PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

internetten oyun oynayarak para kazanma, oyun oynayarak coin kazanmak

İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğiniz oyunlarla oyun oynayarak para kazanma yolları. Oyun oynayarak gerçekten para kazanılır mı? Telefon üzerinden oyun oynayarak nasıl para kazanılır?

Bu makalede oyun oynayarak para kazanma metodundan ve bu metodun ne kadar doğru olabileceğinden söz edeceğiz. Oyun oynayarak para kazanma uygulamaları var mıdır, varsa ne kadar kazandırır? Haydi başlayalım.

Telefondan Swagbucks oynayarak internetten para kazanabilirsiniz

Bazı oyunları oynayarak az da olsa para kazanmanız mümkün. Ancak sıradan kullanıcılar için bu oyun oynayarak para kazanma işi oldukça uğraştırıcı ve yorucu olabilir. Bir de bakmışsınız ki saatlerinizi boşa harcamışsınız ancak kazandığınız bir şey yok. Bizim burada değindiğimiz para kazandıran oyunlar ise sadece fikir vermek amaçlıdır.

Swagbucks arama motorunu kullanmaları için üyelere ödüller veren çevrimiçi bir ödül programı olarak başladı. Şimdi şirket kendini bir GPT sitesine dönüştürdü.

Swagbucks’ta, halihazırda çevrimiçi yaptığınız şeyler için para kazanabilirsiniz. Açıkçası oyun oynamak, bu web sitesinde para kazanmanın en iyi yollarından biri. Burada her zamanki kelime ve arcade oyunlarıyla karşılaşacaksınız.

Oyun oynayarak (rastgele) “Swagbucks” olarak da bilinen kredileri kazanabilirsiniz. Burada oyun sadece seçeneklerden birini temsil ediyor. Diğer para kazanma alternatifleri arasında alışveriş yapmak, anket almak, arkadaşlara bakmak, web’de arama yapmak ve çok daha fazlası bulunur.

Swagbucks’u Amazon hediye kartları, kupon kodları ve diğer birçok şaşırtıcı ödül biçiminde kullanabilir ya da onlardan oyun kredilerini PayPal hesabınıza transfer edebilecekleri nakit paraya çevirmelerini isteyebilirsiniz.

Ancak şunu önemle belirtelim ki, oyun oynayarak para kazanmak sıradan ve ortalama kullanıcılar için pek mümkün değildir. Oyun oynayarak para kazanan kişiler genellikle oyunun yapımcılarıdır.

oyunlardan para kazanmak internetten oyun oynayarak para kazanma, oyun oynayarak coin kazanmak

Exodus3000 oyna para kazan

Exodus3000, en popüler çok oyunculu RPG strateji oyunlarından biridir. Burada, bundan yaklaşık 1000 yıl sonra gelecekteki bir zaman dilimine taşınırsınız. Oyun hikayesi, Dünya’nın yıkıcı bir olay nedeniyle artık sürdürülebilir bir yaşam gezegeni olmadığını gösteriyor. Tüm sakinler, ana merkezlerinden mineraller ve “Mars Doları” (aynı zamanda oyunun para birimidir) bulma görevine sahiptir.

Mars Doları biriktirmenin üç yolu var: kalıntıları aramak, volkanları araştırmak ve diğer oyunculara saldırmak. Yeterli bir miktara ulaştıktan sonra, gerçek para şeklinde para çekebilirsiniz. Bu eğlenceli ve basitlik dolu, ancak bu çevrimiçi oyunun en önemli kısmı, ulaşmak ve ödülleri almak için kolay olmasıdır.

Üye olarak kaydolduktan sonra hoşgeldin bonusu olarak 5.000 ücretsiz Mars Doları kazanırsınız. Döviz kuru 300.000 Mars Doları için 20 dolar. Ancak devamını getirmeniz oldukça zordur ve bu oyunu oynayarak kolayca para kazanacağınızı söylersek yalan söylemiş oluruz.

Rummy oynayarak para kazan

Bu, çok miktarda para kazanabileceğiniz en ilginç çevrimiçi oyun sitelerinden biridir. Aynı zamanda benim kişisel favorim. Rummy oynamayı seviyorsanız ve bu ilginç oyunda para kazanmak istiyorsanız, denemelisiniz.

Bu çevrimiçi remi portalı tamamen Innopark India Pvt Ltd. şirketine aittir ve bu işletmeyi Google Play mağazasında ve iPhone uygulama mağazasında da indirebilirsiniz. Bu güvenli ve güvenli oyunun diğer önemli özellikleri kolay ödeme ve 7/24 destek. Oyunun ustaları için az da olsa para kazanma olanağı var, deneyip denememek size kalmış ancak epey uğraşmanız gerektiğini belirtelim.

SecondLife para kazandıran başka bir oyun

Bu, en büyük çevrimiçi oyun sitelerinden biridir. Bu web sitesinde oyun oynayarak Anshe Chungthe’in milyoner olduğu söylentisi. Bu web sitesi 2 milyondan fazla aktif üyeye sahip ve her biri avatar görüntülerini (3B karakter) kullanarak birbirleriyle etkileşim içinde.

Emlak ticareti (sanal mülk alıp satma) burada sıklıkla oynanır. Ayrıca, giyim, içerik oluşturma ve satma, gadget’lar yapma ve etkinliklerde ve rock konserlerinde sahne alma gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Kamp sandalyelerinde oturmak da dahil olmak üzere çeşitli yollar var!

para kazandiran oyunlar listesi 2022 internetten oyun oynayarak para kazanma, oyun oynayarak coin kazanmak

PaidGamePlayer para kazandırabilecek bir başka oyun

Yarışma tabanlı bir çevrimiçi oyun sitesidir. Bu web sitesinde, sunulan 25+ çevrimiçi oyun var. Burada, Zuma, Bejeweled 2 ve Family Feud gibi ilginç oyunlarda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Bu oyunun ana nedeni kazananları kazanma yolunuzla savaşmak. Her kazanan yarışma ile telafi edilecektir. Yükseltilmiş bir üye daha fazla avantajdan yararlanabilir ve kazançlar daha kazançlı hale gelir. Ancak üyeliğinizi yükseltmek için bir miktar ödemeniz gerekiyor. Amacınız oyun oynarken küçük miktarlar yapmaksa, yükseltme yapmanıza gerek yoktur.

İnternet sitesine göre, her gün 250.000 $ ‘lık nakit ve kazançlı ödüller dağıtılıyor. Oyuna katılımın yanı sıra, bu web sitesinde para kazanmanın diğer ilginç yolları da anket almak, oyunları incelemek ve farklı ürünler denemektir.

Online oyun oynarken para kazanmak kesinlikle bir kazan-kazan durumudur. Yukarıda belirtilen oyunlar sadece sizi ağırlamakla kalmayacak, aynı zamanda çok miktarda para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Para kazandıran oyunlar

Para kazandıran oyunlarla alakalı çok daha geniş kapsamlı bir rehber isterseniz başlıklı para kazandırma makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
Para kazandıran oyunlar, şüphesiz en eğlenceli, keyifli ve kolay kazanç sağlayan gelir yoludur. Para kazandıran oyunlar sayesinde hem güzel vakit geçirmek hem de para kazanmak mümkün. Oyun oynayarak gelir sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz için rehber formatında hazırladığımız makale; en çok para kazandıran oyunlar listesi ve bu oyunlara ilişkin bilmeniz gereken önemli bilgileri içermekte. Oyun oynarken sarf ettiğiniz vakti nakde çevirmek için linkini verdiğimiz yazıyı baştan sona dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

para kazandiran mobil oyunlar listesi internetten oyun oynayarak para kazanma, oyun oynayarak coin kazanmak

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma Yolları

Oyun hesabı satışından para kazanmak için oyun hesapları fiyatları ile birlikte paylaşılarak, satış yapılabilen web adreslerine kayıt sağlanır.

Bu işlem ile oyun hesaplarına ilişkin görseller üzerinden, fiyat bilgisi paylaşılarak, internet kullanıcıları tarafından oyun hesabının görüntülenmesi sağlanır. Daha sonra web adresi ile satış gerçekleştirilir. Oyun hesabı satarak para kazanma, satış ayrıntıları, satış ile para kazanma için internet adresi, üyelik, ilan verme ve ödeme alma işlemleri hakkında detaylar, alt başlıklardan öğrenilir.

Oyun Hesabı Satışı İçin Ayrıntılar

Oyun hesabı satışı detayları arasında oyun hesabına ilişkin bilgilerin satış ilanlarında açık şekilde paylaşılması yer alır. Oyun hesabı satışına ilişkin detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Oyun hesabı satış adresinde, oyun ilanı verilip, satış gerçekleştirilir.
 • İlanı verilen oyun hesabı hakkında fiyat bilgisi ve hesap özellikleri ilana eklenir.
 • Bu açıklamaların açık şekilde, internet kullanıcıları tarafından görüntülenebilmesi, oyunun satılma olanağını yükseltir.

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma İnternet Adresi

Oyun hesabı satışından para kazanılan web adresi üzerinde kullanıcı hesabı oluşturularak, oyun satışı gerçekleştirilir. Bu adresler arasında yer alan, ‘’ oyunfor.com’’ ile oyun hesabı satarak para kazanma işlemi sağlanır. Web adresi ile sağlanan işlemler şu şekilde sıralanır:

 • Oyun satış adresi oyunfor.com ile oyun hesabına ilişkin görsel ve fiyat bilgileri, internet kullanıcılarına sunulur.
 • Sayfa üzerinden oyun satışı gerçekleştirilerek, para kazancı elde edilir.
 • Satılan oyunların parasal değeri minumum 20 TL’yi yakaladığında, sistem kişinin banka hesabına paranın aktarımını sağlar.

mobil oyunlardan nakit para kazanmak internetten oyun oynayarak para kazanma, oyun oynayarak coin kazanmak

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma İçin Üyelik

Oyun hesabı satışından para kazanma için kayıt, Oyunfor’un resmi web adresine yapılır. İşlem için izlenen adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ oyunfor.com/ilanlar/steam-account-hesap ‘’ adresine girilir.
 • Açılan sayfanın sağ köşesinde bulunan, ‘’kayıt ol’’ başlıklı kutucuğa tıklanır.
 • Görüntülenen yeni ekran boşluklarına, ad, soy ad, telefon numarası, belirlenen bir şifre yazılıp, sayfada yer alan ‘’kayıt ol’’ başlığına tıklanır.
 • Kayıt sonrası açılan sayfada yer alan boşluğa, kişinin hesabına ait Iban numarası girilip, ‘’kaydet’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlem ile Oyunfor sistemine kayıt sağlanır. Kayıt yapan kişiler, oyun hesaplarını ve fiyat bilgilerini, sistemde yer alan ilanlar içerisine ekleyerek, oyun satışını gerçekleştirirler.

Oyun Hesabı Satarak Para Kazanma İçin İlan

Oyun hesabı satışı ilanı ile para kazanmak için ilanın, oyun satışı sitesinde paylaşılması sağlanır. İşlem için izlenen adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ oyunfor.com/ilanlar/steam-account-hesap ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfanın sağ üst köşesinde bulunan, ‘’ kullanıcı girişi’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Görüntülenen sayfada yer alan tablo boşluklarına, ad, soy ad ve kullanıcı kaydı sırasında belirlenen şifre girilip, ‘’giriş’’ kutucuğuna tıklanır.
 • İşlem ile açılan sayfada yer alan, ‘’ilan ekle’’ başlığına tıklanır.
 • Yeni görüntülenen ekranda yer alan, ‘’klasörden paylaş’’ başlığına tıklanıp, bilgisayar klasörü içerinde yer alan oyun hesabı görseli üzerindeki, ‘’aç’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni görüntülenen görselin üst kısmında yer alan boşluğa, fiyat bilgisi ve oyun hesabına ilişkin özellikler yazılıp, ‘’ ilanı yayınla’’ kutucuğuna tıklanır.

Adımlar ile ilan yayınlanır. İlanın görüntülenmesi sonucu, oyun hesabının satışı gerçekleştiğinde, satıştan para kazancı elde edilir.

Oyun Hesabı Satışı Ödemesi Nasıl Alınır?

