PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Evden Çalışma İmkanı Veren En İyi 10 Şirket, Hangi Firmalar Evden Çalışma Yapıyor?

Evden Serbest Çalışma İmkanı Veren En İyi 10 Şirket

Evden çalışmak, orada en çok rağbet gören avantajlardan biri ve hiç de şaşırtıcı değil. Sabah işe gidip gelmemek, aileniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek ve pijamalarınızda çalışmak, değil mi? Ancak çoğu insan uzaktan çalışma seçeneğini sevse de, birçoğu nereden başlayacağını bilmiyor.

Bu size benziyorsa, muhtemelen 2021 yılında uzaktaki işleriyle uğraşan üst düzey şirketlerle ilgileneceksiniz. Aşağıda onlar hakkında daha fazla bilgi edinin ve pozisyonlar hala mevcutken başvurun!

Aşağıdaki firmaların bazıları yurt dışında faaliyet göstermekte iken, ülkemizde de faaliyet gösteren ve iş başvurusunda bulunabileceğiniz firmalar da mevcuttur.

  1. VIPKID

Uzaktan İşler: Çevrimiçi İngilizce Öğretmeni

Yaptıkları: VIPKid, dünyanın lider çevrimiçi K12 eğitim lideridir. Aynı zamanda uzaktan işler için 1 numaralı şirkettir.  Çin’de İngilizce okuyan ve aynı zamanda çocukları motive edici ve ilham verici öğretmenler ile eşleştirme imkanı sağlayan, birebir çevrimiçi öğrenme platformudur.

Çalışanların Söyledikleri: “VIPKID, saat bazında 14 ile 22 dolar arasında ücret ödemekte, ayrıca birkaç ay boyunca teşviklerde daha fazla para ödüyor. Çoğu çocuk için eğlencelidir ve iyi davranışlar sergilemişlerdir. Kendi programınızı yaratır ve istediğiniz kadar az ya da çok çalışırsınız. Materyaller zaten sağlandı, bunları önceden incelemeniz ve materyalleri nasıl öğretmek istediğinizi ve kullanmak istediğiniz donanımları planlamanız gerekiyor. ”—Mevcut ESL Öğretmeni

  1. TTEC

Yaptıkları: Çok çeşitli eğitim yöntemleri sunmaktadırlar. Bunlar; sosyal medya aracılığıyla, telefonla, yüzyüze, bir mobil uygulama vasıtasıyla ya da çevrimiçi şekilde olmaktadır. Bunlar kesinlikle sıra dışı deneyimlerdir.

Açık Uzaktan İşler: Kurumsal Uygulamalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı, Geçici Lisanslama Kolaylaştırıcısı, Müşteri Hizmetleri Temsilcisi – Sohbet / E-posta, Cisco Birleşik İletişim Mimarı – Ülke çapında / Telekomünikasyon, Sağlık Hizmetleri Lisanslı Sigorta Acentesi, Raporlama Analisti, Windows / Yamalama Yöneticisi, Veri Bilimcisi ve daha fazlası.

Çalışanların Söyledikleri: “Şirket içerisinde gelişim gösterme ve ilerleme şansı, çabayı göstermeye istekli ve departmanları arasında iyi durumda olan herkes için sonsuzdur.” —Mevcut Müşteri Hizmetleri Temsilcisi

  1. Dell

Yaptıkları: DellTechologies, gelecek dijital dünyayı inşa etmek ve BT’yi geliştirmek adına oldukça dev bir işletmedir.

Açık Uzaktan İşler: Büyük Veri ve IOT Çözümleri Mimar (Uzaktan), Satış Öncesi Çözüm Mimarı, Sr. Satış Öncesi Çözümler Mimarı, Ticari Satış Hesap Yöneticisi, Bölge Hesap Yöneticisi – Ticari Satış (Uzaktan: VA, DC, MD), Satış Öncesi Mühendis Bulutu / DevOps Remote, Ürün Uzmanı – Denver, Colorado (Remote), Kanal Satış Mühendisi ve daha fazlası.

Çalışanların Söyledikleri: “Bireyler ve müşteriler burayı çalışmak için oldukça keyif verici ve muazzam bir yer haline getiriyor.”—Mevcut Ürün Pazarlama Müdürü

  1. Hopper

Yaptıkları: Hopper, sadece uçak bileti ve konaklama imkanı sunan bir uygulama değil. Çok daha fazlasını müşterilere sağlayan ödüllü bir uygulamadır: Aynı zamanda, satın almak için en iyi zamanın ne olduğunu size söyler. Spam yok ve reklamsız. Pop-up yok. Boşa zaman yok. Sadece rezervasyon ve yaptığınız güven. ”

Açık Uzaktan İşler: Ürün Yöneticisi, Havayolu Gelir Uzmanı, Biletleme Ajanı, Yazılım Mühendisi, İşe Alım Direktörü, İş Zekası Direktörü, Seyahat Deneyimi Ajanı, Sigorta Genel Müdürü ve daha fazlası.

