PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Telefon üzerinden para kazanma, telefondan para kazanma yolları

Telefon üzerinden para kazanma yolları pek çoktur. Telefondan para kazanma yollarını arıyorsanız sizler için para kazanmanıza yardımcı olacak nitelikte oldukça verimli ve harika bir makale hazırladık. Telefondan para kazanma yollarını arıyorsanız muhtemelen sizin de bir akıllı telefonunuz var. İster iphone olsun iserse android işletim sistemini kullanan bir telefonunuz olsun hiç farketmez. Herhangi bir akıllı telefon ile siz de telefon üzerinden para kazanırsınız. Telefondan para kazanmak oldukça kolaydır. Bu makale telefondan para kazanmak isteyenler için hazırlanmıştır.

Az önce telefondan para kazanma yollarının pek çok olduğunu söylemiştik. Peki telefon üzerinden nasıl para kazanılır? Şimdi sizlere telefon üzerinden para kazanmanın pek çok yollarından bazılarını söyleyeceğiz. Aşağıda verdiğimiz liste telefondan para kazanma isteyenler için oldukça kullanışlı ve çok kapsamlı bir listedir. Telefon üzerinden para kazanmak isteyenler için harika bir liste hazırladık.

Tabii aşağıdaki bu liste yüzde yüz telefondan para kazandıran uygulamalar listesi değil. Bu liste internette çeşitli sitelerde para kazandırdığı iddia edilen yöntemlerden derlenerek hazırlanmıştır. Biz bu listede yer alan uygulama ve metotlardan hangilerinin gerçekten işe yaradığını, hangilerinin işe yaramadığını anlatacağız.

Yani telefon üzerinden gerçekten para kazandıracak uygulamaları ve para kazandırmayacak olan uygulamaları ayırt edeceğiz.

Telefon üzerinden para kazanma yolları

 1. görev yaparak para kazanmak
 2. collector para kazanma uygulaması
 3. uygulama üzerinden para kazanma
 4. internetten oyun oynayarak para kazanma
 5. youtube dan video izleyerek para kazanma
 6. adım para uygulaması ile para kazanma
 7. internetten reklam izleyerek para kazanma
 8. ankete katıl para kazan
 9. para yatır kazan
 10. uygulama ile para kazanma
 11. evde reklam izleyerek para kazanma
 12. g star uygulamasından para kazanma
 13. anket çöz para kazan
 14. mobil oyundan para kazanmak
 15. para yatırıp para kazanmak
 16. oyun test ederek para kazanma
 17. youtube video izleyerek para kazanma
 18. hediye kazandıran uygulamalar
 19. dolar kazandıran uygulamalar
 20. film izleyerek para kazanma
 21. koşarak para kazanma
 22. target para kazanma
 23. sosyal medyadan para kazanmak
 24. google anket doldurarak para kazanma
 25. yürüyerek para kazandıran uygulama
 26. stok fotoğrafçılık yaparak para kazanma
 27. 2 el kıyafet satarak para kazanma

İnternette revaçta olan ve her yerde duyabileceğiniz telefon üzerinden para kazanma yollarından bazıları yukarıda listelenmiştir. Yukarıda saydığımız uygulamalardan bazıları gerçekten az da olsa para kazandırırken (tabii ki işini iyi yapana) bazıları ise boşa vakit kaybından başka birşey değildir. O halde gelin şimdi size gerçekten güzel paralar kazandıracak olan uygulamaları seçelim ve diğerlerini eleyelim.

Telefondan para kazandıran uygulamalar konusunda sizlere danışmanlık yapmaya hazırız. Sorunuz mu var? Hemen aşağıdaki yorum kısmına yazın, yanıtlayalım.

Aşağıda başlıklar halinde sadece gerçekten ve hatırı sayılır derecede para kazandıracak olan uygulamalardan söz edeceğiz. Dolayısıyla yukarıdaki listede yer alan her yönteme değinmeyeceğiz. Yukarıdaki listede yer alan bütün para kazandırma yollarını denemeye kalkışmayın. Sonu hüsran olacaktır. Önce aşağıdaki açıklamalarımızı okuyun, bilgi edinin, uygulama mağazalarındaki yorumları okuyun ve telefon üzerinden para kazanan arkadaşlarınızla bilgi paylaşımında bulunun. Aksi halde boşa vakit kaybı yaşayabilirsiniz.

Şimdi telefon üzerinden para kazanma yollarından en etkili ve en kolay ve en çok kazandıracak olan bazı yöntemlerden bahsedelim.

Telefondan görev yaparak para kazanmak

Telefondan görev yaparak para kazanmak, ortalama bir telefon kullanıcısının yapabileceği bir şeydir ve tamamen gerçektir. Evet siz de görev sitelerine üye olup ya da görev yap para kazan uygulamalarından birkaç tanesini telefonunuza yükleyip görev yaparak para kazanabilirsiniz. Ülkemizde en çok kullanılan görev yap para kazan uygulamalarını tercih edin, bunlar ödeme konusunda size sorun çıkarma olasılığı en düşük olanlardır.

Her görev yaparak para kazanma uygulamasını telefonunuza yüklemeyin. Peki, telefon üzerinden görev yaparak nasıl para kazanılır?

Telefon üzerinden görev yaparak nasıl para kazanılır?

Görev yap para kazan uygulamaları ya da siteleri sizlere bazı görevler verir ve siz bu görevleri yerine getirdikçe her bir görevden para kazanırsınız. Mesela, bir firmanın facebook sayfasını beğenmek, bir şirketin tweetlerini retweet yapmak, facebook profilinzde bir firmanın kampanyasını paylaşmak, çeşitli sosyal ağlarda ilan, reklam, duyuru, kampanya ve benzeri haberleri paylaşmak gibi görevler verilir.

Bunun yanı sıra bir web sitesini ziyaret etmek, bir konuya yorum yazmak gibi görevler de para kazandırıcı görevlerdir. Bu görevler bana ne kadar para kazandırır? Diye soracak olursanız hemen yanıt verelim. Kazanacağınız para yapacağınız göreve göre değişkenlik gösterir. Ortalama olarak her bir görevden 30-40 kuruş kazanırsınız. Bazı görevlerde 1 TL, bazı görevlerde 2 ya da 3 TL kazanırsınız. Yapacağınız göreve göre değişir. Günde 2-3 görev alırsınız. Aylık olarak 100-150 TL civarında bir kazancınız olur.

Daha fazlasını beklemeyin. Görev yaparak ciddi rakamlarda para kazanırsınız desek yalan söylemiş oluruz. Bazı aylar görev sayısında azalma olur, bu nedenle bazı ayları 50 TL, 100 TL ile kapatırsınız. Fakat bu yöntemi neden yazdık buraya? Çünkü diğer birçok yöntem gibi işe yaramaz değildir. Az da olsa getiri sağlar. Ödeme konusunda çok sorun yaşamazsınız. Telefonunuza Güvenilir bir uygulama yüklediğinizden emin olun.

Telefon üzerinden anket çöz para kazan

Telefon üzerinden anket çözerek yani anketlere katılarak para kazanmak da farklı bir yöntemdir. Anket çöz para kazan uygulamalarını seçerken mutlaka akıllı telefonunuza büyük ve güvenilir firmaların uygulamalarını yükleyin. Aksi halde ödeme alamayabilirsiniz.

Telefon üzerinden anket doldurarak para kazanma olayı zaten adı üzerinde anketlere katılarak para kazanma olayıdır. Getirisi oldukça düşüktür. Ayda belki 30 belki de 40 TL ancak kazanırsınız. Bazı firmalar para yerine kupon ya da hediye verirler. Telefondan para kazanma yöntemlerinin içinde gerçek ve kolay bir yöntem olduğu için açıklama gereği duyduk.

Google ödüllü anketler ve yandex toloka gibi uygulamalar bunlara örnek olarak verilebilir.

2 el kıyafet satarak para kazanmak

Telefonunuza yükleyip hemen para kazanmaya başlayabileceğiniz gayet güzel ikinci el eşya satış uygulamaları mevcut. Letgo, dolap, sahibinden ve benzeri uygulamaları telefonunuza yükleyerek 2. el eşya satışı yapmaya başlayabilirsiniz. Burada aslında direkt olarak telefon üzerinden para kazanmıyorsunuz, telefonunuz vasıtasıyla satış yaparak parayı müşteriden alıyorsunuz.

