PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Evde Ek İş İmkanları, Evde Para Kazanma Yolları, Evde Yapılabilecek Para Kazandırıcı İşler

Evde İş İmkanları Nelerdir, Bütün Ayrıntıları İle Evde Para Kazanma Yolları

Evde iş imkanları örneklerinden bazıları şunlardır, şimdi biz evde yapılabilecek ve para kazanmanızı sağlayacak işleri madde madde yazacağız, ardından yazdığımız bütün maddeleri ayrı başlıklar altında ayrı ayrı inceleyeceğiz. Bu nedenle evde para kazanmak isteyen herkesi yazımızı dikkatlice okumaya davet ediyoruz. Ayrıca bununla birlikte şu yazıyı da okumanızı önemle tavsiye ederiz : Evden para kazanma yolları

Evde Para Kazandıracak İşler

 • Evde Reçel yapıp satarak para kazanma işi.
 • Boncuk dizilip satış yaparak para kazanma işi.
 • Tercüme işi de evde iş imkanlarından biridir.
 • Evde Sabun, mum gibi ürünlerin paketlemesi evde yapılabilmektedir.
 • Evde yemek yapıp satmak ve para kazanmak mümkündür.
 • Para kazanmak için evde dikiş dikilebilmektedir.
 • Davetiye katlama işi evde yapılabilecek ve para kazandıracak işlerdendir.
 • Evde kanvas tablo yapılıp satılabilmektedir.
 • Meyve kurutma işlemi yapılarak, kurutulan meyvelerin satışı evden yapılabilmektedir.

Evde reçel işi ile para kazanma

Evde reçel yapıp satarak para kazanmak çok basit bir iş değildir. Satılacak olan ürün gıda malzemesi olduğu için oldukça risklidir. Herhangi bir kişinin zehirlenmemesi veya dava açılmaması için öncelikle fason bir firma ile anlaşarak işleri fason firmanın yapması sağlanabilmektedir. Bu sayede herhangi bir dava söz konusu olduğunda dava fason firmaya karşı açılmaktadır.

Gıda düzenlemeleri okunarak ruhsat alım işlerinin halledilmesi gereklidir. Ardından ise ürünün etiketlenmesi gereklidir. Yapılan ürünün içerisinde alerji yapabilecek maddeler bulunuyor ise ürünün etiketinde bunun belirtilmesi gereklidir.

Reçel yapıp satmak rekabetin oldukça yoğun olduğu işlerden bir tanesidir. Bu yüzden alıcı bulabilmek için gerçekten iyi reçel yapabiliyor olunması gereklidir. Bunun için de satış işine girmeden önce yapılan reçellerin mutlaka objektif yorum yapabilecek kişilere denettirilmesi gereklidir. Daha fazla müşteri bulabilmek için ise reklam yapmak önemlidir.

Evde Boncuk İşi İle Para Kazanma

Evde boncuk işi yaparak para kazanmak, ev hanımlarının sıklıkla kullandığı bir ek gelir kaynağıdır. Aylık 500 TL’den 1.000 TL’ye kadar ek gelir elde edebilme olanağı sağlamaktadır.

Ev hanımları kendi yaptıkları boncuk işlerini satışa çıkartarak da gelir elde edebilmektedir. Ayrıca evlere boncuk işi veren firmalar ile bağlantıya geçerek ücreti karşılığında bu firmalara boncuk işi yapıp satabilmektedirler de.

Kendisi yapıp satacak olanların daha yaratıcı fikirler edinebilmeleri ve daha özgün işler ortaya çıkartabilmeleri için çeşitli dergilerden ve bloglardan yardım almaları tavsiye edilmektedir.

Evde Pasta Yaparak Para Kazanma

Evde pasta yapıp satmak için öncelikle sağlık ve hijyen koşullarına uygun ürünlerin tercih edilmesi gereklidir. Ayrıca resmi kurumlara başvurarak gerekli izinlerin de öncesinde alınması gereklidir.

Pasta yaparak para kazanacak olanların birden fazla seçeneği bulunmaktadır. Pastanelerle veya ev yapımı pasta satan firmalar ile iletişime geçerek bu firmalara düzenli olarak ücreti karşılığında pastalarını vererek para kazanabilmektedirler. Ayrıca kendi müşteri profillerini kendilerinin de oluşturmaları mümkündür.

Bunun için sosyal medya aracılığı ile pasta siparişi vermek isteyen insanlara ulaşabilmektedirler. Daha önce yaptıkları pastaların resimlerini içeren verecekleri hizmeti tanımlayan çeşitli ilanlar bastırarak çevreye bu ilanları dağıtıp daha da bilinir hale gelebilmektedirler.

