PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Sodexo Kartı Nakite Nasıl Çevirilir?

Sodexo Kartı Nakite Nasıl Çevirilir?

Sodexo Kartı Nakite Nasıl Çevirilir?
Sodexo Kartı Nakite Nasıl Çevirilir?

Sodexo kart, işverenlerin çalışanlarına yemek ve yol parası karşılığında verdiği bir karttır. Bu kart çeşitli market, cafe ve restoranlarda geçerlidir. Ancak bazı sodexo kart sahipleri yemek ihtiyaçlarını başka türlü karşılar ve sodexo kartı da başka şekilde değerlendirmek ister. Bu kişiler sodexo kartı nakite nasıl çevirilir sorusunun cevabını aramaktadır.

Sodexo kart ile her yerden alışveriş yapmak mümkün değildir çünkü sadece üye iş yerlerinde geçerlidir. Sodexo kart nakite çevirmek için sodexo pos cihazı olan firmalarla görüşerek bu işi yapıp yapmadıklarını öğrenebilirsiniz.  Bazı firmalar belirli bir komisyon karşılığında sodexo pos cihazından kartınızdaki parayı çekerek size nakit olarak verir.  Böylece kartınızdaki parayı dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.

Sodexo Kartı Geçen Yerler

Sodexo Kartı Geçen Yerler
Sodexo Kartı Geçen Yerler

Sodexo kart yemek kartı olarak geçer ancak bunun dışında birçok alanda kullanılabilir. Sodexo kart yeni kullanmaya başlayanlar sodexo kartı geçen yerler hakkında araştırma yapmaktadır. Sodexo karta maaşla birlikte her ay belli bir tutar para yatmaktadır. Çalışanlar bu parayı sodexo kart anlaşmalı iş yerlerinde diledikleri gibi kullanabilirler.  Birçok restoran, cafe, lokanta, market, benzin istasyonu gibi iş yerlerinde sodexo kart geçerlidir.  Bu da sodexo kart kullananlar için büyük avantajdır. Ceplerinden para çıkmadan birçok yerde alışveriş yapabilirler.

Bulunduğunuz bölgede hangi iş yerlerinde sodexo kartın geçerli olduğunu öğrenmek için sodexo mobil uygulamasını indirerek net bir bilgi sahibi olabilir, size en yakın sodex kartı geçen yerleri öğrenebilirsiniz.

Sodexo Kartsız Ödeme

Sodexo kart kullanıcıları artık kartları yanlarında olmasa bile mobil ödeme özelliği ile kartları yanlarında olmasa bile sodexo kartsız ödeme yapabilirler. Sodexo avantaj ve ödüllendirme hizmetleri tarafından geliştirilen bu özellik ile kullanıcılar çok daha hızlı, güvenilir ve kolay bir şeklide ödeme işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Peki sodexo kartsız ödeme için neler yapmak gerekir:

  1. Akıllı telefonunuza sodexo mobil uygulaması indirin
  2. Sodexo mobil uygulamasına girerek ana ekranda karşınıza çıkan mobil ödeme butonuna basın
  3. Ödeme işlemi için gereken tutarı seçin
  4. Mobil ödeme kodu al seçeneğine basın ve size gelen 6 haneli kodu pos cihazına girmesi için kasa görevlisine gösterin

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra ödemeniz başarılı şekilde gerçekleşmiş olur.

Sodexo Kart Bakiye

Sodexo Kart Bakiye
Sodexo Kart Bakiye

Sodexo kart bakiye sorgulama, internetten, mobil uygulamalardan ve telefondan yapılabilir. Bunun için gerekli olan sodexo kart numaranızdır. Sodexo kart numarası ile hem internetten hem müşteri hizmetlerinden hem de mobil uygulama üzerinden bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Bu yöntemlerden en kolayı mobil uygulama üzerinden bakiye sorgulamadır. Telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama sayesinde pratik ve hızlı bir şekilde dilediğiniz zaman bakiyenizi takip edebilirsiniz. Bu işlemi herhangi bir ücret ödemeden telefonunuzdan yapabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise çağrı merkezini aramaktır. 444 72 77 numaralı Sodexo müşteri hizmetleri ile görüşerek de sodexo kart üzerinden bakiye sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Yoruma kapalı.