Yine de güzel bir para kazanma yolu olarak gösterilebilir.

Telefon üzerinden para kazandıracak uygulamalar konusunda sizlere danışmanlık yapmaya hazırız. Sorunuz mu var? Hemen aşağıdaki yorum kısmına yazın, yanıtlayalım.

Adım atarak, yürüyerek veya koşarak para kazanma

Son zamanların en popüler uygulamalarından biri de adım at para kazan, yürüyerek para kazan gibi uygulamalardır. Bu uygulamalar hem sağlık açısından hem de para kazanmaları için insanları yürümeye teşvik etmektedirler. Sağlık açısında gayet faydalı olmasına rağmen telefon üzerinden para kazanma konusunda aynı şeyi maalesef söyleyemeyeceğiz.

Çünkü uygulama marketlerinde adım at para kazan, koşarak para kazan gibi uygulamaların yorumlarını incelerseniz bu tarz uygulamalardan ödeme alanların sayısının bir hayli az olduğunu, ödeme ve para kazanma konusunda birçok insanın şikayetçi olduğunu göreceksiniz.

Dolayısıyla telefondan adım atarak para kazanma, yürüyerek para kazanma gibi uygulamaların para kazandıracağına ihtimal vermemekle birlikte sağlığınız için her gün en az 2-3 KM yürümenizi şiddetle tavsiye ediyoruz 🙂

Telefondan para kazandırmayan uygulamalar nelerdir?

Az da olsa telefon üzerinden para kazanacağınız uygulama türlerini yukarıda belirttik. Şimdi de telefon üzerinden para kazandırmayan, vakit kaybına sebep olan, boşa uğraşmanıza neden olan bazı uygulama türlerini görelim.

 • internetten oyun oynayarak para kazanma: İnternetten oyun oynamanız karşılığında kimse size para vermez. Oyunun yapımcısı para kazanır.
 • youtube dan video izleyerek para kazanma: Video izleyerek para kazanmazsınız. Videoyu yapan kişi para kazanır.
 • internetten reklam izleyerek para kazanma: Reklam izleyerek sadece o reklamı yayınlayan para kazanabilir.
 • bedava para kazanma uygulamaları: Bedava peynir fare kapanında olur. Kimse size bedavadan para vermez.
 • para yatır kazan: Sakın bulaşmayın. Yatırdığınız paraya bir daha asla ulaşamazsınız.
 • para katlama siteleri: Kesinlikle uzak durun. Paranızı katlayamazsınız, paranızdan olursunuz.
 • evde reklam izleyerek para kazanma: Evde bol bol reklam izleyin ki reklam veren firmalar daha çok kazansın 🙂
 • oyun test ederek para kazanma: Profesyonel bir tester değilseniz oyun test ederek ek gelir elde edemezsiniz.
 • reklamdan para kazanma: Reklam yayıncısı iseniz elbette kazanırsınız, ancak reklam izleyerek değil.
 • telefonda oyun oynayarak para kazanma: Telefondan oyun oynayarak para kazanma olasılığınız son derece azdır.

Telefon üzerinden para kazanma yolları ve telefondan para kazanma yöntemleri hakkında oldukça doyurucu bilgiler verdiğimizi düşünüyoruz. Telefondan para kazanma uygulamaları ile ayda maximum çekirdek ya da çorba parası kazanırsınız. Vaktiniz çok ve işiniz yoksa uğraşabilirsiniz. Ancak dikkatli ve temkinli olmakta fayda var.

Telefonunuza uygulama yüklemeden önce mutlaka o uygulama ile ilgili yapılan yorumları okuyun. Her uygulamaya ve verilen her vaade güvenmeyin. Adını sanını bilmediğiniz uygulamalara ve firmalara güvenmeyin. Bu konuda sizlere danışmanlık yapmaya hazırız. Sorunuz mu var? Hemen aşağıdaki yorum kısmına yazın, yanıtlayalım.

Hepinize sağlıklı günler dileriz.

Yoruma kapalı.