PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Evde Davetiye Yaparak Para Kazanma

Evde Davetiye Yaparak Para Kazanma

Evde davetiye yapımıyla nakit kazanmak için matbaalardan davetiye işi alınır. Matbaalar belirli davetiye örneklerinin süslemelerinin ve paketlemelerinin yapımı için evlere iş verirler. Bu iş ile yapılan her davetiye başına para tutarı kazınılarak, yapılan davetiye sayısına bağlı olarak kazanç elde edilir.

Evde davetiye yaparak para kazanma işleminden kimler yararlanır, bu işlemden ne kadar para kazanılır, davetiye işi yaprak para kazanmanın detayları, davetiye işin nerden alınacağı ve başvurusu hakkında detaylar, yazımızın devamında yer almaktadır.

Evde Davetiye Yaparak Kimler Para Kazanabilir?

Evde davetiye yaparak para kazananlar şu şekilde sıralanır:

 • Vaktinin çoğunu evde geçiren kişiler, evde davetiye yaparak para kazanabilir.
 • Her hangi bir banka hesabına sahip olmayan ve sosyal güvencesi olmayan kişiler, evde davetiye yaparak para kazanabilirler.
 • El becerileri gelişmiş olan ve süsleme, paketleme işi yapabilecek kişiler, kendi evlerinde davetiye yaparak para kazanırlar.

Evde Davetiye Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde davetiye yapımıyla kazanılan para miktarı, yapılan davetiye sayısına bağlı olarak belirlenir. Evde davetiye yaparak kazanılan para tutarları hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Matbaalar evlere davetiye yapım işi sağladıklarında, 1000 adet davetiye yapımı veya davetiye katlama işi için yaklaşık olarak 40 TL ödeme yaparlar.
 • Bu duruma bağlı olarak, bir hafta içerinde 4 bin adet davetiye katlama işi yaparak, 160 TL para kazanılır.
 • Haftalık veya aylık olarak ne kadar fazla davetiye katlama işi yapılırsa, o kadar fazla evde davetiye yaparak para kazanma olanağı elde edilir.

Evde Davetiye Yaparak Para Kazanmanın Ayrıntıları

Evde davetiye yapımıyla nakit kazanma detayları arasında davetiye tipine göre davetiyeden kazanılan para tutarının belirlenmesi yer alır. Evde davetiye yaparak para kazanmanın ayrıntıları şu şekilde sıralanır:

 • Evde davetiye yapımından para kazanmak için davetiye süsleme işi yapılır.
 • Evde davetiye yapımıyla para kazanmak için davetiye katlama işi yapılır.
 • Her iki çalışma çeşidinde de nakit kazanç elde edilir.
 • Bu işler matbaalar tarafından kişilere verilir.
 • Evde davetiye katlama işinden, 1000 adet davetiye için 40 TL’den başlayan maddi kazançlar elde edilirken, süsleme işinden 50TL’den başlayan kazançlar elde edilir.

Evde Davetiye Yapma İşi Nereden Alınır?

Evde davetiye yapımı işi verenler, matbaalar olarak bilinir. Matbaalar organizasyonlar, nişanlar ve düğünler için davetiye basımı yaparlar. Bu davetiyelerin katlama veya ekstra materyaller ile süsleme işlerini ise, dışarıdan yardım aldıkları kişilere verirler. Matbaalar ile belirli sayı adedi üzerinden haftalık, günlük veya aylık evde davetiye yapma işi alınarak para kazanılır.

Evde Davetiye Yapma İle Para Kazanmak İçin Başvuru

Evde davetiye yaparak nakit kazanma müracaatı matbaalara yapılır. Başvuru için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • Evde davetiye işi yapmak isteyen kişi, kendisine en yakın matbaa dükkanına gider.
 • Matbaa çalışanlarına, evde davetiye işi yapmak istediğini belirtir.
 • Matbaa çalışanları ellerinde davetiye işi varsa, bu davetiyeleri belirli bir sayı üzerinden kişiye verir.
 • Belirli sayıda verilen davetiyeler için katlama veya süsleme işlerinden hangisinin yapılacağı kişiye aktarılır.
 • Kişiye verilen davetiye işinin hangi tarihte teslim edilmesi gerektiği, matbaa tarafından aktarılır.

Bu adımlar ile evde davetiye yaparak para kazanma işlemi için davetiye işi alınır. Davetiye işi matbaa ile işin teslimi için anlaşılan tarihte, matbaaya teslim edilir. İşin teslim edilmesi ile yapılan davetiye işinin ücreti, matbaadan teslim alınır.

Evde davetiye yaparak para kazanma yöntemi haricinde onlarca farklı yöntem vardır. Dilerseniz sitemizde bulunan diğer evde ek iş imkanları kategorimizi de inceleyebilirsiniz.

Evde Uygulanabilecek Farklı İşler

Evde yapılabilecek pek çok iş bulunuyor. Bu konu başlığı altında bu işlere değinmek istiyoruz. Bu işlerden birisi donanım tamircisi olarak karşımıza çıkıyor. Bazı müşteriler kullandığı bir üründe sorun yaşayabilir. Bu konuda kullanıcılar donanımlarını tamir etmek amacıyla eve yollayabilir. Birey ürünü tamir ettikten sonra müşteri ile görüşebilir ve ürünü müşteriye teslim edebilir. Bu sayede bir gelir modeli oluşturulabilir. Kısacası evde tamir işi yapılabilir.

Evden uygulanabilecek işlerden birisi de yemek satışı gerçekleştirmek olarak belirtilebilir. Günümüzde yemek yapmayı seven ve farklı tarifler deneyen pek çok kullanıcı bulunuyor. Peki bu işi paraya dökerek sevdiğiniz işten para kazanmak ister misiniz? Bunun için yapılması gereken şey müşteri bulmak ve onlara yemek servis etmek. İster kurye alarak ister müşterilerin eve gelip almasını sağlayarak bu hizmeti verebilirsiniz. Bunun için internette ilan vererek yemek servisi sunduğunuzu belirtmelisiniz. Şunu belirtelim ki bu hizmet için firma ile dahi anlaşılabilir. Bu sayede daha çok kazanç elde edilebilir.

Evde uygulanabilecek iş modellerinden birisi de evcil hayvan bakmak olarak bizleri karşılıyor. Bazı hayvan sahipleri evcil hayvanlarını bir yere teslim etmek isteyebilir. Bu konuda ilan vererek evcil hayvan sahibi olanların hayvanlarıyla ilgilenebilir, bu konuda etkili bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu iş ile birlikte daha uygun bir fiyat belirleyerek rekabeti daha da kızıştırabilmek mümkün.

Yoruma kapalı.