Para Kazandıran Oyunlar, İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğiniz 5 Oyun

Para Kazandıran Oyunlar

İnternetten Oyun Oynayarak Para Kazanabileceğiniz 5 Oyun

Günlük masraflar için para kazanmak isteyen işsiz bir genç misiniz? Son zamanlarda işini kaybettin ve gelecek faturalar için paraya ihtiyacın var mı? Endişelenme! Sadece evinizin rahatlığında birkaç oyun oynamanız gerekiyor. Evet, doğru okudunuz! Bu blogda, para kazanmanıza yardımcı olabilecek altı ilginç oyundan bahsedeceğim. Hadi başlayalım! Para kazandıran oyunlar hakkında daha detaylı bilgi almak ve oyun oynayarak para kazanmak için linke tıklayabilirsiniz.

  1. Swagbucks oynayarak internetten para kazanabilirsiniz

Swagbucks arama motorunu kullanmaları için üyelere ödüller veren çevrimiçi bir ödül programı olarak başladı. Şimdi şirket kendini bir GPT sitesine dönüştürdü.

Swagbucks’ta, halihazırda çevrimiçi yaptığınız şeyler için para kazanabilirsiniz. Açıkçası oyun oynamak, bu web sitesinde para kazanmanın en iyi yollarından biri. Burada her zamanki kelime ve arcade oyunlarıyla karşılaşacaksınız.

Oyun oynayarak (rastgele) “Swagbucks” olarak da bilinen kredileri kazanabilirsiniz. Burada oyun sadece seçeneklerden birini temsil ediyor. Diğer para kazanma alternatifleri arasında alışveriş yapmak, anket almak, arkadaşlara bakmak, web’de arama yapmak ve çok daha fazlası bulunur.

Swagbucks’u Amazon hediye kartları, kupon kodları ve diğer birçok şaşırtıcı ödül biçiminde kullanabilir ya da onlardan oyun kredilerini PayPal hesabınıza transfer edebilecekleri nakit paraya çevirmelerini isteyebilirsiniz.

  1. Exodus3000 oyna para kazan

Exodus3000, en popüler çok oyunculu RPG strateji oyunlarından biridir. Burada, bundan yaklaşık 1000 yıl sonra gelecekteki bir zaman dilimine taşınırsınız. Oyun hikayesi, Dünya’nın yıkıcı bir olay nedeniyle artık sürdürülebilir bir yaşam gezegeni olmadığını gösteriyor. Tüm sakinler, ana merkezlerinden mineraller ve “Mars Doları” (aynı zamanda oyunun para birimidir) bulma görevine sahiptir.

Mars Doları biriktirmenin üç yolu var: kalıntıları aramak, volkanları araştırmak ve diğer oyunculara saldırmak. Yeterli bir miktara ulaştıktan sonra, gerçek para şeklinde para çekebilirsiniz. Bu eğlenceli ve basitlik dolu, ancak bu çevrimiçi oyunun en önemli kısmı, ulaşmak ve ödülleri almak için kolay olmasıdır.

Üye olarak kaydolduktan sonra hoşgeldin bonusu olarak 5.000 ücretsiz Mars Doları kazanırsınız. Döviz kuru 300.000 Mars Doları için 20 dolar.

  1. Rummy oynayarak para kazan

Bu, çok miktarda para kazanabileceğiniz en ilginç çevrimiçi oyun sitelerinden biridir. Aynı zamanda benim kişisel favorim. Rummy oynamayı seviyorsanız ve bu ilginç oyunda para kazanmak istiyorsanız, denemelisiniz.

Bu çevrimiçi remi portalı tamamen Innopark India Pvt Ltd. şirketine aittir ve bu işletmeyi Google Play mağazasında ve iPhone uygulama mağazasında da indirebilirsiniz. Bu güvenli ve güvenli oyunun diğer önemli özellikleri kolay ödeme ve 7/24 destek.

  1. SecondLife para kazandıran başka bir oyun

Bu, en büyük çevrimiçi oyun sitelerinden biridir. Bu web sitesinde oyun oynayarak Anshe Chungthe’in milyoner olduğu söylentisi. Bu web sitesi 2 milyondan fazla aktif üyeye sahip ve her biri avatar görüntülerini (3B karakter) kullanarak birbirleriyle etkileşim içinde.

Emlak ticareti (sanal mülk alıp satma) burada sıklıkla oynanır. Ayrıca, giyim, içerik oluşturma ve satma, gadget’lar yapma ve etkinliklerde ve rock konserlerinde sahne alma gibi aktivitelere katılabilirsiniz. Kamp sandalyelerinde oturmak da dahil olmak üzere çeşitli yollar var!

  1. PaidGamePlayer para kazandırabilecek bir başka oyun

Yarışma tabanlı bir çevrimiçi oyun sitesidir. Bu web sitesinde, sunulan 25+ çevrimiçi oyun var. Burada, Zuma, Bejeweled 2 ve Family Feud gibi ilginç oyunlarda diğer oyunculara karşı oynayabilirsiniz.

Bu oyunun ana nedeni kazananları kazanma yolunuzla savaşmak. Her kazanan yarışma ile telafi edilecektir. Yükseltilmiş bir üye daha fazla avantajdan yararlanabilir ve kazançlar daha kazançlı hale gelir. Ancak üyeliğinizi yükseltmek için bir miktar ödemeniz gerekiyor. Amacınız oyun oynarken küçük miktarlar yapmaksa, yükseltme yapmanıza gerek yoktur.

İnternet sitesine göre, her gün 250.000 $ ‘lık nakit ve kazançlı ödüller dağıtılıyor. Oyuna katılımın yanı sıra, bu web sitesinde para kazanmanın diğer ilginç yolları da anket almak, oyunları incelemek ve farklı ürünler denemektir.

Online oyun oynarken para kazanmak kesinlikle bir kazan-kazan durumudur. Yukarıda belirtilen oyunlar sadece sizi ağırlamakla kalmayacak, aynı zamanda çok miktarda para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Para kazandıran oyunlar

Para kazandıran oyunlarla alakalı çok daha geniş kapsamlı bir rehber isterseniz https://www.almancax.com/para-kazandiran-oyunlar.html başlıklı para kazandırma makalesini okumanızı tavsiye ederiz.
Para kazandıran oyunlar, şüphesiz en eğlenceli, keyifli ve kolay kazanç sağlayan gelir yoludur. Para kazandıran oyunlar sayesinde hem güzel vakit geçirmek hem de para kazanmak mümkün. Oyun oynayarak gelir sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimiz için rehber formatında hazırladığımız makale; en çok para kazandıran oyunlar listesi ve bu oyunlara ilişkin bilmeniz gereken önemli bilgileri içermekte. Oyun oynarken sarf ettiğiniz vakti nakde çevirmek için linkini verdiğimiz yazıyı baştan sona dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Originally posted 2021-04-27 01:22:13.

1 yorum
  1. derya diyor

    para kazandıran oyunlar hakkında verdğiniz bilgiler için çok teşekkürler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.