Evde Sabun İşi İle Para Kazanma

Evde sabun paketlemesi yaparak ek gelir kaynağı elde edebilmek mümkündür. Bunun için toptancılar ile iletişime geçilmesi gereklidir. Toptancılar bazen kişiye bazen de kişinin belirttiği adrese belirli sayıda sabun ve paketlenmesi için gerekli malzemelerin gönderimini sağlamaktadır.

Gönderilen sabun sayısı 10.000 ile 20.000 arasında bir miktarda olabilmektedir. Sabunlar sayılı olarak gönderildiği için sabunlara herhangi bir zarar verilmesi durumunda, zarar gören sabunların ücretleri kesilerek ödeme yapılmaktadır. 20.000 adet sabun için paketleme işlemi yapıldığında ortalama 600 TL’den 700 TL’ye kadar ücret ödenmektedir.

Günde 1.000 adet sabun paketleyen bir kişi ise bir ay içerisinde yaklaşık 4.500 TL para kazanabilmektedir. Evde iş imkanlarından biri olan sabun paketleme, sabır gerektiren ve zamanında teslim beklenen bir iştir.

Evde Dikiş İşi Yaparak Para Kazanma

Evde dikiş dikerek para kazanmak için öncelikle kişinin dikiş becerisinin ne seviye olduğunun farkında olması gereklidir. Ardından insanların kendisinden talep edeceği dikiş yöntemleri için gerekli ekipmanların ve malzemelerin olup olmadığını gözden geçirmesi gerekmektedir.

Dikiş dikip satabilmesi ve bunu iş olarak yapabilmesi için resmi kurumlardan işletme ruhsatına sahip olması istenmektedir. Yaptığı iş karşılığında alacağı ücreti, el sanatları fuarlarında diğer dikiş ürünlerinin satış fiyatlarına bakarak belirleyebilmektedir.

Evde Çeviri (Tercüme) İşi

Evde tercüme yaparak para kazanmak için en az bir yabancı dile hakim olunması gereklidir. Eğer yabancı dil bilmiyor ise bir kişi etkili bir şekilde ilgili yabancı dili konuşmayı, dil kurallarını ve o dilin konuşulduğu bölgenin kültürünü öğrendikten sonra çeviri işine başlayabilmektedir.

Aynı zamanda kişinin kendi anadiline de hakim olması gereklidir. Tercümanlık bürosunda çalışarak veya freelance olarak çeviri yaparak bu işten para kazanmak mümkündür. Bu işte en önemli olan nokta çevirileri kaliteli yapabilmektir. Bunun için de sadece dil kurallarını ve kelime anlamlarını bilmek yeterli olmamaktadır.

Evde Yemek Yaparak Gelir Elde Etme

Evde yemek yapıp satarak para kazanmak için öncelikle belirli bir müşteri kitlesinin oluşturulması gereklidir. Bunun için çevreye broşürler dağıtarak, sosyal medya hesapları açarak çalışmalar yürütülebilmektedir. Mutlaka insanların ulaşabileceği bir e-mail adresinin olması ve insanların yemek sipariş vermek istemesini sağlayacak olan daha önceden yapılmış olan yemeklerin gösterilmesi gereklidir.

Evde Mum İşi Yaparak Para Kazanma

Evde mum paketlemesi yaparak para kazanmak için gerekli olan malzemeler şunlardır:

 • Farklı renk ve boylarda mumlar gereklidir.
 • Mumların içerisine konacağı poşet ambalajlar istenmektedir.
 • Poşet ambalajların kapatılabilmesi için yapıştırıcı gereklidir.
 • Paketlenmiş olan mumların dizilebilmesi için 10lu kutular gereklidir.
 • Kutuların konabileceği kolilerin olması istenmektedir.
 • Koli bandı gerekli malzemeler arasındadır.
 • Maket bıçağı gereklidir.

Gerekli malzemeleri, mum paketlemek için anlaşılan firma temin etmektedir. Bu malzemeleri göndererek, belirlenen süre içerisinde mum paketleme işinin yapılmasını istemektedir ve sonrasında ücreti kişiye aktarmaktadır. Koli başıma 1 TL veya 2 TL gibi bir ücretin kazanılabileceği bu işten, bir ay içerisinde 2.000 TL’ye kadar para kazanılabilmektedir.

Evde Davetiye Katlayarak Para Kazanma

Evde davetiye katlama yaparak para kazanmak evde iş imkanlarından biridir. Bir ay içerisinde 200 TL’den 1.500 TL’ye kadar para kazanılabilecek bir iştir. Firmalar kişilere düz baskılı davetiyeler göndermektedirler ve bu davetiyelerin belirtilen yerlerden katlanarak, zarflanıp teslim edilmesini istemektedirler.

Yoruma kapalı.