PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Video İzleyerek İnternetten Para Kazanma Yolları, Video İzle Para Kazan

Video İzleyerek İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Video izleyerek para elde etmek için reklam videosu izleme işlemi ile kazanç elde edilen web sayfasına üye olunur. Reklam videosu izlenerek para kazanılan sayfada izlenen video sayısına bağlı olarak kazanç elde edilir. Video izleyerek para kazanma, video izleyerek para kazanılan web adresi, video izleyerek para kazanmak için ayrıntılar, web sitesi kayıt işlemi ve Paribu hesap açılışı hakkında bilgileri, yazımızın devamındaki alt başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanmanın Ayrıntıları

Video izleyip para elde etme detayları arasında, izlenen videoların reklam videolarından seçilmesi konusu yer alır. Reklam videosu yayınlayan ve bu videoların izlenmesi ile para kazanılan, web sayfalarında, izlenen video başına kazanç elde edilir. Video izleyerek para kazanmanın ayrıntıları şu şekilde sıralanır:

 • Ne kadar çok adet video izlenirse, maddi kazanç o kadar artar.
 • İzlenilen videoların sürelerine bağlı olarak, bir videodan elde edilen maddi kazanç değişim gösterir.
 • Süresi uzun olan videoların izlenmesi ile para kazancı arttırılır.
 • Kişi sağladığı kazancı Paribu hesabı üzerinden temin eder.

Video İzleyerek Para Kazanma İnternet Adresi

Video izleyip para elde edilen web adresi üzerinden üyelik oluşturulup, adres içerisinde yer alan reklam videoları izlenerek maddi kazanç elde edilir. Video izleyerek para kazanma adresleri arasında yer alan, ‘’ neobux.com/m/r/?vl=773 ‘’ ile reklam videosu izlenerek, izlenen her video için kazanç elde edilir. Web adresi üyelerine, 2008 yılından bu yana para kazandırıp, minimum 200 TL kazanca ulaşıldığında ödeme yapmaktadır.

Video İzleyerek Para Kazanmak İçin Paribu Hesabı

Video izleyip para kazananlara Paribu hesabı ile ödeme yapılır. Video izleme işlemi ile para kazandıran sitelere kayıt yapılırken Paribu hesabı kullanılır. Video izleme ile elde edilen kazanç resmi web siteleri tarafından, kişinin Paribu hesabına aktarılır. Paribu hesabı açılışı için izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • İnternetten, ‘’ Paribu.com/#/ ‘’ adresine giriş yapılır.
 • Açılan sayfanın sağ kısmında yer alan tablo boşluklarına, ad, soy ad, cep telefonu numarası, e-posta adresi, kişinin belirlediği bir şifre girilip, ‘’ hesabımı oluştur’’ kutucuğuna tıklanır.

Bu işlem ile Paribu hesabı açılışı sağlanır. Video izlenme ile elde edilen parasal kazanç, video izlenme ile para kazandıran web adresi tarafından bu hesaba yatırılır.

Video İzleyerek Para Kazanmanın Yolu Nedir?

Video izleyerek para kazanma yöntemi için internetten, ‘’ neobux.com/m/r7vl?=773 ‘’ adresine giriş yapılır. Daha sonra izlenecek adımlar şu şekilde sıralanır:

 • Açılan sayfada yer alan boşluklara e-mail adresi, ad, soy, ad, doğum tarihi, kişi tarafından belirlenen bir şifre yazılıp, ‘’continue’’ kutucuğuna tıklanır.
 • Yeni açılan sayfada yer alan boşluğa ise kişiye ait Paribu hesabının şifresi yazılıp, ‘’send’’ başlıklı kutucuğa tıklanır.
 • Bu işlemler ile üyelik tamamlanır ve otomatik bir ekran açılır.
 • Açılan ekranda video başlıkları ve görselleri yer alır.
 • Bu videoların üzerine tıklanarak, tercih edilen reklam videoları izlenir.

Her bir izleme için Neobux web adresi tarafından, kişinin sisteme tanımlamış olduğu Paribu hesabına para kazancı aktarılır.

İnternetten Video İzleyerek Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Video izleyerek kazanılan para değeri hakkında bilgi verilirken, izlenilen video sayısına ve süresine göre kazanılan para tutarının değiştiği aktarılır. Video izleyerek para kazanma miktarı hakkında bilgiler şu şekilde sıralanır:

 • Video izleme ile izlenilen reklam videosunun adedine ve süresine bağlı olarak değişen kazanç elde edilir.
 • Video izleme kazancı 200 Tl limite ulaştığında, Neobux tarafından kişinin Paribu hesabına aktarılır.
 • Video izleme işlemi ile aylık 1.000 ila 2.000 Tl arasında kazanç elde edilir. Bu rakam video izleme oranına bağlı olarak değişip, kazanılan para Paribu hesabı üzerinden kişiye ait banka hesabına aktarılarak, temin edilir.

Değerli ziyaretçimiz, internetten para kazanma konusunda onlarca hatta yüzlerce makale yazılabilir, yüzlerce farklı yöntem geliştirilebilir. İnternette para kazanma yöntemleri bir hayli fazladır.

Biz bu yazımızda internetten video izleyerek para kazanma yollarını yazdık. Dilerseniz sitemizde bulunan diğer internetten para kazanma yollarını da inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan bütün para kazanma yöntemleri tamamen gerçek ve denenmiş yöntemlerdir.

Video Çekerek Para Kazanma

Video izleyerek para kazanmak her ne kadar güzel bir iş gibi görünüyor olsa da bir süre sonra yorucu hale gelebilir. Bu konuda yapılabilecek etkili işlerden birisi video izleterek gelir elde etmek. Yani video çekip o videoyu binlerce veya daha büyük kitlelerin izlemesi ile para kazanmak. Bu video izleyerek kazanmaya göre daha kolay kazanç modeli sunuyor. Çünkü video izlerken izleyicinin de bir sınırı var fakat tek bir videonun birden fazla izleyici tarafından seyredilmesi daha kolay. Bu da video sahibinin bol bol para kazanmasını sağlıyor. Bu konuda verilebilecek örnek sitelerden birisi YouTube olmakta. YouTube sayesinde video çekerek reklamlardan veya farklı yollar ile para kazanılabiliyor.

Reklamlardan para kazanmak için pek çok yöntem bulunuyor. Kullanıcı videolu reklam veya görsel reklam şeklinde farklı reklamları videosunda gösterebiliyor. Hatta 8 dakikadan uzun bir video yayınlanırsa video sahibi reklamı istediği sürelere yerleştirebiliyor. Bu da ekstra bir avantaj sunuyor. Reklamlardan gelir elde etmenin dışında para kazanmak için kullanılabilecek yollardan birisi üyelik sistemi ile kazanç elde etme. Kullanıcı üyelik sistemi sayesinde kanalına bazı kullanıcıların üye olmasını sağlayabilir ve bu şekilde para kazanabilir. YouTube’da bunun gibi para kazanmak için pek çok yol var. Önemli olan kanal sahibinin hayal gücü.

Yoruma kapalı.