PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

İnternetten Para Kazanma Gerçek mi? İnternetten Nasıl Para Kazanılır? İnternetten Para Kazanan Var mı?

İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma, Kesin ve Denenmiş Yöntemler, Doğru ve Güncel Bilgiler, İnternetten Para Kazanma Yolları, İnternetten Nasıl Para Kazanılır Öğrenin.

İnternetten para elde etmek için birçok farklı yöntem bulunur. İnternetten anket doldurarak para kazanma, video izleyerek internetten para kazanma, Youtube kanalı açarak para kazanma, İnstagramdan satış yaparak, blog hesabı açarak, mail okuyarak, müzik dinleyerek, oyun hesabı satarak, Network Marketting sitesine üye olarak ve fotoğraf satarak nasıl para kazanıldığı, yazımızın devamında.

Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanma Yöntemleri

Anket doldurup nakit kazanmak için anket doldurma işlemi ile kazanç elde edilen internet sitelerine üye olmak gerekir. Anket doldurma işlemi yapmak için My İyo ismi ile faaliyet gösteren web sitesine üye olunabilir. Bu site, Türkiye’ninde aralarında yer aldığı 14 ülkede, anket doldurma işlemi ile üyelerine kazanç olanağı sunar. Anket doldurma ile para kazanmak için adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ myiyo.com ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfanın sağ kısmında yer alan tablo boşluklarına, ad, soy ad, e-posta adresi, cinsiyet ve kişinin belirleyeceği bir şifre yazılıp, ‘’ kaydol’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Bu işlem sonrası açılan ekran boşluğuna, kişiye ait banka hesabı Iban numarası yazılıp, ‘’onay’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Açılan yeni sayfada yer alan anket başlıklarının tercih edileninin üstüne tıklanır ve anket doldurulur. Daha sonra, sayfa altında yer alan ‘’gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile My İyo resmi web sitesine üyelik sağlanıp, anket doldurma ile kazanç elde edilir. Doldurulan her ankete ilişkin puan, kişinin paneline eklenir. Panelde biriken minimum puan, 20 bin olduğunda, kişinin banka Iban hesabına 20 dolar, web sitesi tarafından yatırılır. Anketin uzunluğuna bağlı olarak bir anketin kazandırdığı puan ise 500 ila 7.000 puan arasında değişmektedir.

Anket doldurarak para kazanma yolları hakkında daha önce bir yazı yazmış ve anket doldurarak internetten nasıl para kazanılabileceğini detaylıca adım adım göstermiştik. Söz konusu yazımızı okumak isterseniz buyrun linki: Anket doldur para kazan

Ayrıca yine bir başka yazımızda, anket doldurarak para kazanmanızı sağlayacak en güncel sitelerin listesini de vermiştik, dilerseniz o yazımızı da okuyabilirsiniz. Buyrun linki:
Anket doldurarak para kazandıran siteler

Video İzleyerek İnternetten Para Kazanma Yolları

Video izleyip para elde etmek için reklam videosu izleme işlemi ile kazanç sağlanan web sitelerine üye olunur. Bu siteler arasında yer alan Neobux, 2008 yılından beri kullanıcılarına, reklam videosu izleme yöntemi ile para kazandırır. Video izleyerek para kazanmak için izlenen adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ neobux.com/m/r/?vl=773’’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfada yer alan tablo boşluklarına, ad, soy ad, kişi tarafından belirlenen şifre, e-mail adresi, doğum tarihi bilgileri yazılıp, ‘’ continue’’ kutucuğuna tıklanır.
 • İşlem ile açılan sayfaya, anket ile para kazanmak isteyen kişiye ait Paribu hesabı Iban numarası girilip, ‘’send’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile Neobux web adresine üyelik sağlanır. Üyelik sonrası açılan sayfada yer alan reklam videosu başlıklarına tıklanarak, reklam videoları izlenir. Her video izlemesinde elde edilen kazanç kişinin, Paribu hesabına aktarılır. Ödeme için minimum alt limit kazancı 200 TL olup, video izleme sayısına bağlı olarak kazanç elde edilir.

