da Kindle’da satıyor. Amazon, el yazınızı alacak ve küçük bir hizmet bedeli karşılığında tüm müşterinizin iadelerini yazdıracak, gönderecek ve ilgilenecek. Yapmanız gereken tek şey kitabınızı web sitesine yüklemek, bir açıklama oluşturmak ve Amazon size tanıtmak için bir bağlantı içeren bir satış sayfası sunar.

Yeni bağlantınızı satış sayfanıza taşıyın ve sosyal medya kanallarınız üzerinden tanıtın. Facebook reklamcılığının nasıl kullanılacağı gibi sosyal medya pazarlaması üzerine birkaç ders çalışmak için zaman ayırın. Bilginizi kullanın ve kitabınızı en kısa sürede Amazon’un en çok satanlar listesinin başında getirin.

  1. İnternetten Fotoğraf Satışı Yaparak Para Kazanın

Hobiniz muhteşem manzara veya vahşi yaşam portrelerinin fotoğraflarını mı çekiyor? Belki yeni moda ürünlerini modellerken arkadaşlarınızla fotoğraf çekmekten hoşlanırsınız? Bir kamerayı almak için nedeniniz ne olursa olsun, bazı web siteleri sanat eserinizdeki haklar için size ödeme yapmaya isteklidir.

Shutterstock ve Adobe Stock, her zaman taze içerik arayan stok fotoğraf sitelerinin örnekleridir. Bu siteler ücretsiz bir hesap açmanıza ve tüm resimlerinizi siteye yüklemenize izin verir. Diyelim ki Afrika’da safariye çıktığınızda arabanızı şarj eden harika bir fil fotoğrafınız var. Dışarıda bloglarını tanıtmak için bu fotoğrafı kullanmak için güzel bir kuruş ödemek isteyen insanlar var.

Potansiyel müşteriyi stok sitesinden satın alır ve daha sonra bir komisyon alırsınız. Çoğu web sitesi, fotoğrafınızı her satın aldığınızda bir komisyondan yararlanmanıza olanak tanıyan, fotoğrafa tam hak vermez. Portföyünüzü birden çok siteye yükleyin ve komisyonların banka hesabınıza girmeye başladığını izleyin.

  1. Bir YouTube Kanalı Oluşturun ve Para Kazanın

Son zamanlarda yapılan bir anket Amerikalı gençliğe büyüdüklerinde ne olmak istediklerini sordu. Anket gençlere beş seçenek verdi; astronot, öğretmen, müzisyen, profesyonel atlet veya YouTuber. Çalışma, Amerika ve Birleşik Krallık’taki gençlerin yüzde 30’unun hayallerindeki meslek olarak YouTuber’i seçtiğini gösteriyor.

Bugün, YouTube platformunda büyük bir kitle oluşturmak ve videolarınızdan para kazanma yoluyla para kazanmak mümkün. Başarılı bir YouTuber olmanın anahtarı, insanların görmek istediği taze içerik oluşturmaktır.

YouTube’da milyonlarca niş var ve ürettiğiniz içeriği görmeyi bekleyen milyonlarca potansiyel takipçisi var. En İyi YouTubers, Logan Paul ve PewdiePie gibi milyonlarca takipçiye sahiptir ve videolarının para kazanması, onlara bir yıl boyunca milyonlarca dolar reklam geliri getirir.

Logan Paul’ünki kadar geniş bir kitle oluşturmak biraz zaman alabilir. Bununla birlikte, seyahatinize başlarken bile gelen paralardan yararlanmaya devam edersiniz. İyi bir YouTuber olmanın anahtarı, kitlenizi büyüleyen ve daha fazlası için geri gelmelerini sağlayan harika içerikler oluşturmaktır.

  1. eSporcu Olun

Video oyunları oynayarak para kazanabileceğini kim düşündü? eSpor dünyadaki en hızlı büyüyen sporlardan biri haline geliyor. Şu anda, dünyanın dört bir yanındaki eSporlara katılan 170 milyondan fazla insan ve dünyadaki yaklaşık 400 milyon meraklıdan oluşan toplam izleyici kitlesi için etkinlikleri izlemeye katılan 220 milyondan fazla insan var. İstatistikler, bunun 2021 yılına kadar 307 milyon izleyici ve 250 milyon katılımcıya yükseleceğini gösteriyor.

Dünyadaki en iyi oyuncular için mevcut önemli para ödülleri ile evinizin rahatlığına katılacak ve akacak canlı etkinlikler var. Markalar birkaç yıl önce eSports’in popülaritesinden kurtuldu ve şimdi oyunculara kazançlı sponsorluklar sunuyorlar. Bilgisayar oyunlarında bir vızıltıysanız ve dünyanın en iyileriyle rekabet etmek için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, bölgenizdeki bir sonraki eSports etkinliğine katılın.

  1. Özel Eğitmen: İnternette Özel Ders Vererek Para Kazanın

Öğretim tutkunuz var mı? İnternet artık sınıfınızı çevrimiçi hale getirmeyi mümkün kılıyor. Dünyanın doğu ülkelerinde, umutsuz olan binlerce öğrenci var.

İngilizce öğretmenleri Çevrimiçi olarak birçok öğretim şirketi herhangi bir Amerikalıyı bir derece almaya hazırdır ve uygun kriterleri yerine getirirseniz saatte 30 dolara kadar kazanabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak Asyalı öğrencilere İngilizce öğretmek, sınıfınızı dünyanın her yerinden kurmanıza olanak sağlar. İşin bu parçası, Bali gibi egzotik tatil yerlerinden seyahat etmeyi ve seyahat etmeyi seven serbest çalışanlar için favori bir gelir kaynağı haline getiriyor.

  1. Bir Rideshare Şirketi İçin Sürüş Yapın

Arabanızın direksiyonuna geçmeyi ve şehirde dolaşmayı seviyor musunuz? Neden parasını alamıyorsun? Uber veya Lyft gibi bir şirkete araç kullanmak, arabanızdaki gaz, bakım, lastik ve hatta kiralama ücretlerini ödeyebileceğiniz iyi bir yan gelir sağlayabilir.

Bu fikirlerden birinin kişiliğinize uygun olduğundan eminiz. Harekete geçip hayallerinizi gerçekleştirirseniz, gerçek olma ihtimalleri daha yüksektir. Kendinize gelir sağlamak için yeni çevrimiçi girişime başlarken hedefinize odaklanmaya devam edin.

Asla çevrimiçi olamayacağınızı söyleyen naysayers olacak. Ancak, odaklanmış kalırsanız ve sıkı çalışırsanız, sonunda başarı elde edersiniz.

Yoruma kapalı.