PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

İnternetten Anketlere Katılarak Nasıl Para Kazanılır? Ankete Katıl Para Kazan

İnternetten Anketlere Katılarak Nasıl Para Kazanılır? Ankete Katıl Para Kazan

İnternetten anket doldurarak para elde etmek için anket doldurma işlemi ile kazanç sağlanan web sitelerine üye olunması gerekir. Anket yapılan ve anket doldurma işlemi ile para kazanılan web siteleri yoluyla, doldurulan anket başına kazanç elde edilip, doldurulan anket sayısına göre maddi karşılık alınır. İnternetten anket doldurarak para kazanma detayları, adresi, puanları, kullanıcı kaydı ve ücreti hakkında bilgiler ve anket doldur para kazan konusu hakkındaki detaylar yazımızın devamında.

Bilgi: Ödeme yapan anket firmaları

İnternetten Ankete Katılarak Para Kazanma Detayları

İnternetten anket doldurarak nakit kazanma ayrıntıları arasında, ne kadar fazla anket doldurulsa o kadar fazla kazanç elde edildiği detayı yer alır. İnternetten anket doldurma konusu hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten anket doldurulurken, uzun anketlerin doldurulması ile daha fazla kazanç elde edilir.
 • İnternetten anket doldurulurken, ne kadar çok sayıda anket doldurulursa, o kadar fazla kazanç sağlanır.
 • İnternetten anket doldururken, birçok farklı konu hakkında anket doldurulup, bu anketler üzerinden puan toplanır.
 • Anket doldurma işlemi ücreti, toplanan puanların denk geldiği parasal tutar kadar alınır.

İnternetten Anket Doldurma Puanları

İnternetten anket dolduranların puanları, belirli parasal limitleri ifadelendirmek için kullanılır. İnternetten anket doldurarak para kazanma işlemlerinde uygulanan puanlama sistemi hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • Bir anket doldurma işleminden kazanılan minimum puan 500 puandır.
 • Bu puan anketin uzunluğuna bağlı olarak değişir.
 • Uzun anketler doldurularak 7.000 rakamına kadar puan elde edilir.
 • 1000 puanlık bir anketten 1 dolar, 7.000 puanlık anketlerden ise 7 dolar kazanç elde edilir.
 • Bu duruma bağlı olarak, anket sayısı ne kadar çok doldurulursa, kazanç o kadar artar.

İnternetten Ankete Katılarak Para Kazanma Adresi

İnternetten anket doldurarak nakit kazanma adresi ile farklı tipte anketler doldurularak, kazanç elde edilir. İnternet ile anket doldurularak para kazanılan adresler arasında, My İyo yer alır. Bir üst başlıkta yer alan puanlama sistemi ile My İyo üzerinden, anket doldurularak kazanç elde edilir. My İyo hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • İnternette yer alan, ‘’ myiyo.com ‘’ adresi üzerinden My İyo aracılığı ile anket doldurularak, para kazanılır.
 • Bu adres üzerinden 500 puandan, 10.000 puana kadar sıralandırılan farklı anket tipleri doldurularak, para kazanılır.
 • Minimum 20 bin puan yani, 20 dolar elde edildiğinde, kazanç kişinin banka hesabına iletilir.

İnternetten Anket Doldurma Kullanıcı Kaydı

İnternetten anket doldurma üye kaydı için My İyo’nun web adresine giriş yapılır. Üyelik için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ myiyo.com ‘’ adresine girilir.
 • Görüntülenen sayfanın sağ köşesinde yer alan tablo boşluklarına, ad, soy ad, e-posta adresi, cinsiyet bilgisi ve kişi tarafından belirlenen bir şifre yazılıp, ‘’ kaydol’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan ekranda yer alan boşluğa kişiye ait banka hesabı Iban numarası yazılıp, ‘’ onay’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Açılan yeni sayfada, sistemde yer alan anket başlıkları görüntülenir. Doldurulmak istenilen anket başlığına tıklanır ve açılan anket sayfası doldurulup, ‘’ gönder’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlemler ile anket doldurmak için hem üyelik sağlanır hem de sistem üzerinden anket doldurulur. Aynı işlem ile doldurulan anketlerin puanları sistem sayfasında görüntülenir. Doldurulan anket sayısı üzerinden puan elde edilerek, para kazanılır.

Bilgi: Anket doldurarak para kazandıran firmalar

İnternetten Ankete Katılarak Ne Kadar Para Kazanırım?

İnternetten doldurulan anket ödemeleri, kişinin anket doldurma puanı 20 bine ulaştığında hesabına yatırılır. İnternetten anket doldurarak para kazanma işleminin anket ücretleri ödenmesi hakkında detaylar şu şekilde sıralanır:

 • ‘’myiyo.com’’ üzerinden doldurulan anketler 500 ila 10 bin puan arasındadır.
 • Bu anketleri doldurularak 20 bin puana ulaşan kişiler için ilk ödeme yapılır.
 • 20 bin puan toplanarak, 20 dolar parasal tutar kazılır.
 • 20 dolar kazananların, üyelikte iletmiş oldukları Iban numarasına ait hesaba, para nakit olarak My İyo tarafından gönderilir. Kişi ödemesini kendi hesabından temin eder.

İnternetten anket doldurarak para kazanma yöntemi haricinde onlarca farklı yöntem vardır. Dilerseniz sitemizde bulunan diğer internetten para kazanma yollarını da inceleyebilirsiniz.

Ek Bilgi: Anket doldurarak para kazandıran firmaların listesi

İnternetten Farklı ve Kolay Yollarla Gelir Elde Etmek

İnternetten anket doldurarak para kazanmak kolay bir işlem olabilir fakat her zaman anket gelmeyebiliyor. Bu doğrultuda yapılabilecek şeylerden birisi hizmet yaparak para kazanmak olacak. Bunun için pek çok site bulunuyor. Bazı siteler görev vererek hizmetlerin tamamlanmasını istiyor ve bir miktar ücret ödüyor. Bu web sitelerinden birisi Yandex şirketinin sunmuş olduğu Toloka olarak bizleri karşılıyor. Toloka ile birlikte kullanıcılar görevleri tamamlayarak bir miktar döviz kazanabiliyor. Dolar üzerinden yapılan hesaplama ile birlikte kullanıcı bir gün içerisinde birkaç dolar dahi kazanabilir. Elde edilebilecek kazanç görevlerin miktarına ve ücretine bağlı olmakta.

İnternetten çok emek sarf etmeden yani bolca uğraşmadan para kazanmanın yollarından birisi de reklamlardan gelir elde etmek olarak karşımıza çıkıyor. Bir web sitesi kurup web sitesinde birkaç blog paylaşmak ve sonrasında Google Adsense ile web sitesinde reklam göstermeye başlamak kolay bir iş olarak karşımıza çıkıyor. Dikkat edilmesi gereken durum ilgi çekici yazıların olması ve Google arama motorunda öne çıkması için SEO uyumlu yazılması. Bir kullanıcı web sites kurup blog sitesine ayda birkaç defa da olsa yazı paylaştığında kullanıcılar reklama tıkladığı vakit para kazanılıyor. Kısacası bu iş büyük bir uğraş gerektirmiyor. Buna ek olarak yabancı reklamlara tıklamanın daha çok kazandırdığını belirtmek istiyoruz.

Yoruma kapalı.