PARA KAZANDIRAN UYGULAMALAR İLE TELEFONUNUZDAN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN. HEMEN TIKLAYIN.

Evlere Etiketleme İşi Veren Firmalar

Etiket işi, özellikle ev hanımlarının ilgisini çeken ve kolaylıkla ek gelir elde ettikleri işlerden birisidir. Özellikle son 3-4 yıldır oldukça popüler olan bu iş için ham arz hemde talep giderek artmaktadır. Sadece ev hanımları için değil, aynı zamanda ek gelir elde etmek isteyen herkes için etiket işi mantıklı ve kolay işlerden birisidir.

Etiketleme Nedir?

Öncelikli olarak bu işi yapmak isteyenlere bu işin tanımını verelim. Etiketleme; herhangi bir ürüne veya malzemeye bu ürün ile alakalı bilgiler içeren veya ürünün özelliklerini gösteren çeşitli malzemelerin monte edilmesidir.

Etiketleme işi genellikle giysiler, nikah şekerleri ve gıda ürünleri üzerine yapılmaktadır. Etiketleme için çeşitli yöntemler kullanılabilir. Genellikle yapışma özelliği olan kağıtlar veya özellikle nikah şekerleri için zımba kullanılabilmektedir.

Etiketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu üründen ürüne değişiklik gösterebilmektedir. Özellikle tekstil firmalarının yoğun dönemlerinde işler aksayabiliyor. Bu tarz dönemlerde herkesin kolaylıkla yapabileceği etiketleme işi gibi işleri çoğunlukla dışarı veriyorlar. Sizin yapmanız gereken firmanın size ulaştırdığı etiket ve ürünleri birleştirmek olacaktır.

Aynı zamanda bazen herhangi bir gıda ürününün paketi üzerine ilave bilgiler içeren etiketlerin yapıştırılması gerekebilmektedir. Bu tarz gıda ürünleri genellikle yapıştırma şeklinde etiketleme yapar. Sizin yapmanız gereken sadece etiketi paket üzerindeki uygun yere yapıştırmak olacaktır.

Bir diğer yoğun olarak gelen etiketleme işi ise nikah şeker veya özel gün ürünlerinin etiketlenmesi, bu tarz ürünlerde yapıştırma, zımba veya sıcak silikon kullanılabiliyor.

Etiketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Bu tamamen yapılan iş ile orantılıdır. Yapılan işe göre alacağınız rakam değişiklik göstermektedir. Genellikle firmalar adet bazlı olarak işleri vermektedir. Bu adetler yüz veya binin katı şeklinde size verilir. Örnek olarak her 1.000 adet için size bir rakam verirler. Tekstil firmalarında bu rakam işe göre değişmek ile beraber 50 ile 100 TL arasında değişmektedir. Yani haftada 10.000 adet etiketleme yaparsanız yaklaşık olarak 500 ile 1.000 TL arasında bir kazanç elde edersiniz.

Etiketleme İşi Veren Firmalar

Bu firmalar sürekli değişmekte ve yenilenmektedir. Bu nedenle buradan takip ederek o esnada iş veren firmaları görebilirsiniz. Aşağıda sizlere şu anda güncel olarak etiketleme işi veren firmaları ve bu firmalara ait bilgileri paylaşıyoruz.

Yapılabilecek Farklı İş Alanları

Evde etiketleme dışında yapılabilecek pek çok iş bulunuyor. Bunlardan birisi oda kiralama işi olarak bizlerin karşısına çıkmakta. Pansiyon hizmeti olarak da adlandırılan bu sistem ile beraber kullanıcı boş yani kullanmadığı bir odayı başkasına kiralayabilir. Bu kiralama genel olarak günlük veya gecelik şekilde yapılabilir. Müşterinin isteğine bağlı olarak aylık veya haftalık kiralama da olabilir veya sezonluk gibi farklı bir sözleşme de imzalanabilir. Evde yapılabilecek ve gelir elde edilebilecek bir diğer iş olarak karşımıza paketleme işi çıkıyor. Bazı firmalar ürünlerinin paketlenmesi, poşetlenmesi ve bunun gibi işlemler için eve ürün gönderip paketleme başına ücret ödemesi uygulayabiliyor.

