İnternetten Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır?

İnternetten Müzik Dinleyerek Nasıl Para Kazanılır?

Online müzik dinleyerek para kazanma, internetten en kolay para kazanılabilecek seçeneklerden birisidir. Bazı internet siteleri bu imkanı yalnızca müzik dinleme için sunmaktadır. Bununla birlikte video izleyerek de para kazanma imkanı bulabileceğiniz siteler bulunabilmektedir.

Müzik dinleyerek para kazanma imkanı için en sık tercih edilen internet siteleri ise şu şekildedir:

 • Hit Predictor
 • Slicethe Pie
 • Radio Loyalty
 • Music XRay

Hit Predictor Para Kazanma

Hit Predictor müzik  dinleyerek para kazanma imkanı arayan kişilerin ilk tercihlerinden birisidir. Para kazanmak isteyenlerin yapması gereken iş ise oldukça basittir. Ancak bu siteyi diğer sitelerden ayıran husus, kazanılan paraların verilmesi aşamasında kendini göstermektedir.

Sitede ne yazık ki PayPal gibi imkanlarla ödeme yapılmamaktadır. Çalışma mantığı oldukça basittir. Öncelikle platformdaki müzikleri dileyip müziğe ve sanatçıya oy vermeniz gerekmektedir. Anket sonunda hesabınıza puan yüklenmektedir. Bu puan genellikle anket başına 3 puan civarındadır. Puanlarınızla platform üzerinden DVD ve CD alabilmektesiniz. Bunun dışında doğrudan bir para ödemesi bulunmamaktadır.

Slicethe Pie Para Kazanmak

Slicethe Pie sitesi ile para kazanmak, ödemelerin ürün alma şeklinde değil doğrudan para şeklinde yapılıyor olması nedeniyle daha kolaydır. Para kazanmak için öncelikle platforma üye olmanız gerekmektedir. Ardından platform üzerinden şarkı seçenekleri görüntülenmektedir. Para kazanmak için öncelikle açtığınız şarkıyı en az 90 saniye dinlemeniz gerekmektedir. Sonrasında şarkıyla ilgili yorum yazarak kolaylıkla para kazanılabilmektedir.

Platformda şarkı başına 5 cent ödeme yapıldığı bilinmektedir. Ancak ödeme konusunda sınır bulunmaktadır. Ödemeler ancak hesap bakiyenizin 10 doları aşması halinde yapılabilmektedir. Ödeme kanalı olarak PayPal kullanıldığı bilinmektedir. 7 gün 24 saat müzik dinleyerek para kazanma imkanı sunmaktadır.

music listen photo

Radio Loyalty Para Kazanma

Radio Loyalty sitesinden para kazanmak için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Bu sitede yalnızca müzik dinleme değil, video izleme imkanı da sunulmaktadır. Bu sayede sıkılmadan para kazanabilmek için oldukça mantıklı bir tercih olacaktır.

İzlediğiniz veya dinlediğiniz her seçenek başına puan kazandırmaktadır. Platform üzerinden kazanılan puanlar hediye çeki olarak yine platformdan yapılacak alışverişlerde kullanılabilmektedir. Ancak bu bir zorunluluk olarak sunulmamaktadır. İstendiği takdirde bu puanlar paraya dönüştürülerek hesabınıza da yatırılabilmektedir.

music listen photo

Music XRay Para Kazanma

Music XRay sitesinden para kazanmak için de diğer platformlarda olduğu gibi öncelikle hesap açmanız gerekmektedir. Platform tanınmış müziklerden ziyade, yeni çıkan ve keşfedilmemiş müzikler sunmaktadır. Site üzerinden müzik dinleyerek para kazanmak oldukça kolaydır. Platformda bulunan şarkıları yalnızca dinlemeniz yeterli olmaktadır. Dinlenilen her şarkı başına 10 cent kazanılmaktadır.

Ödemeler doğrudan para olarak yapılmaktadır. Ancak bunun için belirlenen asgari bir sınır bulunmaktadır. Bakiyeniz 20 dolar olmadan para verilmemektedir. Bu sınırı aştıktan sonra ise ödemelerin PayPal ile yapıldığı bilinmektedir. 7 gün 24 saat müzik dinleme imkanı sunulmaktadır.

İnternetten Para Kazanma

Online para kazanmak için kullanabileceğiniz tek yol müzik dinlemek değildir. Oldukça kolay bir seçenek olduğu için müzik dinleyerek para kazanma sıklıkla tercih edilse de birçok farklı yöntem bulunmaktadır.

Bu yöntemlerden bazıları sermaye gerektirirken bazıları müzik dinlemek ile aynı mantıktadır. Yani vermiş olduğunuz hizmet karşılığında para kazandırmakta ve belli bir miktara ulaştığınızda ödeme yapılmaktadır. İnternetten para kazanmak için kullanabileceğiniz bazı yöntemler şu şekildedir:

 • Anket yaparak para kazanma
 • Gizli müşterilik yaparak para kazanma
 • İnternet sitesi kurma
 • Youtuber olma
 • Instagram üzerinden ticaret yapmak
 • Web sitesi içeriği üretmek
 • E-Ticaret yapmak

music listen photo

Originally posted 2021-04-28 00:16:25.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir