Bankaya Gitmeden Anında Kredi( Gelir Belgesiz)

Bankaya Gitmeden Anında Kredi( Gelir Belgesiz)

Bankaların vermiş olduğu birçok hizmet artık dijital bankacılık sistemi ile gerçekleştirilebilmektedir. Be bu sistem üzerinden her kesimden vatandaş bankaya gitmeden anında kredi(gelir belgesiz) başvurusunda bulunabilmektedir.

Bu yazımızda gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyenler için hangi bankaların şubeye gitmeden internet bankacılığı üzerinden kredi verdiği ile ilgili bilgilere ve bu kredilerin şartlarının neler olduğu ile ilgili merak ettiğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

Devlet bankaları ya da özel bankalar fark etmeksizin birçok banka gelir belgesiz anında kredi vermektedir bunun için internetten veya SMS yoluyla başvuru yapılabilmektedir. Bankalar kredi vermek için belirli şartlar ararken gelir belgesiz kredi veren bankaların olması en çok av hanımlarının ve gelir belgesiz serbest meslek çalışanlarının işine yaramıştır.

Anında Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar şubesiz bankacılık hizmeti vermektedir. Örnek olarak: Enpara.com, N Kolay ve CEPTETEB gösterilebilir. Bu bankalar kredi notunuza ve SGK dökümünüze ulaşabildikleri için başvuru sırasında evrak talep etmezler ve daha kolay kredi kullandırırlar.

Enpara.com

QNB Finans Bank kullanıcıları şubeye gitmeden, masrafsız ve sigortasız bir şeklide avantajlı faiz oranlarıyla kredi çekme imkanına sahiptirler. Başvurular online olarak yapılabilirken sonrasında şubeye gitmeye gerek kalmadan onaylanan kredi müşterinin hesabına yatar.

N Kolay

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay ile Aktif Bank müşterisi olmayanlar da bankaya gitmeden kolaylıkla anında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Aktif Bank müşterisi olmayanların adreslerine kurye ile gerekli evraklar imzalanmak üzere gönderilerek kredi onaylanması halinde anında hesaplarına para yatacaktır.

CEPTETEB

CEPTETEB online bankacılık hizmeti ile şubeye gitmeden kolaylıkla anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Geri ödemesi 36 aya kadar vadelerle yapabileceğiniz 1000-30000 TL ‘ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

TEB müşterisi olmayanlar için de sağlanan kolaylık ile şubeye gitmeye gerek kalmadan TEB çalışanları dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda imzalamanız için gerekli belgeleri size ulaştıracaktır.

Anında kredi veren diğer bankalar ise şu şekilde:

  • Yapı Kredi anında şubesiz kredi
  • İş Bankası anında kredi
  • ING e-Kredi
  • Akbank Direkt Kredi

Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Günümüzde nakit ihtiyacının artmasıyla beraber bankalardan kredi alabilmekte her geçen gün zorlaşmaktadır. Özellikle de sigortasız kredi veren bankalar bulabilmek gittikçe zorlaşmaya başladı. Ancak İş Bankası, Yapı Kredi, Odeabank, Denizbank, Akbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası, QNB Finansbank ve Vakıfbank gibi bankalar sigortasız kredi verebilmektedir. Ancak tabi ki bunun da bazı şartları vardır.

Bankalar ancak bu şartlar sağlandığı sürece sigortasız çalışanlara kredi verebilmektedir.

  • Emekli gelir belgesi
  • Konut kredileri için aynı adreste ikamet edenlerin gelir belgesi
  • Çiftçilikten elde edilen gelirler
  • Şirket ortaklığından elde edilen gelirler
  • Sezonluk çalışanların çalıştığı döneme ait gelir belgesi.

Ayrıca bunların dışında kayıt altına alınabilen tüm gelirler bankalar tarafından kabul edilir. Bankaya gitmeden anında kredi almak ve kredi sistemlerinden yararlanmak için kişilerin mutlaka mobil sistemleri denemesi gerekmektedir.

Yazımızın genelinde değindiğimiz üzere birçok bankaya ait mobil sistem ile birlikte kişiler bankaya gitmeksizin anında kredi imkanlarından yararlanmakta ve neticesinde de ihtiyaçlarını gidermektedirler.

Bu anlamda kredi avantajlarından daha iyi biçimde yararlanarak en nihayetinde ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla birçok yöntemi denemenizde de yarar vardır. En azından kullandığınız bankanın mobil sistemi üzerinden araştırmalar da yaparak yine ihtiyacınıza uygun en iyi kredilerden yararlanabilirsiniz.

 

Originally posted 2021-04-29 16:37:09.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir