Evlere Etiketleme İşi Veren Firmalar

Etiket işi, özellikle ev hanımlarının ilgisini çeken ve kolaylıkla ek gelir elde ettikleri işlerden birisidir. Özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler olan bu iş için ham arz hemde talep giderek artmaktadır. Sadece ev hanımları için değil, aynı zamanda ek gelir elde etmek isteyen herkes için etiket işi mantıklı ve kolay işlerden birisidir.

Etiketleme Nedir?

Öncelikli olarak bu işi yapmak isteyenlere bu işin tanımını verelim. Etiketleme; herhangi bir ürüne veya malzemeye bu ürün ile alakalı bilgiler içeren veya ürünün özelliklerini gösteren çeşitli malzemelerin monte edilmesidir.

Etiketleme işi genellikle giysiler, nikah şekerleri ve gıda ürünleri üzerine yapılmaktadır. Etiketleme için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Genellikle yapışma özelliği olan kağıtlar veya özellikle nikah şekerleri için zımba kullanılabilmektedir.

Etiketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu üründen ürüne değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle tekstil firmalarının yoğun dönemlerinde işler aksayabiliyor. Bu tarz dönemlerde herkesin kolaylıkla yapabileceği etiketleme işi gibi işleri çoğunlukla dışarı veriyorlar. Sizin yapmanız gereken firmanın size ulaştırdığı etiket ve ürünleri birleştirmek olacaktır.

Aynı zamanda bazen herhangi bir gıda ürününün paketi üzerine ilave bilgiler içeren etiketlerin yapıştırılması gerekebilmektedir. Bu tarz gıda ürünleri genellikle yapıştırma şeklinde etiketleme yapar. Sizin yapmanız gereken sadece etiketi paket üzerindeki uygun yere yapıştırmak olacaktır.

Bir diğer yoğun olarak gelen etiketleme işi ise nikah şeker veya özel gün ürünlerinin etiketlenmesi, bu tarz ürünlerde yapıştırma, zımba veya sıcak silikon kullanılabiliyor.

Etiketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu tamamen yapılan iş ile orantılıdır. Yapılan işe göre alacağınız rakam değişiklik göstermektedir. Genellikle firmalar adet bazlı olarak işleri vermektedir. Bu adetler yüz veya binin katı şeklinde size verilir. Örnek olarak her 1.000 adet için size bir rakam verirler. Tekstil firmalarında bu rakam işe göre değişmek ile beraber 50 ile 100 TL arasında değişmektedir. Yani haftada 10.000 adet etiketleme yaparsanız yaklaşık olarak 500 ile 1.000 TL arasında bir kazanç elde edersiniz.

Etiketleme İşi Veren Firmalar

Bu firmalar sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Bu nedenle buradan takip ederek o esnada iş veren firmaları görebilirsiniz. Aşağıda sizlere şu anda güncel olarak etiketleme işi veren firmaları ve bu firmalara ait bilgileri paylaşıyoruz.

14 thoughts on “Evlere Etiketleme İşi Veren Firmalar

  1. İstanbul Esenyurt’tayım grup başıyım, 30 kişilik grubum var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  2. Merhaba, ben iş istiyorum. Kat, bağlama iş olsun ne iş olursa olsun yaparım. Yeter ki olsun. Biz Güvercintepe Altınşehir’de oturuyoruz 30 kişiyiz mahalledekiler ile beraber yapmak istiyoruz bu işi, gerçekten ihtiyacımız var. İhtiyacımız olduğu için bu işe başvurmaya başladık.

  3. Merhabalar .bursa karacabeyde oturuyorum.daha once etiketleme silikon ve kurdele isi yaptim.suan ekibim 5 kisi ve arttirabilirim. Elim hizlidir .isin nasil yapilacagini da biliyorum donus yaparsaniz sevinirim.

  4. Merhaba evde paketleme işi varsa yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim geri dönüş için Sizden haber bekliyorum teşekkürler

  5. Merhaba ben Deniz Yıldırım Istanbul Tuzlada oturuyorum elimin hızına güveniyorum yeni evlendim ve evimizde çok eksiğimiz var onları tamamlamak için bu işi yaparak eşime destek olmak istiyorum

  6. Ankara pursaklardayim evde is yapmak istiyorum 3 kisiyiz lütfen dönüş yaparsani çocuklarımın ihtiyaçları var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir