PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

İnternetten Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır, Mail Okuyarak İnternetten Para Kazanma Yolları

İnternetten Mail Okuyarak Nasıl Para Kazanılır?

Mail okuyarak gelir elde etme yöntemi, internetten gelir sağlamak için kullanılabilecek iş fikirlerinden birisidir. Bu alanda çalışan siteler bulunmaktadır. Mail okuyarak para kazanmak için öncelikle bu sitelerde üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Ardından para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ücretler genellikle mail adedi üzerinden hesaplanmaktadır.

Mail Okuyarak Para Kazandıran Siteler

Mail okuyarak para kazanılabilecek siteler şu şekilde listelenebilmektedir:

 • Matrixmails
 • Paisalive
 • Cash4offers
 • Sendearnings
 • Moneymail
 • Rupeemail
 • Dealsncash
 • Uniqpaid

Matrixmails Mail Okuyarak Para Kazanma

Matrixmails para kazanmak isteyenlerin tercih edebileceği ilk sitelerden birisidir. 2002 yılından beri faaliyet göstermektedir. Siteden para kazanabilmek için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Bedava üye olunabilmektedir. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra sistemde kayıtlı postanıza, e-postalar gönderilecektir.

Para kazanmak için e-postaları okumanız ve gerekirse internet sitelerini tıklayarak ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ayrıca internet platformlarında siteden bahsederek de para kazanılabilmektedir. Ödemeler için AlertPay kanalı kullanılmaktadır. Ödemeler için belirlenen alt limit 2 dolardır.

 

email reading photo

Paisalive Mail Okuyarak Para Kazanma

Paisalive para kazanmak için herhangi bir sermaye koymanızı talep etmeyen sitelerden bir diğeridir. Sistem üyeliği tamamen bedavadır. Sisteme üye olduktan sonra kayıtlı adresinize ücretli mail gönderimi yapılmaktadır.

Bu mailleri nasıl okunacağınıza dair talimatlar da tarafınıza gönderilecektir. Talimatlara uymanız halinde ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın paranız hesabınıza yatırılmaktadır. Sistem üzerinden para kazanmak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem, siteyi başkalarına önermektir. Site ödemeleri çekler şeklinde 15 günde bir yapmaktadır.

Cash4offers Para Kazanma

Cash4offers online para kazanmak için kullanılabilecek bir diğer seçenektir. Sitede e-posta okumanın yanı sıra farklı alternatifler de sunulmaktadır. Neredeyse tüm online faaliyetlerinizi paraya dönüştürebileceğiniz bir sitedir. Platform içerisinde anket yaparak, teklifleri değerlendirerek, online oyunlar oynayarak ve mail okuyarak para kazanmak mümkündür.

Ayrıca siteyi arkadaşlarınıza tavsiye ederek de para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Ücretler diğer sitelere oranla daha düşüktür. Bununla birlikte 72 saat içerisinde ödeme yaptığı için çok tercih edilmektedir.

Sendearnings Para Kazanma

Sendearnings online para kazanmak isteyenler için bir diğer seçenektir. Sistemden para kazanmaya başlamak için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Mail okuyarak ve anket doldurularak para kazanılabilmektedir. Ücretleri oldukça yüksektir. Mail başına 1 dolar civarında ödeme yapılmaktadır. Ödemeler için limit belirlenmiştir. Hesabınızda 30 dolarlık para birikmesi durumunda ödeme alabilmektesiniz.

İnternetten Para Kazanma

Online para kazanma yöntemleri yalnızca mail okumakla sınırlı değildir. Mail okuyarak para kazanmak yöntemi dışında tercih edilebilecek diğer seçenekler şunlardır:

 • Stok fotoğraf satarak para kazanmak: Stok fotoğraf satışı yapan sitelere üye olmanız gerekmektedir. Çektiğiniz fotoğrafları sisteme yükleyerek para kazanabilirsiniz. Fotoğraf adedi başına ödeme yapılmaktadır. Ancak siteler oldukça yüksek komisyonlar alabilmektedir.
 • İnternet sitesi açarak para kazanmak: İnternet üzerinden en yüksek geliri sağlayabileceğiniz yöntemlerden birisidir. Özellikle belli bir konuya odaklanmış siteler kısa süre içerisinde büyüyebilmektedir.

 

 • Makale yazarak para kazanmak: İnternet sitelerine içerik üreticiliği yaparak para kazanılabilmektedir. Genellikle ödemeler makale adedi üzerinden yapılmaktadır.
 • Ticaret yaparak para kazanmak: İnternet üzerinden e-ticaret yapmak oldukça popülerdir. Ancak yüksek sermaye gerektiren bir iştir.
 • Blog yazarak para kazanmak: İnternet üzerinden ayda 50 bin TL’ye kadar gelir elde edebileceğiniz bir yöntemdir. Blog yazarak para kazanmak için öncelikle belirli bir konuya odaklanmanız gerekmektedir. Seyahat, yemek, teknoloji gibi sektörlerden birini seçerek blog yazabilirsiniz.

email okuyarak internetten para kaznama yolları

 • Youtube’tan para kazanmak: Son yıllarda en popüler seçeneklerden birisi haline gelmiştir. Youtube’a yükleyeceğiniz videolar ile tıklandıkça para kazanabilirsiniz.

Yoruma kapalı.