PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Evlere Etiketleme İşi Veren Firmalar

Etiket işi, özellikle ev hanımlarının ilgisini çeken ve kolaylıkla ek gelir elde ettikleri işlerden birisidir. Özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler olan bu iş için ham arz hemde talep giderek artmaktadır. Sadece ev hanımları için değil, aynı zamanda ek gelir elde etmek isteyen herkes için etiket işi mantıklı ve kolay işlerden birisidir.

Etiketleme Nedir?

Öncelikli olarak bu işi yapmak isteyenlere bu işin tanımını verelim. Etiketleme; herhangi bir ürüne veya malzemeye bu ürün ile alakalı bilgiler içeren veya ürünün özelliklerini gösteren çeşitli malzemelerin monte edilmesidir.

Etiketleme işi genellikle giysiler, nikah şekerleri ve gıda ürünleri üzerine yapılmaktadır. Etiketleme için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Genellikle yapışma özelliği olan kağıtlar veya özellikle nikah şekerleri için zımba kullanılabilmektedir.

Etiketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu üründen ürüne değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle tekstil firmalarının yoğun dönemlerinde işler aksayabiliyor. Bu tarz dönemlerde herkesin kolaylıkla yapabileceği etiketleme işi gibi işleri çoğunlukla dışarı veriyorlar. Sizin yapmanız gereken firmanın size ulaştırdığı etiket ve ürünleri birleştirmek olacaktır.

Aynı zamanda bazen herhangi bir gıda ürününün paketi üzerine ilave bilgiler içeren etiketlerin yapıştırılması gerekebilmektedir. Bu tarz gıda ürünleri genellikle yapıştırma şeklinde etiketleme yapar. Sizin yapmanız gereken sadece etiketi paket üzerindeki uygun yere yapıştırmak olacaktır.

Bir diğer yoğun olarak gelen etiketleme işi ise nikah şeker veya özel gün ürünlerinin etiketlenmesi, bu tarz ürünlerde yapıştırma, zımba veya sıcak silikon kullanılabiliyor.

Etiketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu tamamen yapılan iş ile orantılıdır. Yapılan işe göre alacağınız rakam değişiklik göstermektedir. Genellikle firmalar adet bazlı olarak işleri vermektedir. Bu adetler yüz veya binin katı şeklinde size verilir. Örnek olarak her 1.000 adet için size bir rakam verirler. Tekstil firmalarında bu rakam işe göre değişmek ile beraber 50 ile 100 TL arasında değişmektedir. Yani haftada 10.000 adet etiketleme yaparsanız yaklaşık olarak 500 ile 1.000 TL arasında bir kazanç elde edersiniz.

Etiketleme İşi Veren Firmalar

Bu firmalar sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Bu nedenle buradan takip ederek o esnada iş veren firmaları görebilirsiniz. Aşağıda sizlere şu anda güncel olarak etiketleme işi veren firmaları ve bu firmalara ait bilgileri paylaşıyoruz.

Yapılabilecek Farklı İş Alanları

Evde etiketleme dışında yapılabilecek pek çok iş bulunuyor. Bunlardan birisi oda kiralama işi olarak bizlerin karşısına çıkmakta. Pansiyon hizmeti olarak da adlandırılan bu sistem ile beraber kullanıcı boş yani kullanmadığı bir odayı başkasına kiralayabilir. Bu kiralama genel olarak günlük veya gecelik şekilde yapılabilir. Müşterinin isteğine bağlı olarak aylık veya haftalık kiralama da olabilir veya sezonluk gibi farklı bir sözleşme de imzalanabilir. Evde yapılabilecek ve gelir elde edilebilecek bir diğer iş olarak karşımıza paketleme işi çıkıyor. Bazı firmalar ürünlerinin paketlenmesi, poşetlenmesi ve bunun gibi işlemler için eve ürün gönderip paketleme başına ücret ödemesi uygulayabiliyor.

Eğer herhangi bir konuda uzmanlık alanına sahip iseniz uzaktan eğitmenlik hizmeti sunabilirsiniz. Bu yazılım geliştirme olabilir, dantel örme olabilir veya İngilizce dersi verme olabilir. Kısacası kişi uzmanlık alanına göre öğrenci veya öğrencilere eğitim verebilir. Bu konuda bir tüyo sunmak istiyoruz. Eğitim verirken önce konu anlatılabilir, sonrasında örnek yapılabilir. Son olarak soru cevap etkinliği düzenlenerek konunun daha iyi anlaşılması sağlanabilir. Evde yapılabilecek bir diğer iş olarak bizlerin karşısına müşteri temsilciliği çıkıyor. Bilgisayar başında bir mikrofon yardımıyla müşteri hizmetlerinde çalışmak ve destek vermek mümkün oluyor. Bu şekilde kişi gelir elde etme imkanına sahip olabiliyor.

Yoruma kapalı.