Çalışanların Düşünceleri: “Çok çeşitli kişilikleri olan harika insanlar. Hopper, katkıda bulunmak isteyen herkes için yer kaplayan ve ilginç bir yer. Gerçek dostlukları ve sağlıklı çalışma ilişkilerini destekler. Sürekli gelişmek için itilecek ve anında öğreneceksiniz. İş zaman zaman zorlayıcı olabilir, ancak esnek bir kültür büyük bir iş / yaşam dengesi yaratır. Rekabetçi tazminat ve faydalar. ”- Güncel Veri Bilimcisi

  1. Kelly Services

Yaptıkları: İş gücü çözümleri konusunda dünya liderliği yapan Kelly, geçici, geçici olarak işe alınacak ve doğrudan işe alınma temeli üzerinde personel sağlamanın yanı sıra çok çeşitli dış kaynak sağlama ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Açık Uzaktan İşler: Uzaktan İşletme / Sistem Analisti 1, Yarı Zamanlı İki Dilli Veri Girişi, Klinik Veri Yönetimi Asistanı, Tedarikçi Kalite Mühendisi, Personel Muhasebecisi – Haftada 2 Gün Uzaktan, Klinik Araştırma Görüntüleme Uzmanı, DevOps Mühendisi, Kıdemli SQL Veritabanı Mühendisi, Proofreader & Daha.

Çalışanların Düşünceleri: “Şirket çok çeşitli, yardım her zaman kullanılabilir, terfi ettirilmesi kolay, ödeme iyi, evden çalışma.” —Şu andaki Çalışan

  1. Intuit

Yaptıkları: “Misyonumuz dünyadaki refahı güçlendirmektir. 46 milyondan fazla insan için daha fazla para, daha fazla zaman ve daha fazla güven üreten sezgisel web, mobil ve bulut çözümleri geliştiriyoruz. “

Açık Uzaktan İşler: Kıdemli Ürün Tasarımcısı – Uzaktan, Vergi Uzmanı, İki Dilli İspanyolca Vergi Uzmanı – EBM Mevsimlik Uzaktan ve daha fazlası.

Çalışanların Söyledikleri: “Sezgi çalışmak için harika bir şirkettir. Rekabetçi ödeme ve çeşitli vardiya seçenekleri sunarlar. Yönetim adil ve verimli ve iş zevkli. ”—Şu anda Çalışan

  1. UnitedHealth Grubu

Yaptıkları: Sağlık sistemini iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda kaliteli bakıma erişim kolaylığını geliştirirler. İnsanların daha sağlıklı yaşam sürdürebilmeleri için hizmet sunan Fortune 5 şirketidir.

Açık Uzaktan İşler: Tesis Sözleşme Yöneticisi – Telekomünikasyon, Kalite İyileştirme Analisti ABD Telekomünikasyon, Sağlık Analitik Danışmanı Telekomünikasyon, Klinik Dönüşüm Danışmanı – Telekomünikasyon, Dijital Öğrenme Tasarımcısı ABD Telekomünikasyon, Sr Değer Danışmanı – Telekomünikasyon Direktörü, İdari İşler – Telekomünikasyon, İşletme Direktörü İşlemler ve daha fazlası.

Çalışanların Dedikleri: “Büyük faydalar… evden çalışma seçeneği ile tüm dünyada sınırsız fırsat. Onları deneyin! Onu seveceksin! ”- Güncel Kurtarma Analisti

  1. Aetna

Yaptıkları: Sağlık hizmetlerinin kalitesini ve satın alınabilirliğini ilerletmek amacıyla çözümler geliştirirler..

Açık Uzaktan İşler: Sözleşmeli Müzakereci / UZAKTAN, Toplumsal Gelişim Koordinatörü (İş Yeri: Maryland’in Doğu Kıyısı / UZAKTAN), Ağ İlişkileri Müdürü (Maryland’s Doğu Yakası / UZAKTAN), Halk Sağlığı Çalışanları Şefi, Ağ İlişkileri Müdürü ve daha fazlası.

Çalışanların Dedikleri: “Evde çalışmak sağlamak ve ofiste iyi bir çalışma ortamı sunuluyor. Muazzam ücret ile beraber mükemmel eğitim ve yetkili denetim personeli. Çalışmak için mükemmel bir bilgisayar yazılımı. ”- Güncel Çalışan

  1. Kaplan

Yaptıkları: Çevrimiçi ve kampüslerdeki yüksek öğrenim programları, sınava hazırlık ve mesleki eğitim vasıtası ile öğrencilere güç vermektedirler.

Açık Uzaktan İşler: Kaplan Hekim Yardımcısı Marka Elçisi, Kaplan Med Öğrenci Markası Büyükelçisi, Bar Başkanı Temsilcisi – Irvine, BAR Baş Temsilcisi – Arizona, LSAT Hazırlık Eğitmeni – Edmonton, AB, Kurumsal Hesap Müdürü, Kurs Tasarım ve Geliştirme ve daha fazlası.

Çalışanların Dedikleri: “Harika insanlarla çalışın. Şeffaf liderlik Rollerin çoğunda, aynı zamanda evden de çalışabilirsiniz. İyi topluluk hissi. ”- Cari Operasyon Müdürü

  1. BroadPath Sağlık Çözümleri

Yaptıkları: BroadPath Healthcare Solutions şirket, yüksek kalibreli olarak dağıtılmış bir işgücünün desteklemekte olduğu özel hizmetleri sunmakta olan mükellef ve sağlayıcıların arkasındadır.

Açık Uzaktan İşler: Üye Servis Temsilcisi, Danışman – Sağlık Sigortası Satışı, İki Dilli Lisanslı Sağlık Sigortası Temsilcisi ve daha fazlası.

Çalışanların Dedikleri: “Harika bir iş, birlikte çalışacak harika insanlar ve uzak bir üye hizmetleri pozisyonu için iyi bir ödeme, şimdiye kadar çalıştığım en iyi maaş ve 10 yıldır bunu yapıyorum.” —Eski Üye Servis Temsilcisi

Yoruma kapalı.