Youtube İle İnternetten Para Kazanma

Youtube yoluyla para kazanmak için Youtube kanalı açılıp, içerik paylaşımı yapılır. Youtube kanalında paylaşılan içeriklerin izlenme sayılarına bağlı olarak, kazanç elde edilir. Youtube kanalı açıp, Youtube ile para kazanmak için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ youtube.com’’ adresine girilir.
 • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan, ‘’sıgn ın’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan sayfada bulunan tablo boşluklarına, kişiye ait Google Adsense hesabının e-mail adresi yazılıp, ‘’devam ‘’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni sayfada yer alan boşluğa ise açılacak olan youtube kanalına, verilmek istenilen ad yazılıp, ‘’ giriş yap’’ başlıklı kutucuğa tıklanır.
 • Giriş ile açılan sayfada yer alan başlıklardan, ‘’kanalı düzenle’’ başlığına tıklanıp, yeni sayfada yer alan, ‘’ video yükle’’ başlığı seçilir.
 • Görüntülenen ekranda yer alan dikdörtgen boşluk üzerindeki ‘’yükle’’ kutucuğuna tıklanır ve bilgisayara ait görüntülenen klasörler içerisinden yüklenmek istenilen videonun üzerine tıklanıp,’’aç’’ seneği seçilir.
 • İşlem ile video Youtube’a yüklenir.

Bu adımlar ile açılan Youtube kanalına video yüklenip, yüklenilen videolar, sosyal medya kullanıcıları tarafından izlenir. Video 1000 kez izlendiğinde 2 dolar kazanılır. Bu duruma bağlı olarak video izlenme oranı kazançları Youtube tarafından kişinin Google Adsense hesabına yatırılır.

Değerli ziyaretçimiz, youtube’dan para kazanma konusunda sitemizde ayrıca çok daha detaylı ve çok daha kapsamlı son derece güncel bir yazı mevcuttur. Dilerseniz youtubedan nasıl para kazanılacağını adım adım açıkladığımız o yazımıza da göz atabilirsiniz. Yazımızı okuyunca siz de bir youtuber olarak youtube’dan gelir elde edebileceksiniz. Buyrun : Youtube Para Kazanma, Youtubedan Nasıl Para Kazanılır

İnstagram’dan Satış Yaparak İnternetten Para Kazanma

İnstagram satışı ile para elde etmek için İnstagram hesabı açmak ve markaya veya firmaya ait ürünlerin fotoğraflarını, fiyat bilgileri ile İnstagrama yüklemek gerekir. İnstagram’dan para kazanmak için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • Android telefon ekranından, ‘’Play Store’’ uygulama imgesine tıklanır.
 • Açılan sayfanın üst kısmında yer alan boşluğa, ‘’İnstagram’’ yazılıp, aynı ad ile çıkan başlık seçeneğine dokunulur.
 • Açılan ekranda başlığın altında yer alan, ‘’ yükle’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Bu işlem ile uygulama, ‘’İnstagram’’ başlıklı imge ile telefon ana ekranında görüntülenir. Bu imgenin üstüne dokunulur.
 • Açılan ekranda yer alan ‘’ yeni kullanıcı kaydı’’ başlığına tıklanır.
 • Yeni ekran boşluklarına ad, soy ad veya ürünü satılacak firmanın ismi, e-posta adresi ve kişi tarafından belirlenen bir şifre girilip, ‘’kayıt ol’’ kutucuğuna tıklanır.
 • İşlemler ile İnstagram adresi açılır.
 • Andoroid telefonun galerisinden satış yapılacak ürünlere ait fotoğraflara giriş yapılıp, fotoğrafların sağ üst köşesinde yer alan üç nokta imgesine tıklanarak, ‘’İnstagramda paylaş’’ başlığına dokunulur.
 • Açılan ekranda yer alan boşluğa ürüne ait fiyat, beden ve satış tutarının yatırılacağı firmaya ait banka Iban hesabı numarası, telefon numarası bilgisi yazılıp, ‘’ilerle’’ başlığına dokunulur.

Bu adımlar ile satışı yapılmak istenilen ürünün tüm ayrıntıları, görsel ile birlikte İnstagramda paylaşılır. Ürünü almak isteyen sosyal medya kullanıcıları, İnstagram yoluyla veya paylaşılan telefon numarası ile kişiyle irtibata geçer ve ürün satışı sağlanır. İnternetten para kazanma işlemi ile elde edilen, ürünün satış ücreti ise belirtilen markanın hesap Iban numarasına, alıcı tarafından yatırılır.

