PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Bankaya Gitmeden Anında Kredi( Gelir Belgesiz)

Bankaya Gitmeden Anında Kredi( Gelir Belgesiz)

Bankaların vermiş olduğu birçok hizmet artık dijital bankacılık sistemi ile gerçekleştirilebilmektedir. Be bu sistem üzerinden her kesimden vatandaş bankaya gitmeden anında kredi(gelir belgesiz) başvurusunda bulunabilmektedir.

Bu yazımızda gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyenler için hangi bankaların şubeye gitmeden internet bankacılığı üzerinden kredi verdiği ile ilgili bilgilere ve bu kredilerin şartlarının neler olduğu ile ilgili merak ettiğiniz her şeye ulaşabilirsiniz.

Devlet bankaları ya da özel bankalar fark etmeksizin birçok banka gelir belgesiz anında kredi vermektedir bunun için internetten veya SMS yoluyla başvuru yapılabilmektedir. Bankalar kredi vermek için belirli şartlar ararken gelir belgesiz kredi veren bankaların olması en çok av hanımlarının ve gelir belgesiz serbest meslek çalışanlarının işine yaramıştır.

Anında Kredi Veren Bankalar

Bazı bankalar şubesiz bankacılık hizmeti vermektedir. Örnek olarak: Enpara.com, N Kolay ve CEPTETEB gösterilebilir. Bu bankalar kredi notunuza ve SGK dökümünüze ulaşabildikleri için başvuru sırasında evrak talep etmezler ve daha kolay kredi kullandırırlar.

Enpara.com

enparakredi Bankaya Gitmeden Anında Kredi( Gelir Belgesiz)

QNB Finans Bank kullanıcıları şubeye gitmeden, masrafsız ve sigortasız bir şeklide avantajlı faiz oranlarıyla kredi çekme imkanına sahiptirler. Başvurular online olarak yapılabilirken sonrasında şubeye gitmeye gerek kalmadan onaylanan kredi müşterinin hesabına yatar.

N Kolay

Aktif Bank’ın online bankacılık hizmeti olan N Kolay ile Aktif Bank müşterisi olmayanlar da bankaya gitmeden kolaylıkla anında ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirler. Aktif Bank müşterisi olmayanların adreslerine kurye ile gerekli evraklar imzalanmak üzere gönderilerek kredi onaylanması halinde anında hesaplarına para yatacaktır.

CEPTETEB

cepteteb Bankaya Gitmeden Anında Kredi( Gelir Belgesiz)

CEPTETEB online bankacılık hizmeti ile şubeye gitmeden kolaylıkla anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Geri ödemesi 36 aya kadar vadelerle yapabileceğiniz 1000-30000 TL ‘ye kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

TEB müşterisi olmayanlar için de sağlanan kolaylık ile şubeye gitmeye gerek kalmadan TEB çalışanları dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda imzalamanız için gerekli belgeleri size ulaştıracaktır.

Anında kredi veren diğer bankalar ise şu şekilde:

  • Yapı Kredi anında şubesiz kredi
  • İş Bankası anında kredi
  • ING e-Kredi
  • Akbank Direkt Kredi

Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Günümüzde nakit ihtiyacının artmasıyla beraber bankalardan kredi alabilmekte her geçen gün zorlaşmaktadır. Özellikle de sigortasız kredi veren bankalar bulabilmek gittikçe zorlaşmaya başladı. Ancak İş Bankası, Yapı Kredi, Odeabank, Denizbank, Akbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası, QNB Finansbank ve Vakıfbank gibi bankalar sigortasız kredi verebilmektedir. Ancak tabi ki bunun da bazı şartları vardır.

Bankalar ancak bu şartlar sağlandığı sürece sigortasız çalışanlara kredi verebilmektedir.

  • Emekli gelir belgesi
  • Konut kredileri için aynı adreste ikamet edenlerin gelir belgesi
  • Çiftçilikten elde edilen gelirler
  • Şirket ortaklığından elde edilen gelirler
  • Sezonluk çalışanların çalıştığı döneme ait gelir belgesi.

