PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır

Ziraat bankası müşteri temsilcisine direkt bağlanma yolları

Bankalarda hesabı olan kişiler herhangi bir nedenle müşteri temsilcisine bağlanma gereği duyabilir. Ancak bu bazen çok zor olabilmektedir bazen dakikalarca telefon hattında beklenilse bile müşteri temsilcisiyle iletişim kurulamamaktadır.

Bunun için müşteriler ziraat bankası müşteri temsilcisine en hızlı nasıl bağlanılır sorusunun cavabını aramaktadır. Eğer siz de ziraat bankası müşteri temsilcisine bağlanmakta zorlanıyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla bağlanabilirsiniz:

 1. Öncelikle ziraat bankası müşteri hizmetleri numarası olan 444 00 00 numaralı telefonu arayın
 2. Gelen uyarıları dinleyin ve gerekirse ziraat bankası müşteri numarası öğrenme
 3. ilgi girişi yapın
 4. Sesli yanıt sisteminde “müşteri temsilcisi” kelimesini 2 kere tekrarlayın
 5. Farklı bir yanıt gelirse tekrar “müşteri temsilcisi” deyin

Eğer karşınıza tuşlama seçeneği çıkarsa:

 1. 0850 220 0000 veya 444 0000 numaralarını arayın
 2. Karşınıza çıkan menüde 1’i tuşlayın
 3. Daha sonra sırasıyla 6 ve 0’ı tuşlayın
 4. Tuşlamalar sırasında en az 2’ şer saniye bekleyin

Bu işlemlerden sonra operatöre bağlanmak için sıraya alınarak en kısa sürede müşteri temsilcisine aktarılacaksınız.

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Öğrenme

Müşteri numarası her bankanın müşterilerine vermiş olduğu kişisel bir numaradır. Genellikle birçok bankacılık işlemleri müşteri numarası ile gerçekleştirilmektedir. Ancak çoğu müşteri müşteri numarasını bilmemekte ve ziraat bankası müşteri numarası öğrenme yollarını aramaktadır. Ziraat bankası banka kartlarında bulunan 16 haneli hesap numarasının ortasındaki 8 haneli numara müşteri numarasıdır.

Çağrı merkezlerini bankada kayıtlı bulunan numara dışında bir numaradan aradığınızda müşteri temsilcisi sizden müşteri numaranızı ister. Bu gibi durumlarda kartınız yanınıza değilse ve müşteri numaranızı bilmiyorsanız internet bankacılığı, mobil uygulama, çağrı merkezleri ve şubelerden müşteri numaranızı öğrenebilirsiniz.

Bunlar arasında en çok tercih edilen ve en pratik olan mobil uygulama ile müşteri numarası öğrenmedir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

MUSTERIZIRAAT Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine En Hızlı Nasıl Bağlanılır

Ziraat bankası müşteri hizmetlerini arayarak dilediğiniz yerden dilediğiniz saatte bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Özellikle içinde bulunduğumuz covid19 salgını sürecinde insanlar bankacılık işlemlerini internet bankacılığından veya müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirmeyi tercih ediyor.

Yukarıda ziraat bankası müşteri temsilcisine en hızlı nasıl bağlanabileceğinizi anlattık. 7 gün 24 saat hizmet veren ziraat bankası müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bireysel hesap, kart ya da internet bankacılığı hakkında destek alabilirsiniz.

Telefon bankacılığı ile yapabileceğiniz işlemleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz:

 • Banka hesaplarınız hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz
 • Kredi kartı işlemlerinizi yapabilirsiniz
 • TL cinsinden hesaplarınız arasında para transferi yapabilirsiniz
 • Borsa, repo, döviz ve diğer yatırım araçlarına yönelik bilgi alabilirsiniz
 • Müşteri numaranızı tuşlayarak yatırım işlemlerinizi yapabilirsiniz
 • Kredi kartı veya diğer banka kartlarınızla ilgili şifre alma ve değiştirme işlemlerini yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Hafta Sonu Açık Mı?

Ziraat bankası müşterileri Ziraat bankası müşteri hizmetleri hafta sonu açık mı sorusunun cevabını merak ediyor. Ziraat bankası ülkemizdeki 3 kamu bankasından biridir ve diğer kamu kuruluşları gibi hafta sonları kapalıdır. Ziraat bankası hafta içi her gün sabah saat 09.00’da mesaiye başlar. Saat 12.30’dan 13.30’a kadar öğle tatiline girer. Akşam saat 17.30’da ise mesai biter.

Hafta sonları, resmi tatiller ve dini bayramlarda banka hizmet vermemektedir. Ancak  bu süre zarfında gerçekleştirmeniz gereken bankacılık işlemleriniz varsa 7/24 ulaşabileceğiniz 444 0000 ve 0850 220 0000 numaralı telefonları arayarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Pek Çok Ayrıcalık Sunuyor

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ile birlikte kullanıcıların elde edeceği birçok ayrıcalık yer alıyor. Bunlardan birisi banka ile iletişime geçen bir müşterinin işlerini kolay bir şekilde ve hızlıca halletmesi. Özellikle bazı yaşlılar teknolojiden çok iyi anlamadığı için çağrı merkezini arayarak müşteri temsilcisinden yardım almaya çalışıyor. Gelecek nesiller teknolojiye ayak uydursa da günümüzde bu tam olarak mümkün olmadığı için halen yoğun bir şekilde müşteri temsilcileri ile iletişim kuruluyor. Bir müşteri çağrı merkezi ile iletişim kurarak işini hızlı bir şekilde halledebiliyor, bu sayede iş çok uzamadan bitmiş oluyor.

Bu konuda elde edilen bir diğer avantaj hızlı aksiyon almak. Banka müşterisi müşteri temsilcisine ulaşarak acil durumda iletişim kurabiliyor ve hemen harekete geçilmesi sağlanabiliyor. Bu konuda şu bilgiyi vermek gerekiyor ki bu bazen çok önemli bir mesele olabilir. Mesela kredi kartı veya banka kartının çalındığını düşünelim. Böyle bir durumda hemen işlem yapmak gerekiyor. Bundan dolayı yapılması gereken şey çağrı merkezine ulaşıp kartın iptalini sağlamak. Özellikle gece saatlerinde bu olay meydana geldiyse bu daha ciddi sorunlara sebep olabilir. Bu konuda müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek kartın içerisindeki paranın eğer kart başkasına geçtiyse çalınmamasını sağlayacak bir yol. Kısacası müşteri temsilcisi ile birlikte pek çok ayrıcalık elde ediliyor.

Yoruma kapalı.