PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Evde Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar ile Ek Gelir Elde Etme

Özellikle ek gelir elde etmek isteyen ev hanımları için ideal ek gelir yöntemlerinden birisi düğme paketleme işidir. 2020 yılında da bu işin ev hanımları arasında popüler olacağını ve iyi bir gelir kapısı olacağını düşünüyoruz. Evde yapabileceğiniz bu ek iş ile beraber, aile bütçesine katkı sağlayabilir, ek gelir elde edebilirsiniz.

Günlük olarak kullandığımız birçok kıyafette düğmeler yer almaktadır. Bu düğmeler çeşitli aşamalarda geçerek giysilere takılıyor ve yedek olarak veriliyor. Bu aşamalarda giyim işi ile uğraşan fabrikalar ve diğer tedarikçiler çeşitli işleri, farklı yerlere vererek iş yükünü mümkün olduğunca azaltmakta ve daha ekonomik bir üretim yapmaktadır. Düğme paketleme işi de bu işlerden birisidir. Birçok giyim firması bu işi özellikle boş vakti olan ve ek gelir elde etmek isteyen ev hanımlarına vermektedir. Böylece kendileri personel masraflarından kısmakta ve daha ekonomik bir üretim yapmaktadır.

Evde Düğme Paketleme İşi

Bu işi özellikle giyim sektörünün gelişmiş olduğu yerlerde yapabilirsiniz. İl bazında söylemek gerekirse en avantajlı iller; İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Konya, Kocaeli ve Bursa‘dır. Bu illerde bu tarz ek işler için firmalar arayış içerisindedir. Sizin tek yapmanız gereken uygun bir firma ile iletişime geçerek bu işlere talip olduğunuzu iletmeniz. Özellikle tekstil açısından gelişmiş şehirlerde bu tarz işler oldukça yaygın durumdadır.

Eğer herhangi bir düğme paketleme işi alırsanız öncelikli olarak işi zamanında teslim etmeye özen gösterin. Firmalar için en önemli şartlardan birisi verilen işin zamanında teslim edilip edilmediğidir. Tabi ki işinizi düzenli ve doğru bir şekilde yapmakta, ilerde bu tarz işlerin devamının gelmesi açısından oldukça önemlidir.

Evde Düğme Paketleme Nasıl Yapılır?

Bu işi yapmak için herhangi bir ek makine veya malzemeye ihtiyacınız yoktur. İhtiyacınız olan tek şey biraz el pratikliğidir. Bunun avantajı işi zamanında ve hızlı bir şekilde teslim etmenizi sağlamasıdır. İlk başlarda hızınız biraz yavaş olsa da, ileri aşamalarda çok daha hızlı bir şekilde bu işi yapabileceksiniz.

Bu tarz işlerde anlaşmış olduğunuz fabrika veya şirket sizlere gerekli olan tüm malzemeleri göndermektedir. Sizin yapacağınız tek iş onların talep ettiği şekilde ürünleri paketlemek olacaktır. Doğru ve uygun şekilde yapılan işler sonrasında talepler artmakta ve işin devamı gelmektedir.

Boş vaktinizde kendiniz bu işi yapabileceğiniz gibi özellikle işin yoğun olduğu günlerde aile bireyleri ile beraber veya çevrenizdeki boş vakti olan diğer kişiler beraberde bu işi yapma şansınız vardır.

Düğme Paketleme İşi Veren Firmalar

Bununla ilgili olarak yaşadığınız ilde yer alan düğme ve kıyafet fabrikaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tarz işletmeler evde etiketleme işi, düğme işi, paketleme işi gibi işler verebilmektedir. Sizin sadece biraz aktif olmanız ve bu iş için uygun olan yerlere iletişim bilgilerinizi bırakmanız gerekmektedir.