Oyun hesabı satış ücreti almak için oyunun satışının gerçekleşmiş olması gerekir. Satışı gerçekleşen oyunun ücretinin alınması hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Üst başlıklarda yer alan oyun ilanı verme adımları sonrası, oyun hesabına alıcı çıkar.
 • Alıcı hesabı web sayfası üzerinden alır.
 • Bu işlem sonrası, kazanılan para minimum 20 Tl’ye ulaştığında, Oyunfor’un web adresine üyelik yapılırken iletilen Iban numarasına ait banka hesabına para aktarılır.
 • Kişi oyun hesabı satarak para kazanma işleminden elde ettiği parayı, kendi banka hesabı üzerinden çekerek, teslim alır.

Oyun Üzerinden Farklı Yollarla Para Kazanmak

Oyun hesabı satarak para kazanmak mümkün fakat buna ek olarak oyun üzerinden çeşitli yollardan da para kazanılabiliyor. Bunlardan birisi oyun içi eşya satışı yapmak. Bazı oyuncular oynadığı oyunda verdiği emek karşılığında oyun içi eşya satışı gerçekleştirebiliyor. Oyun içi eşya satışı yaparken dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemlisi eşyanın değeri olmakta.

Eğer eşya değerli değilse kullanıcılar bu eşyayı almak istemeyebilir. Bundan dolayı oyun içerisinde zor elde edilen bir eşyanın satışının yapılması oyuncuya güzel bir kazanç sağlar. Counter Strike: Global Offensive ve bunun gibi pek çok oyunda değerli görülen oyun içi eşya bulunuyor. Bu şekilde kazanç elde edilebiliyor.

Oyun ile birlikte para kazanmanın bir diğer yolundan söz etmek gerekirse oyun hesabı geliştirme hizmeti verilebilir. Bu hizmet bazıları için güvenli görülmeyebilir, bundan dolayı kişinin güvenli bir birey olması ve bunun için çalışması gerekiyor.

Bazı oyuncular kendi oyun hesabını yükseltmeye üşenebilir. Özellikle belirli bir seviyeye kadar çıktıktan sonra oyunu oynamak isteyebilir. Bu durumda hemen başka bir kullanıcı ile anlaşarak belirli bir ücret karşılığında oyun hesabı belirlenen seviyeye kadar yükseltilebilir.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar daha iyi bir oyuncu hesabına sahip olabiliyor ve kullanıcı kazanç elde edebiliyor. Daha bunun gibi pek çok yol ile para kazanmak mümkün.

para kazandiran oyunlar internetten oyun oynayarak para kazanma, oyun oynayarak coin kazanmak

İnternetten Para Kazandıran Oyunlar

İnternette Oyun Oynayarak Para Kazanma Yolları

Her gün, video oyunları dünyası daha profesyonelleşiyor ve daha fazla insan bu seçeneği geçimini sağlamak için seçiyor. Ve sadece büyük liglerin profesyonel oyuncuları çok para kazanmakla kalmıyor, aynı zamanda her zaman büyük bir seviyede yarışamayan daha büyük bir amatör grup video oyununda para kazanmanın bir yolunu buluyor. İşte yeni trend : Para kazandıran oyunlar

Oyunlardan para kazanmak mümkündür, çünkü bu sektörde yararlanabilecekleri bir işletme gören ve sektörün tüm taraftarlarına ulaşmak için zaman ve para harcıyor olan daha fazla sayıda şirket vardır.

İlk adım, video oyunları oynayarak geçimini sağlamaya karar vermişseniz, bir şeyi anlamak, bize kimler oynayacağımızı ve neden ödeyeceğiz? Faaliyetlerimizi kârlı kılmak için birilerinin çıkarlarına gerçek bir ilgi duyulmalı.

Video oyunlarıyla para kazanmanın 5 farklı yolunu bulduk ve hangisinin size en uygun olduğuna siz karar verebilirsiniz.

 1. Pazara gelen oyunları tanıtın

Bu, video oyunları ile para kazanmanın en zor yollarından biridir, çünkü video oyunu dünyasındaki etkinize bağlıdır.

Yaşamlarını teşvik eden oyunları yapan insanların büyük çoğunluğu ünlü sizler ve aboneler veya çok büyük hayranları olan topluluklardır, Vegetta777, Willyrex veya El Rubius gibi biliyor musunuz?

