Oyun Hesabı Satarak Nasıl Para Kazanılır, Para Kazandıran Oyunlar

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma Yolları

Oyun hesabı satışından para kazanmak için oyun hesapları fiyatları ile birlikte paylaşılarak, satış yapılabilen web adreslerine kayıt sağlanır.

Bu işlem ile oyun hesaplarına ilişkin görseller üzerinden, fiyat bilgisi paylaşılarak, internet kullanıcıları tarafından oyun hesabının görüntülenmesi sağlanır. Daha sonra web adresi ile satış gerçekleştirilir. Oyun hesabı satarak para kazanma, satış ayrıntıları, satış ile para kazanma için internet adresi, üyelik, ilan verme ve ödeme alma işlemleri hakkında detaylar, alt başlıklardan öğrenilir.

Oyun Hesabı Satışı İçin Ayrıntılar

Oyun hesabı satışı detayları arasında oyun hesabına ilişkin bilgilerin satış ilanlarında açık şekilde paylaşılması yer alır. Oyun hesabı satışına ilişkin detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Oyun hesabı satış adresinde, oyun ilanı verilip, satış gerçekleştirilir.
 • İlanı verilen oyun hesabı hakkında fiyat bilgisi ve hesap özellikleri ilana eklenir.
 • Bu açıklamaların açık şekilde, internet kullanıcıları tarafından görüntülenebilmesi, oyunun satılma olanağını yükseltir.

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma İnternet Adresi

Oyun hesabı satışından para kazanılan web adresi üzerinde kullanıcı hesabı oluşturularak, oyun satışı gerçekleştirilir. Bu adresler arasında yer alan, ‘’ oyunfor.com’’ ile oyun hesabı satarak para kazanma işlemi sağlanır. Web adresi ile sağlanan işlemler şu şekilde sıralanır:

 • Oyun satış adresi oyunfor.com ile oyun hesabına ilişkin görsel ve fiyat bilgileri, internet kullanıcılarına sunulur.
 • Sayfa üzerinden oyun satışı gerçekleştirilerek, para kazancı elde edilir.
 • Satılan oyunların parasal değeri minumum 20 TL’yi yakaladığında, sistem kişinin banka hesabına paranın aktarımını sağlar.

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma İçin Üyelik

Oyun hesabı satışından para kazanma için kayıt, Oyunfor’un resmi web adresine yapılır. İşlem için izlenen adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ oyunfor.com/ilanlar/steam-account-hesap ‘’ adresine girilir.
 • Açılan sayfanın sağ köşesinde bulunan, ‘’kayıt ol’’ başlıklı kutucuğa tıklanır.
 • Görüntülenen yeni ekran boşluklarına, ad, soy ad, telefon numarası, belirlenen bir şifre yazılıp, sayfada yer alan ‘’kayıt ol’’ başlığına tıklanır.
 • Kayıt sonrası açılan sayfada yer alan boşluğa, kişinin hesabına ait Iban numarası girilip, ‘’kaydet’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlem ile Oyunfor sistemine kayıt sağlanır. Kayıt yapan kişiler, oyun hesaplarını ve fiyat bilgilerini, sistemde yer alan ilanlar içerisine ekleyerek, oyun satışını gerçekleştirirler.

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma İçin İlan

Oyun hesabı satışı ilanı ile para kazanmak için ilanın, oyun satışı sitesinde paylaşılması sağlanır. İşlem için izlenen adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ oyunfor.com/ilanlar/steam-account-hesap ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan, ‘’ kullanıcı girişi’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Görüntülenen sayfada yer alan tablo boşluklarına, ad, soy ad ve kullanıcı kaydı sırasında belirlenen şifre girilip, ‘’giriş’’ kutucuğuna tıklanır.
 • İşlem ile açılan sayfada yer alan, ‘’ilan ekle’’ başlığına tıklanır.
 • Yeni görüntülenen ekranda yer alan, ‘’klasörden paylaş’’ başlığına tıklanıp, bilgisayar klasörü içerinde yer alan oyun hesabı görseli üzerindeki, ‘’aç’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni görüntülenen görselin üst kısmında yer alan boşluğa, fiyat bilgisi ve oyun hesabına ilişkin özellikler yazılıp, ‘’ ilanı yayınla’’ kutucuğuna tıklanır.

Adımlar ile ilan yayınlanır. İlanın görüntülenmesi sonucu, oyun hesabının satışı gerçekleştiğinde, satıştan para kazancı elde edilir.

Oyun Hesabı Satışı Ödemesi Nasıl Alınır?

Oyun hesabı satış ücreti almak için oyunun satışının gerçekleşmiş olması gerekir. Satışı gerçekleşen oyunun ücretinin alınması hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Üst başlıklarda yer alan oyun ilanı verme adımları sonrası, oyun hesabına alıcı çıkar.
 • Alıcı hesabı web sayfası üzerinden alır.
 • Bu işlem sonrası, kazanılan para minimum 20 Tl’ye ulaştığında, Oyunfor’un web adresine üyelik yapılırken iletilen Iban numarasına ait banka hesabına para aktarılır.
 • Kişi oyun hesabı satarak para kazanma işleminden elde ettiği parayı, kendi banka hesabı üzerinden çekerek, teslim alır.

Oyun Üzerinden Farklı Yollarla Para Kazanmak

Oyun hesabı satarak para kazanmak mümkün fakat buna ek olarak oyun üzerinden çeşitli yollardan da para kazanılabiliyor. Bunlardan birisi oyun içi eşya satışı yapmak. Bazı oyuncular oynadığı oyunda verdiği emek karşılığında oyun içi eşya satışı gerçekleştirebiliyor. Oyun içi eşya satışı yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemlisi eşyanın değeri olmakta. Eğer eşya değerli değilse kullanıcılar bu eşyayı almak istemeyebilir. Bundan dolayı oyun içerisinde zor elde edilen bir eşyanın satışının yapılması oyuncuya güzel bir kazanç sağlar. Counter Strike: Global Offensive ve bunun gibi pek çok oyunda değerli görülen oyun içi eşya bulunuyor. Bu şekilde kazanç elde edilebiliyor.

Oyun ile birlikte para kazanmanın bir diğer yolundan söz etmek gerekirse oyun hesabı geliştirme hizmeti verilebilir. Bu hizmet bazıları için güvenli görülmeyebilir, bundan dolayı kişinin güvenli bir birey olması ve bunun için çalışması gerekiyor. Bazı oyuncular kendi oyun hesabını yükseltmeye üşenebilir. Özellikle belirli bir seviyeye kadar çıktıktan sonra oyunu oynamak isteyebilir. Bu durumda hemen başka bir kullanıcı ile anlaşarak belirli bir ücret karşılığında oyun hesabı belirlenen seviyeye kadar yükseltilebilir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar daha iyi bir oyuncu hesabına sahip olabiliyor ve kullanıcı kazanç elde edebiliyor. Daha bunun gibi pek çok yol ile para kazanmak mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.