Evde düğme paketleme işi veren güncel firmaların listesini aşağıda bulabilirsiniz. Yeni firmalar eklendikçe biz sizlere bu firmaların iletişim bilgilerini vereceğiz. Bu iletişim bilgilerini kullanarak iletişime geçebilir ve düğme paketleme işleri alabilirsiniz. Sizlerde kendi bilgilerinizi aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Evde Yapılabilecek Farklı İşler

Evden yapılabilecek işlerden birisi maske paketleme işi olmakta. Maske paketlemek, günümüzde önemli bir yere sahip. Çünkü koronavirüs salgını sonrasında maske kullanımında büyük bir artış yaşandı. Bu artış sebebiyle piyasada maske bulmak zorlanırken aynı zamanda maske fiyatları da yükselmiş oldu. Sonrasında üretimin artmasıyla beraber maske paketleme işlerinde de büyüme kaydedildi. Evde maske paketleme işi ile uğraşarak gelir elde edilebiliyor.

Evde yapılabilecek bir diğer iş paketleme veya yerleştirme işi olarak açıklanabilir. Maske paketleme işine benzer bu iş farklı ürünlerin paketlenmesini sağlıyor. Bu paketleme ya poşet ile ya da kutu doldurma şeklinde olabiliyor. Yapılabilecek olan bu iş ile beraber ister ev hanımı olsun ister erkek olsun paketleme üzerinden kazanç elde etmek mümkün oluyor. Bu iş ile birlikte çorap, giyim, bez veya farklı ürünler paketlenebilir. Bir diğer iş yemek servisi olarak bizleri karşılıyor. Bazı firmalar çalışanları için yemek servis hizmeti almak isteyebilir. Genellikle çok kalabalık olmayan gruplar için alınan bu hizmet ile beraber gelir elde edilebiliyor. Örneğin kişi 10 çalışana sahip bir gruba yemek hazırlayabiliyor.

Yapılabilecek bir diğer iş alanı internetten çalışmak. Farklı bir firmada uzaktan çalışma modeli ile yapmak mümkün. Kullanıcı hemen internet üzerinden bir araştırma yaparak uzaktan çalışmayı mümkün kılan bir firma seçebilir ve bu firma ile çalışmaya başlayabilir. Bu firmalar hem asgari ücret hem de daha fazlasını verebiliyor.

Originally posted 2021-04-27 22:21:31.

13 Yorumlar
 1. Kemal diyor

  Merhaba, işim gereği çok fazla boş zamanım var. Ben bu iş ile ek gelir elde etmek istiyorum. Bana ulaşırsanız sevinirim.

 2. Saniye Akbay diyor

  Buca’da oturuyorum bu işi verirseniz eğer yapabilirim.

 3. Gülçin Sağdıç diyor

  Antalya’dayım, iş verirseniz sevinirim.

 4. Çiğdem diyor

  Ankara’dayım, ev hanımıyım, çok fazla boş zamanım var. Bu iş için yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Gülçin diyor

  İstanbul’da Eyüp’te oturuyorum. Eve iş verirseniz sevinirim.

 6. Mesut diyor

  Bilecik’teyim eğer düğme paketleme işi için iş verirseniz kendi aracımla gelip alır ve aracımla teslim ederim. Kocaeli veya Bursa uygun olur.

 7. Yaren diyor

  Merhaba ek gelir elde etmek istiyorum. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 8. Nur diyor

  Merhaba, ek gelir elde etmek istiyorum. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 9. Elif diyor

  Şartlar nasıl ve ne yapmak gerekiyor?

 10. Mesude diyor

  Selam, evdeyim çalışmıyorum ek iş yapmak istiyorum gördüm evlere iş veriyormuşsunuz bende alabilir miyim tabi uygun olursa?

 11. Elif diyor

  Bende evde ek iş istiyorum. İstanbul Maltepe’de yaşıyorum ama şuana kadar yazdıklarımdan hiç dönüş olmadı nedense? Özenle çalışacağından emin olabilirsiniz.

 12. Mehtap gungor öner diyor

  Merhaba.bursa karacabeyde oturuyorum .ev hanimiyim.kirada oturuyorum.daha once silikon etiketleme ve kurdele isi yaptim.suan 5 kisilik ekibim var ve arttirabilirim. Elim hizli ve titizdir.donus yaparsaniz sevinirim

 13. Selin diyor

  Balikesir paketleme düğme işi arıyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.