PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Şarkı ve Müzik Dinleyerek Para Kazanma Olayı Gerçek mi? Müzik Dinleyerek Para Kazanılır mı?

Günümüzde online olarak, internetten para kazanmanın birçok yolu bulunmaktır. Müzik dinleyerek para kazanma bu yollardan birisidir. Muhtemelen daha önce bu kadar eğlenceli bir para kazanma yolunu duymamış olabilirsiniz. Fakat bazı siteler ve uygulamalar aracılığı ile müzik dinleyerek bir gelir elde etmek mümkündür.

Müzik ile para kazanma yöntemi henüz ülkemizde yenidir ama bazı ülkeler bu anlamda oldukça gelişmiştir ve birçok kişi bu şekilde para kazanabilmektedir. Bu şekilde para kazanmanın en eğlenceli tarafı, sevdiğiniz bir işi yani müzik dinlemeyi yaparken para kazanıyor olmanızdır.

Bu şekilde para kazanmak isteyenler için birkaç yol bulunmaktadır. Bunlar müzik dinleyerek para kazanmanızı sağlayacak olan web sitelerine üye olmak veya uygulamaları indirmek şeklindedir. Bu anlamda birçok farklı web sitesi ve uygulama vardır.

Fakat biz sizlere dünyada en çok kullanılan ve en çok kazandıran bazı uygulamaları vereceğiz. Sizlerde hemen bu uygulamaları deneyebilir, müzik dinlemenin zevkine varırken aynı zamanda para kazanabilirsiniz. Özellikle boş vakti olanlar, müzik dinlemeyi sevenler ve öğrenciler için oldukça iyi bir ek gelir olduğunu söyleyebiliriz.

Music Xray

Henüz keşfedilmemiş ve ünlü olmak isteyen kişilerin tanınması için ortaya çıkmış olan bir platformdur. Bu platform şarkısını yapmış, ünlü olmayan bekleyen kişiler için bir umut kapısıdır. Bunu ise şarkıları birçok kişiye dinleterek yapıyor. Bir anlaşma karşılığında yayına aldığı şarkıları, şarkı dinleyerek para kazanmak isteyen kişilere dinletiyor. Hem şarkının belirli bir kitleye ulaşmasını sağlıyor. Hem de şarkıyı ve müzikleri dinleyenlere para kazandırıyor. Siteye üye olmak oldukça basit, aynı zamanda Facebook hesabınız ile bağlanabiliyorsunuz. Dinlediğiniz her şarkı için sizlere 10 cent ödeme yapıyor. hesap bakiyeniz 20 dolara ulaştığında ise paranızı çekebiliyorsunuz.

Hit Predictor

Bu sitede iki aşama bulunmaktadır. İlk aşamada yine şarkıyı dinliyorsunuz. İkinci aşamada ise dinlediğiniz şarkıya oy veriyorsunuz. Yani hem şarkı dinleyerek, hemde ankete katılarak kazanıyorsunuz. Sitede puanlama sistemi bulunuyor. Dinlediğiniz her şarkı için size 3 puan veriyor. Belli bir aşamadan sonra ise şarkı başına kazandığınız puan 5 oluyor. Biriktirdiğiniz puanlar ile çeşitli hediyeler seçebiliyorsunuz.

Slicethe Pie

Şu anda Amerika ve Avrupa ülkelerinde hizmet vermekte olan bir platform ve buralarda yaşayanlar kullanabiliyor. Siteye girdikten sonra hesap açıyorsunuz ve online olarak şarkı dinleyemeye başlıyorsunuz. Dinlediğiniz her şarkı başına hesabınıza 5 cent ekleniyor. Hesabınızdaki toplam bakiye 10 dolar olduğunda paranızı çekebiliyorsunuz. Bu plarform paranızı PayPal hesabınıza gönderiyor.

Radio Loyalty

Hem müzik dinleyerek hemde video izleyerek para kazanmanızı sağlıyor. Dinlediğiniz müziğe veya izlediğiniz videoya ya göre puanlar kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ile ilgili olarak sitede farklı hediye seçenekleri bulunuyor. Bu hediyelerden veya kuponlardan seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda parayı banka hesabınıza talep edebiliyorsunuz.

Ülkemizde yeni yeni popüler olan bu uygulamalarda sizlerde şimdide yerinizi alarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu tarz şarkı veya müzik dinleyerek para kazanmanızı sağlayacak yeni uygulamalar ortaya çıktıkça sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yoruma kapalı.