Eğer herhangi bir konuda uzmanlık alanına sahip iseniz uzaktan eğitmenlik hizmeti sunabilirsiniz. Bu yazılım geliştirme olabilir, dantel örme olabilir veya İngilizce dersi verme olabilir. Kısacası kişi uzmanlık alanına göre öğrenci veya öğrencilere eğitim verebilir. Bu konuda bir tüyo sunmak istiyoruz. Eğitim verirken önce konu anlatılabilir, sonrasında örnek yapılabilir. Son olarak soru cevap etkinliği düzenlenerek konunun daha iyi anlaşılması sağlanabilir. Evde yapılabilecek bir diğer iş olarak bizlerin karşısına müşteri temsilciliği çıkıyor. Bilgisayar başında bir mikrofon yardımıyla müşteri hizmetlerinde çalışmak ve destek vermek mümkün oluyor. Bu şekilde kişi gelir elde etme imkanına sahip olabiliyor.

Originally posted 2022-09-12 07:15:11.

14 Yorumlar
 1. Hülya diyor

  İstanbul Esenyurt’tayım grup başıyım, 30 kişilik grubum var. Dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Oguz diyor

   Numaranıza nasıl ulaşabilriiz

 2. Bircan diyor

  Merhaba, ben iş istiyorum. Kat, bağlama iş olsun ne iş olursa olsun yaparım. Yeter ki olsun. Biz Güvercintepe Altınşehir’de oturuyoruz 30 kişiyiz mahalledekiler ile beraber yapmak istiyoruz bu işi, gerçekten ihtiyacımız var. İhtiyacımız olduğu için bu işe başvurmaya başladık.

 3. Mehtap gungor öner diyor

  Merhabalar .bursa karacabeyde oturuyorum.daha once etiketleme silikon ve kurdele isi yaptim.suan ekibim 5 kisi ve arttirabilirim. Elim hizlidir .isin nasil yapilacagini da biliyorum donus yaparsaniz sevinirim.

 4. […] ilde yer alan düğme ve kıyafet fabrikaları ile iletişime geçebilirsiniz. Bu tarz işletmeler evde etiketleme işi, düğme işi, paketleme işi gibi işler verebilmektedir. Sizin sadece biraz aktif olmanız ve bu […]

 5. Ahmet diyor

  İzmirde çalışıyoruz evde tespih işi hakkında bilgi verirmisiniz 542…..

 6. Salih diyor

  Merhaba evde paketleme işi varsa yapmak istiyorum yardimci olursanız sevinirim geri dönüş için Sizden haber bekliyorum teşekkürler

 7. Deniz Yıldırım diyor

  Merhaba ben Deniz Yıldırım Istanbul Tuzlada oturuyorum elimin hızına güveniyorum yeni evlendim ve evimizde çok eksiğimiz var onları tamamlamak için bu işi yaparak eşime destek olmak istiyorum

 8. Nurcan diyor

  Etiket bağlama işi, paketleme yapabilirim

 9. Nurcan diyor

  Etiket bağlama işi, paketleme yapabilirim. İstanbul beşyüzevler

 10. Nüket diyor

  Evde ek iş paketleme etiketleme vb işler yapılır ekibim mevcut İzmir

 11. Rumeysa diyor

  Balıkesir Gönen de yaşıyorum etiket bağlama paketleme vs yapabilirim

 12. Esra Kaya diyor

  Ankara pursaklardayim evde is yapmak istiyorum 3 kisiyiz lütfen dönüş yaparsani çocuklarımın ihtiyaçları var

 13. Perihan diyor

  İse çok ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz lutfen

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.