Normalde en önde gelen video oyunu stüdyoları bu tür insanları arar, oyunlarına erişmelerine izin verir ve kanallarında denemeleri için ödeme yapar. Her ne kadar pek çok küçük çalışma olsa da;) bu kadar geniş toplulukları olmayan fakat aynı şekilde çalışan mikro-engelleyiciler üzerine bahis yapanlar var.

Sadece youtube’a değil, kendi bloguna veya web sitesine sahip olanlar da satış komisyonu kazanmak için bağlantılar veya reklamlar içeren reklamveren şirkete katılabilir.

 1. Bağış arayın veya oyunlarınızla para kazanın

Video oyunlarıyla para kazanmanın bu yolu, dünya çapındaki insanlar tarafından giderek artan bir şekilde tanınan ve kabul gören akış olgusuyla bağlantılı.

Twich.tv ve benzeri platformlarla, gittikçe daha fazla sayıda oyuncu oyunlarını para kazanmaya, videolarını izlemekten ve bu tür platformlara katılmaktan hoşlanan hayranlara bağışta bulunmaya karar veriyor. Bu da satış için karın bir yüzdesini verir ve iletilen reklamlara tıklar.

 1. Sanal altın kazanma ve gerçek parayla takas etme

Bu, herkes için en yavaş, en güvenli ve en erişilebilir yollardan biridir, çünkü çoğunlukla mümkün olduğunca fazla kaynak toplamak ve bu tür görevlerde zaman kaybetmek istemeyen oyunculara satış yapmaktan ibarettir.

Temel olarak, oyuncuların gelişiminde ve ilerlemesinde kaynakların büyük önem taşıdığı oyunlarda yapılan para kazanmanın bir yoludur.

En büyük dezavantajı, birçok geliştiricinin, oyuncuların kendi oyunlarında kaynaklar için gerçek para alışverişinde bulunduğunu iyi gözle görmemesi ve çoğu da bu eylemleri korkulan yasaklarla veya kalıcı bloklarla hesabınıza cezalandırmasıdır.

Ancak dikkatli olun, bu eylemlerin yalnızca izin verilmediği ancak düzenlemeler yapıldığı, sanal para için gerçek parayı değiştirebileceğiniz, yani bunun tam tersi olduğu, yani açık değilse, sanal parayı gerçek para için değiştirebileceğiniz oyunlar vardır. Bu oyunlardan bazıları: Goldentowns, Exodus 3000 veya Marketglory.

 1. Diğer oyunculara değerli eşyalar satmak

Para kazanmanın bu yolu en kolay veya en zorlarından biri olabilir, çünkü çoğu oyunda efsanevi veya özel eşyalar elde etmek şansa bağlıdır. Ancak, kendi ekipmanımızı kendimiz kurabileceğimiz yerler de var; oysa, oyunda herkesin erişemeyeceği değerli eşyaları ve ekipmanları elde etmek için yeterince ilerlemeyi başarırsak, onları kitlelere satamazız.

Büyülerden, silahlardan, zırhlardan, değerli malzemelerden, giysilerden, kalkanlardan vb. Çeşitlilik gösterebilen bu tür ürünler, hem E-Bay, Mercadolibre tipi platformlarda hem de bazı sayfalarda olduğu gibi, aynı oyun içerisinde satılabilir.

para kazandiran mobil oyunlar internetten oyun oynayarak para kazanma, oyun oynayarak coin kazanmak

Oyun Geliştirerek veya Oyun Sunucusu Kurarak Para Kazanın

İnternetten oyun oynayarak gelir elde etmek güzel bir şey olsa da daha çok para kazanmak isteyenler elini taşın altına koyarak daha büyük işler yapmak zorunda. Tabii bu herkes için geçerli değil, bazıları şanslı olduğu için basit bir işte dahi iyi bir kazanç elde edebilir. Oyun sunucusu kurarak veya oyun geliştirerek para kazanmanın eğlenceli bir iş olduğunu açıklamak istiyoruz. Tabii işin hataları çözmek kısmından söz etmezsek oldukça eğlenceli ve keyifli bir iş olmakta. Kullanıcı ister oyun sunucusu kurabilir ister oyun geliştirerek bu anı en iyi şekilde deneyimleyebilir.