Blog Yazarak Para Kazanma Yolları

Blog yazılarıyla para elde etmek için bir blog sayfası açmak gerekmektedir. Blog ile para kazanmak için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ worldpress.com/start/user/tr ‘’ adresine girilir.
 • Açılan sayfada yer alan tablo boşluklarına, e-posta, ad, soy ad, belirlenen bir şifre yazılıp, ‘’ hesabınızı oluşturun’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Açılan sayfada yer alan, ‘blogunuzu kurun’’ başlığına tıklanır.
 • Yeni görüntülenen sayfada ise tema çeşitleri görsel olarak yer alır, beğenilen tema çeşidi görseli üzerine tıklanır. Sayfada yer alan ‘’son adım’’ başlıklı kutucuğa tıklanır.
 • Bu işlem ile e-mail adresine bir link gönderilir. Kişi kendi e-mail adresine giriş yapıp, gelen mesajlarda yer alan linkin üstüne tıklar.
 • Açılan sayfanın sol tarafında yer alan ‘’yazı ekle’’ başlığına tıklanır.
 • İşlem ile bir yazı metni ekranı açılır, bu metin boşluğuna istenilen yazı veya makale yazılıp, ‘’ yayınla’’ kutucuğuna tıklanır.

Adımların tamamlanması ile kişi kendine ait blog sayfasında yazılarını yayınlar. Bu blog ile paylaşılan yazıların, sosyal medyada yer alan kişilerce takip edilmesi ve takipçi sayısının artması ile sayfaya, reklam alımı sağlanarak, gelir elde edilir. Blog sayfasından kaliteli içerik paylaşımı ile takipçi sayısı arttırılarak, blog popüler hale getirip, reklamlardan kazanç elde edilir.

Oyun Hesabı Satarak ve Oyun Oynayarak Para Kazanma

Oyun hesabı satışıyla para elde etmek için oyun hesaplarının satışının sağlandığı sitelere üye olunup, hesap fiyat değeri ile paylaşılır ve satışa sunulur. Oyun hesabı satışı ile para kazanmak için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ oyunfor.com/ilanlar/steam-account-hesap’’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan ‘’ kayıt ol’’ başlığına tıklanır.
 • Yeni açılan sayfada yer alan tablo boşluklarına ad, soy ad telefon numarası, belirlenen bir şifre rakamı, yazılıp, ‘’kayıt ol’’ başlıklı kutucuğa tıklanır.
 • Yeni açılan sayfa kişiye ait profil sayfadır. Bu adımlar ile artık kayıt sağlanmıştır.
 • Profil sayfasında yer alan ‘’ ilan ekle’’ başlığına tıklanır.
 • Açılan ekranda yer alan başlıklardan , ‘’klasörden paylaş’’ başlığına tıklanır.
 • Bilgisayar klasörü içerisinde yer alan oyun hesabına ilişkin görselin altından, ‘’aç ‘’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni ekranda görselin üstünde yer alan boşluğa ilana ait fiyat ve bilgiler girilip, ‘’ ilanı yayınla’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile Oyunfor resmi web adresi üzerinden oyun hesapları satışa sunulur. Oyuna alıcı çıkması halinde oyunun satışı, ilanda belirlenen fiyat üzerinden sayfa yoluyla gerçekleştirilip, kazanç elde edilir.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma

Müzik dinleyip para elde etmek için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ research.fm/login.aspx’’ adresine girilir.
 • Açılan sayfada yer alan boşluklara, e-mail adresi ve belirlenen bir şifre yazılıp, ‘’ log in’’ kutucuğuna tıklanır.
 • İşlem sonrası açılan sayfaya kişiye ait Paribu hesabının Iban numarası girilip, ‘’log ın’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni görüntülenen sayfada yer alan şarkı listesi başlıklarından seçilenin üzerine tıklanıp, müzik dinlenir.

Bu adımların tamamlanması ile dinleme işleminden para kazanılır. Kazanılan para web sayfası tarafından, kişinin Paribu hesabına aktarılır. Müzik dinleme işlemi ile her şarkı dinleme başına 5 cent kazanılır.