Ayrıca bunların dışında kayıt altına alınabilen tüm gelirler bankalar tarafından kabul edilir. Bankaya gitmeden anında kredi almak ve kredi sistemlerinden yararlanmak için kişilerin mutlaka mobil sistemleri denemesi gerekmektedir.

Yazımızın genelinde değindiğimiz üzere birçok bankaya ait mobil sistem ile birlikte kişiler bankaya gitmeksizin anında kredi imkanlarından yararlanmakta ve neticesinde de ihtiyaçlarını gidermektedirler.

Bu anlamda kredi avantajlarından daha iyi biçimde yararlanarak en nihayetinde ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla birçok yöntemi denemenizde de yarar vardır. En azından kullandığınız bankanın mobil sistemi üzerinden araştırmalar da yaparak yine ihtiyacınıza uygun en iyi kredilerden yararlanabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Bankalar müşterilerinin tüm taleplerini karşılayabilmek adına sistematik bir şekilde sizden istenen bazı şartları yerine getirmenizi isterler. Bunlardan ilk öncesi gelir belgenizi teslim etmektir. Fakat bir kişinin düzenli bir geliri yok ise maalesef bunu bankaya teslim edemez. Bu yüzden bazı kişiler gelir belgesi istemeyen banka aramakta. Bu aramalar bazen boşa olduğu gibi bazen de gerçekten bulunabilmektedir. Çünkü bankalar her gün yeni bir kural koyuyor ve yeni bir sistem hayata geçiriyorlar. Aşağıda listeleyeceğimiz bankalar tam olarak 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi verebilmekte. Hem de hiç bir belge göstermeksizin. Bankaların faiz oranları ve vadeleri şu şekildedir;

(Aşağıdaki liste güncelliğini yitirmiş olabilir)

ING Bankası 1,49 faizli 36 ay vadeli,

Vakıfbank %1.75 faiz 36 ay vadeli,

FibaBank 1,20 faizli, 36 ay vadeli,

AktifBank/ İnternetten Anında Kredi %1,89 faizli,

Türkiye İş Bankası

CEPTETEB

Yapı Kredi Bankası

Ziraat Bankası

Garanti Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası

Yukarıda saydığımız bankalar her hangi bir şube ile görüşme yapmadan internet şubeniz ile belgesiz bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Ancak normal bir şekilde sizden kredi puanınızın yüksek olması ve sicilinizin temiz olmasını istemektedir. Bu istekler her bankanın istediği normal bir prosedürdür. Kullanacağınız kredi hayat sigortalı ya da sigortasız olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun sebebi hem faiz oranlarının düşmesi ya da artması hem de banka ek bir kefil aramaktadır. Eğer maaşınızı kredi çektiğiniz bankadan alıyor iseniz finans desteği alarak belirlenmiş miktarda kredi çekebilirsiniz.