Oyun geliştirmek için Unity, Unreal Engine ve Game Maker Studio gibi pek çok oyun motoru yer alıyor. Ayrıca JavaScript ile birlikte web tabanlı oyun da geliştirilebiliyor. Kullanıcılar oyun geliştirdikten sonra ister bu oyunu parayla satarak ister oyun içi ürün veya hizmet satışı ile kazanç elde edebilir. Bunun yanı sıra oyuna reklam ekleyerek de para kazanılabiliyor. Oyun sunucusu kurarak da para kazanılabiliyor. Kullanıcılar Minecraft, GTA 5 veya Unturned gibi kendi isteğine göre bir sunucu kurarak bu işi büyütebilir. Sponsorluk ile kazanmak, duyuru reklamı vermek, değerli bir ürün veya eşya satmak, VIP üyelik satışı ve bunun gibi çeşitli şekillerde para kazanılabilir.

İşte Çevrimiçi Oynayarak Para Kazanabileceğiniz 9 Uygulama ve Site

Ücretsiz çevrimiçi oynayarak kazanmak ister misiniz ? Evet, bugün çok iyi anladınız , oynayarak para kazanmak mümkün ! Nasıl? Ücretsiz oynayarak para kazanmanızı sağlayan bazı siteler ve uygulamalar aracılığıyla .

Gerçek para ödeyen oyun siteleri

Oyna ve kazan : Bu gerçekten birçok kişinin hayali.

Ancak günümüzde çok basit bir şekilde, yani oyunlara ve diğer küçük etkinliklere katılımınız karşılığında gerçek para kazanmanıza izin veren sitelere kayıt olarak oynayarak çevrimiçi para kazanmak mümkündür .

Daha popüler olanlardan bazılarına bir göz atalım.

1. Swagbucks

Swagbucks, anket doldurmak, video izlemek, web’de araştırma yapmak, yorum yazmak ve hatta oyun oynamak gibi birçok farklı ve basit görev için ödeme yapan bir sitedir.

2. Toluna

Toluna , oyun bölümü de bulunan popüler bir ücretli anket sitesidir.

Öncekinden farklı olarak, burada tüm oyunlar ücretsizdir ve ödüller paradan değil, çevrimiçi satın alımlarınızda harcayabileceğiniz indirim kuponları ve hediye kartlarından oluşur.

Nakit ödüllerinizi yalnızca en az 95.000 puan topladığınızda Paypal ile kullanabileceksiniz.

3. Pazar Zaferi

Market Glory, kullanıcıların gerçek para kazanıldığı bir çevrimiçi simülasyon oyunu oynamasına izin veren, hem masaüstü hem de mobil sürümleri bulunan bir sitedir .

Tek yapmanız gereken, çeşitli ganimet türlerini biriktirmek için diğer oyuncularla savaşlar yapmak ve ticaret yapmak.

Aslında, kullanılabilir üç para birimi vardır: ITL para birimi, altın ve Euro. Mücadeleleri kazanarak ve/veya diğer oyuncularla birlikte çalışarak biriken ilki altına dönüştürülebilir ve bu da karşılığında Euro’ya dönüştürülebilir.

20€ eşiğine ulaştığımda, bu tutarın Neteller veya Skrill aracılığıyla hesaba yatırılmasını talep edebilirim.

4. Kâr Arazim

Myprofitland, oyun oynayarak çevrimiçi para kazanmanızı sağlayan başka bir sitedir .

Önerilen oyun, uygulama içinde mevcut olan eylemleri kullanarak kendi ekonominizi yaratmayı içerir: iş, politika, savaşlar, borsa ve kumarhane. Diğer bir gelir kaynağı da diğer insanlarla oyun oynamak için davetler paylaşmaktır.

Burada da PayPal veya banka havalesi yoluyla ödeme yapabilmek için minimum bir eşiğe ulaşmak gerekiyor.

5. Büyük Zaman

Big Time, çeşitli etkinlikler yoluyla ödüller biriktirmenizi sağlayan bir oyun mobil uygulamasıdır: ödüllü oyunlara katılmak, rastgele günlük bonusları kullanmak, başka uygulamaları indirmek veya bir sitenin oyun sayfalarını ziyaret etmek gibi bazı görevler karşılığında ödüller almak veya göndererek katılmak için arkadaşlarınız.

