İçli Köfte İle Para Kazanma! İçli Köfteyi Nasıl Satabilirim?

3

Kazancımız arttıkça harcamalarımız da artmaktadır. Özellikle aile sahibi biriyseniz kendi ihtiyaçlarınızı bir kenara koyup sevdiklerinizin isteklerini karşılamaya odaklanırsınız. Sabit maaşla çalışıyorsanız ek iş yapmadan rahat bir hayat sürmeniz zordur. Ancak hafta içi hem çalışıp hem de ek iş yapmanız mümkün olmadığından hafta sonunu değerlendirmek isteyebilirsiniz.

İki günlük tatil sürenizi tıpkı hafta içinde olduğu gibi sabah erken kalkıp, giyinip işe giderek geçirmek istemiyorsanız evde yapabileceğiniz ek iş arayışına girebilirsiniz. Çeşitli işler yapmak yerine tek bir konuya odaklanarak ona alışmak kolayınıza gelebilir. Bu yazımızda önereceğimiz iş sayesinde yapacağınız ürünleri pazarlamakta hiç zorlanmayacaksınız.

İçli Köfte Yaparak Para Kazanın

Yeter ki eliniz buna yatkın olsun. Birkaç malzemeyi birleştirerek birbirinden leziz içli köfteler yapabilirsiniz. Her seferinde aynı tadı tutturabilmek için aynı yerden alış veriş yapmanız ve gramajlara dikkat etmeniz önemlidir. Ülkemizde birçok yörenin kendine has içli köfte tarifi vardır. İster bunlardan birkaçına yönelik çalışın isterseniz belli bir türünde uzmanlaşın. Artık kadınların gün toplantılarında bile tüketilen çiğ köftelerinize restoranlarda, otellerde alıcı bulacak, bireysel olarak ailelerden bile istek alacaksınız.

Son zamanların en popüler işlerinden olan ve sadece hafta sonu yaparak para kazanabileceğiniz bu iş fikrini, komşu ve akrabalarınızla da bir araya gelerek yürütebilirsiniz. Çok fazla sipariş alıyorsanız hem kimseyi geri çevirmeyecek hem de sevdiklerinizin de para kazanmalarına yardımcı olacaksınız.

Özellikle kadınlara yönelik devlet tarafından yapılan pozitif ayrımcılık, yeni iş kurmalarının önünü açmıştır. Verilen desteklerin büyük bir kısmının geri alınmaması önemli bir avantajdır. İçli köfte yaparak para kazanabildiğinizi gördüğünüzde işinizi ilerleterek birkaç kişiyle bir araya gelip küçük bir işletme açabilirsiniz. Çevremizde birçok kişi benzer yolu takip ederek başarı kazanmıştır.

BUNU KAÇIRMAYIN :   Evde Pasta Yaparak Para Kazanma

İçli köfte yaparak ayda ortalama 1000 TL kazanabilirsiniz. İş hacminiz büyüdükçe kazancınız da buna doğru orantılı olarak artacaktır. Evinizde sizden başka marifetli birey varsa onları da cesaretlendirin. Böylece kazancınız evinizin içinde kalacak. Çocuklarınız varsa para kazanma deneyimlerini bu şekilde yaşamalarına vesile olun. Atacakları küçük adımlar, ilerisi için kendilerine güven duymalarını sağlayacaktır.

İçli Köfteyi Kaça Satabilirim?

Bu yaptığınız içli köftenin türüne, büyüklüğüne ve sattığınız yere göre değişiklik gösterebilmektedir. Standart boylardaki içli köftelerin tanesini 3 TL ile 5 TL arasında bir fiyata satabilirsiniz. Günde ne kadar yaparak satacağınız tamamen sizinle alakalı bir durumdur. Müşterisini bulduğunuz takdirde günde onlarca içli köfteyi rahatlıkla yapabileceğinizi ve bu ek işten çok ciddi gelirler elde edebileceğinizi söyleyebilirim.

İçli Köfte Satabileceğiniz Yerler

İçli köfteleri satacağınız birçok yer vardır. En çok talep ise özellikle gün yapan gruplardan gelmektedir. Bu tarz gruplar ile iletişime geçerek yaptığınız içli köfteleri satabilirsiniz. Bunun yanında bazı restoranlar, oteller ve lokantalar bu tarz ürünleri evde yapan kişilerden alarak kendileri satabilmektedir.

3 YORUMLAR

  1. Ben evde içli köfte yapıyorum.Çok lezzetli olan içli köftelerimi satıp para kazanmak istiyorum.Fakat çevrem geniş değil.Bana yardımcı olurmusunuz.Bursa Osmangazi de oturuyorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here