Kefilsiz ve Maaş Bordrosuz Kredi Bankalar

Türkiye Ekonomi Bankası

CEPTETEB ve düşük faiz kampanyaları tertip eden TEB, müşterilerine evrak, kayıt, resmi kağıt, imza, senet gibi işlemler ile uğraşmamaları için vakit kaybetmeden müracaat yapabilecekleri bir kredi paketi sunuyor. Bu kredinin onay evresinde yeniden müşterinin daha önceki işlemleri değer taşıyor.Bireyin borçlu olmaması, daimi müşterisi olması, bankaya ilişkin kredi kartlarını kullanması büyük değer taşıyor. Kefilsiz ve gelir belgesiz kredi işlemlerinizi web şubesinden giriş yaparak, gereksinim kredisi kısmını seçerek karşılaştığınız verileri doldurduktan ardından 1,25 faiz oranları ile kredinize müracaat sağlayabilirsiniz.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Bireysel krediler seçiminizi yaparak, karşılaştığınız verileri doğru şeklinde tamamladıktan ardından % 1,89-faiz oranları ile müracaat sağlayabilirsiniz. Faiz oranları kredi puanınıza göre farklılık göstermektedir. Belirli bir sınır dahilinde, paraya gereksinimi olan müşterilerine Odeabank şubelerinde bordrosuz kredi verilebiliyor. Bu prosedür için bireyin kredi notunun yüksek olması, daha öncesinde herhangi bir finansal prosedür sebebi ile kara listeye düşmemiş olması gerekiyor.Her ne kadar web üstünden çevrimiçi müracaat yapılabilse de, kredini operasyon prosedürü ve verilip verilmeyeceği, Odeabank şubelerinde belirleniyor. Nakit Hazır Kredi Müracaatı ismi verilen pakete çevrimiçi müracaat yapılabiliyor.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Eşit taksitler durumunda tespit edilen bir vade süresince geri ödenen ferdi gereksinim kredisidir. Dosya gideri yok, tahsis fiyatı ve komisyonu yoktur. Minimum 1.000 TL. en fazla 60.000 TL. olarak maksimum 60 ay vadeli olarak kullanılabilir. Enpara.com’dan kredisi alabilmeniz için kredi başvurusunda bulunmalısınız ve başvurunuzun pozitif değerlendirilmesi gerekir. Sahip olunan enpara.com müşterileri enpara.com web ya da cep şubesi’nden, başvurabilirler. Müracaat esnasında herhangi bir vesika, kefil veyahut güvence istenmez. Gereksinim kredisi başvurularında QNB Finansbank kredi politikaları kapsamında değerlendirme yapılır. Bankanız’da her hangi bir ödemeyi geciktirmemeniz ve düzenli bir şekilde yapılmış olması, derli toplu gelire sahip olması ya da Enpara.com’da bir birikim olması başvurunun pozitif olmasını sağlayacak en değerli kriterlerdir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Aylık bordrosuz krediniz için yapmanız gerekli olanlar çok kolay! 7/24 belgesiz, imzasız, saniyeler içerisinde hesaplarınız dan çekebileceğiniz krediye başvurular devam ediyor. Web bankacılığını indiren ya da web adresine girerek çevrimiçi kredi müracaatı yapmış vatandaşlarımız, KKB puanlarımalarının yerinde bişi halinde 35.000- 40.000 TL.’ye kadar gelir belgesiz kredi çekebiliyorlar. Akbank uygulamasından kredi miktarı ve vade opsiyonu ile müracaat yapabilirsiniz. Faiz oranları % 1,49 ve % 1,91 miktar ile 3 ay erteleme fırsatıyla gelir belgesiz kredi başvurunuzu sağlayabilirsiniz. Fiaz oranları kredi meblağ ve vadesine göre farklılık göstermektedir. Krediniz hatıranda hesabınızda.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat bankasından gelir belgesiz kredi işlemleriniz için yukarıda vermiş olabildiğimiz kredi müracaat işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekir. Ziraat bankası da tıpkı en para ve Nkolay dıjıtal bankacılık düzeneğinin sağlamış bulunduğu krediler gibi web mobil bankacılık üstünden sağlamaktadır. Dolayısıyla Ziraat bankasının web ve mobil bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için şifrelerinin olması gereklidir.Ziraat bankasın’dan kredi çekmek isterseniz,sizden istenecek tek şey kredi notunuzdur. Bu kredi notunuz 30,000 ₺ nin üstün’de olması gerekmektedir.Böylelikle kredinizi çok rahat bir şekilde alabilirsiniz.Ziraat bankası şu anda en çok otuz bin ve 60 ay vadeli gelir belgesiz ve evraksız kredi vermektedir. Ayrı olarak aylık müşterilerine gelir dokümanı talebinde bulunmadan faiz oranları programı ile finansman dayanağı vererek kredi opsiyonu sağlamaktadır

Yoruma kapalı.