Uygulamada gerçekleştirilen bu faaliyetlerin her biri, minimum eşiğe ulaşıldığında Paypal aracılığıyla paraya dönüştürülebilen puanlar kazandıracaktır.

 6. Şanslı Balık Tutma

Öte yandan, video oyunlarının hayranıysanız, sizin için doğru uygulama, İtalyanca’da “şanslı balıkçılık” anlamına gelen Lucky Fishing olarak adlandırılır.

Aslında, burada yapmanız gereken tek şey, sadece balık tutarak veya çarkı çevirerek elde edilen, elmas veya dolar ile temsil edilen puan kazanmak.

Elmas olarak 15 bin ve dolar olarak 100 $ eşiğini aştığınızda PayPal aracılığıyla nakit ödülü talep edebileceksiniz.

7. Uygun oyun

Fitplay, tutkularını gerçekten iyi bir şekilde kullanabilen gerçek oyunculara yönelik bir uygulamadır. Aslında puanları ve ödülleri biriktirmek için yeni oyunlar indirmeniz ve onları test etmeniz ve ayrıca fikir vermeniz gerekecek.

Her oyun jeton biriktirmenizi sağlar, 5 bin kotaya ulaştığınızda bunları Amazon indirim kuponları, iTunes para birimi veya telefon yüklemeleri ile değiştirebilirsiniz.

8. Oyun Alanları

İşte sadece oynayarak para kazanmanızı sağlayan başka bir video oyunu uygulaması ! Oynadığınız her oyun için, minimum eşiğe ulaştığınızda Paypal ile nakde veya Amazon indirim kuponlarına dönüştürülebilen puanlar biriktirme fırsatına sahip olacaksınız.

Bilmeniz gereken bir şey, bu uygulama ile para kazanmak için oldukça sık oyun değiştirmekte fayda var, çünkü uygulamanın amacı farklı oyunları test etmenize izin vermek, bu nedenle aynı oyunda bir süre kaldıktan sonra cezalandırılabilirsiniz. daha az puan kazanmaya başlar.

9. BeMyEye

Dünya çapında 2 milyonun üzerinde abonesi olan BeMyEye, gerçek oyunlar yapmak yerine, raflarda olduğundan emin olmak için ürünlerin fotoğraflarını çekerek mağazalarda dolaşmak gibi basit görevleri yerine getirmenizi sağlayan para kazanma uygulamasıdır.

Burada tek yapmanız gereken uygulamaya girmek, size en uygun görevi rezerve etmek ve verilen ödülleri almak için görevi tamamlamak.

Bedava para kazandıran uygulamalar güvenli mi?

Buraya dahil ettiğimiz tüm uygulamalar ve siteler, temelde ücretsiz oldukları için güvenlidir ve bu nedenle kaydolmak ve/veya oynamak için para yatırmanız gerekmez.

Oyunlar veya diğer basit aktiviteler karşılığında size ödül vaat eden başka uygulamalar bulursanız, her zaman karşılığında sizden para istenmediğini veya bir yere kredi kartı numaranızı girmenizin istenmediğini kontrol edin.

Ancak, hayatta olduğu gibi, oyunda bile bazen kazanıp bazen kaybettiğinizi her zaman aklınızda bulundurun, bu nedenle bu sitelerde bile her zaman kazandığınız söylenemez.

Bu nedenle, ödülü kullanmak için önce belirli bir minimum puan eşiğine ulaşmış olmanız gerekeceğinden, bu uygulamalarla paranızı çekebilmeniz haftalar veya aylar alabilir.

Son olarak, ücretli anket sitelerinde olduğu gibi, çevrimiçi oyunlardan elde edilebilecek kazançlar minimum düzeydedir ve kesinlikle sizi zengin etmeyecektir, ancak birkaç avroyu bir araya getirmek için iyi bir fırsat olabilir. ay daha sakin.

Pekala, artık çevrimiçi oynayarak nasıl para kazanılacağı hakkında her şeyi öğrendiğinize göre , size iyi şanslar dilemeliyim!

Yoruma kapalı.