Network Marketing İle Para Kazanma

Network Marketingle para elde etmek için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’silvanetwork.com.tr/yeni üyelik/ ‘’ adresine girilir.
 • Açılan ekranda yer alan boşluklara, e-posta, ad, soy ad, TC kimlik no, numarası, doğum tarihi, yaşanılan ülke ve il yazılıp, ‘’üyelik sözleşmesini kabul et’’ kutucuğuna ve ‘’ kayıt ol’’ kutucuğuna tıklanır.
 • İşlem ile açılan sayfanın boşluğuna kişiye ait banka hesabı Iban numarası girilip, ‘’kaydet’’ kutucuğuna tıklanır.
 • İşlem ile açılan sayfada yer alan ürünler, başka kişileri tanıtılarak, satışı yapılır.
 • Satışı yapılacak olan ve alıcı tarafından beğenilen ürün görselinin altında yer alan, ‘’sipariş ver’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Gelen ekrana alıcının adres bilgisi ve banka kartı numarası girilip, ‘’satın al’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlem ile Silvanet’e ait olan ürün, sisteme kayıt olan kişi tarafından pazarlanarak, satışa sunulur. Satış gerçekleştiğinde satıştan elde edilen komisyon kazancı, kişinin hesabına Silvanet tarafından aktarılır. Silvanet, Network Marketing firmaları arasında yer alan bir kozmetik markasıdır. Markanın sitesi üzerinden ürün satışı yapılarak, kazanç elde edilir.

Fotoğraf Satarak Para Kazanma

Fotoğraf satışından para elde etmek için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ dreamstime.com/register’’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan, ‘’ sign up for free’’ başlığına tıklanır.
 • Yeni ekranda yer alan boşluklara, e-mail adresi ve belirlenen bir şifre girilip, ‘’ben robot değilim’’ başlıklı kutucuğa ve ardından, ‘’ sıgn up for free’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni ekran boşluğuna, kişiye ait banka hesabı Iban numarası girilip, ‘’next’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Bu işlem ile adrese kayıt sağlanıp, yeni ekran görüntülenir.
 • Ekranda yer alan başlıklardan, ‘’ free photos’’ başlığına tıklanır.
 • Açılan sayfadan, ‘’sıgn ın’’ kutucuğuna tıklanır ve bilgisayar klasöründe bulunan fotoğraflar görüntülenir. Satılmak istenilen fotoğraf görseline tıklanıp, ekrana çıkan, ‘’share’’ başlığına tıklanır. İşlem ile açılan görsel üzerindeki boşluğa fiyat arakamı yazılıp, tekrar, ‘’share’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu adımlar ile fotoğraf ‘’ dreamstime.com’’ aracılığı ile satışa sunulur. Fotoğrafların satın alınması sonucu elde edilen para kazancı, kişinin verdiği Iban numarasına ait banka hesabına aktarılır.

Mail Okuyarak Para Kazanma

Mail okuma ile para elde etmek için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ pasialive.com’’ adresine girilir.
 • Açılan sayfanın sağ kısmında yer alan, ‘’ New user’’ başlığının altında bulunan boşluklara, isim, soy isim, e-mail adresi, telefon numarası, belirlenen bir şifre yazılıp, ‘’ register now’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Bu işlem ile açılan sayfada mail başlıkları görüntülenir. Okunmak istenen başlığa dokunularak, mail okunur.

Bu işlem ile internetten para kazanma işlemi sağlanıp, elde edilen para kazancı, kişinin profil sayfasında birikir ve görüntülenir. Okunan mail sayısı ne kadar fazla ise elde edilen kazanç o kadar yükselir.

Değerli ziyaretçimiz, internetten para kazanma konusunda onlarca hatta yüzlerce yazı yazılabilir, yüzlerce farklı yöntem geliştirilebilir. İnternette para kazanma yöntemleri bir hayli fazladır. Biz bu yazımızda genellikle ön planda olan yolları yazdık. Dilerseniz sitemizde bulunan diğer internetten para kazanma yollarını da inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan bütün para kazanma yöntemleri tamamen gerçek ve denenmiş yöntemlerdir.

Yoruma kapalı.